Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

1 hour ago, Drakaris said:

Jurim trojke, FT i dobre poene. Meni je ekipa skroz suterska sa jednim Gordonom i R. Dzeksonom koji bez problema imaju manje od 40% iz igre.

 

Sad sam dodao jos jednog visokog sutera, pored Lava i Zelera. Jedan siguran i dva granicna DD igraca koji su suteri! 

 

Benovi asisti mi nista ne znace, jer sam sa njim za koplje ispred svih u ligi, a zamenom za FVV sam takodje najbolji za klasu. Ben nije bolji skakac od Markanena, jer on ima 9+.. Jedino gde sam oslabio su FG i potencijalni TD kojih ce biti u sezoni, ali meni to nista ne znaci kada ce mi razbiti gomilu drugih kategorija. 

 

Meni ovaj trejd doooosta popravlja tim. 

sta si uzeo za simonsa?

i gledas li sta radi Hayes :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, John Dies at the End said:

 

I koji ce ti moj... Razbijas me i bez njih 😴

 

Samo ima to poremete kemiju u ekipizzii 😜

 

pomisliće ljudi da je subota i da vodim ubedljivo u 7-8 kolona

 

fat zadd je moj prvi trejd partner ikada, valjda zato još vučem traume i mislim da sam grešan (a dobar je bio trejd k'o lebac samo se izjalovio production mojijeh : ))

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Mile1 said:

sta si uzeo za simonsa?

i gledas li sta radi Hayes 🙂

Uzeh Markanena i FVV. Dva igraca koji ce prvi piti u TOP25, a drugi u TOP50. 

FVV-u i poslednja godina ugovora, pripaljivace kao nikad za sto bolji ugovor. A ovi nece ni da ga odbiju, cim su Siakamu dali onoliki novac... 

 

Svratio sam malo jutros do B lige i izneverovao sam da si ga dropovao tako brzo... Takodje, imas srece da ga niko nije pokupio.

Ne znam da li ce sad igrati svaku, vratice se i Fejvors u medjuvremenu, ali ono sto je sigurno je da ce od decembra/januara da ima full minute. 

Nece biti ni neki DD igrac, jer je suvise mrsav i tesko se bori za svoju poziciju, recimo Jokic bi ga uneo k'o detence. Zato ga i ne ukljucuju u igru dok ne postane stabilniji i jaci. Zato i pazljivo gledaju na njegov razvoj trenirajuci sa Fejvorsom, Okaforom i Melijem. Fantastican je u pnrl igri, veooma skocan i kao sto sam predvideo sjajno je igrao sa Bolom i NAW-om. 

Prognozirao bih nekih 15-5-1.5 blocks. 

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ma bice prvi i drugi na rateru ova dvojica, nemoj da si skroman.

 

FVV top50, o gospode.

 

I za Hayesa si skroman, bar 20ppg postavlja, skoring masina.

 

4 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Oni da naprave fuziju pa bi mozda usli u top 25😂

 

mislim da je ono što je već brogdon pominjao: hashtag bball, locked on fantasy i ostali relevantni likovi i institucije se referišu na formate koji nisu toliko primenljivi na 20 ekipa H2H

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

 

mislim da je ono što je već brogdon pominjao: hashtag bball, locked on fantasy i ostali relevantni likovi i institucije se referišu na formate koji nisu toliko primenljivi na 20 ekipa H2H

Mislim da cak ni u 9cat Fredi ne moze da upadne u top50, u premalo kategorija doprinosi za tako nesto.

 

Verovatno je grof video da je sad u top50 pa je mislio da ce i da ostane tu. Medjutim on je odigrao 4 tekme i imao onu jednu 34pt game, a to nikako nije odrzivo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A jel znate za kog postoji sanse jeste mala da bude u top 25

Ben Simons.

sa ~10tak Td bice tu

Ma daj rose bio 25 posle prve nedelje, ko uzima uzorak od 3 utakmica ozbiljno. Jos visak odigrana utakmica znaci ~30 mesta

@uini nasa liga aj sto ima 20 ekipa ali ima i specifican rejting, zato je kod nas Russ 5 godina najkorisniji igrac a u 9cat je samo dobar

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Mile1 said:

Collins jos jedna utakmica pauze a Jrue game-time decision

 

uf ako nije duže od nedelju dana, strava 

 

mada ne znam gde je jrue gtd kada su igrali juče a ne večeras (:

za collinsa su rekli "najmanje dve tekme pauze", pre mri izveštaja koji još nije stigao 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

uf ako nije duže od nedelju dana, strava 

 

mada ne znam gde je jrue gtd kada su igrali juče a ne večeras 🙂

za collinsa su rekli "najmanje dve tekme pauze", pre mri izveštaja koji još nije stigao 

mislio sam za cetvrtak kada budu igrali(za trua)

Edited by Mile1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...