Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

39 minutes ago, uini said:

jes' da mi ide u prilog da ćutim ali ovaj moj suparnik @mr clutch mi je totalno nejasan sa potezima;

 

nije mu dosta što je uzeo ziona sa 24. mesta - nego ima valjda 8 igrača manje od mene i baja bira RHJa, koji ne samo da teško može da odigra više od 20min nakon sranje sezone, nego je još i povređen, pa ne igra večeras. 

 

TUE, OCT 22, 12:25 AMROTOWIRE.COM

Hollis-Jefferson (groin) has been ruled out for Tuesday's game against the Pelicans.

Spin: After missing time during camp, Hollis-Jefferson will remain sidelined Tuesday due to left groin soreness. The team has offered up limited details on his availability moving forward, so he'll be considered a game-time call for Toronto's next matchup Friday in Boston.
 
 
 
za to vreme, nema stonesa bez tyusa jonesa i dalje visi na FA  : i

 

Prso sam skroz. Evo sada slucajno dropovah JJ iz Heata umesto Hollis-Jeffersona. Molim komesara da mi vrati JJ, a uzme Hollisa.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zvezdinho said:

Uzeo Bitadzea, nije los izbor sa FA. Dzabe cekam ovog sto se preziva Treci, ima svi da pouzimaju sve sto vredi na FA.

Jutros sam cekao da se igraci sa W pretvore u FA i pokupim Melija. Naravno izduvao sam ga. Rekoh da pokupim Gogu danas za sutrasnju njegovu tekmu, posto za danas nije ostalo zanimljivih FA, a Hollisa treba da dropujem (ostalo znas slucajno dropovah JJ umesto Hollisa, provervam svoj tim kada ono Hollis i dalje u rosteru, a tu i Goga )

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wook said:

Sta je ovo, svi hoce Melija, a niko ga nije draftovao? 😁

Ziona sam stave na IR slot, pa imam jedno slobodno mesto u rosteru. Meli je fino izgledao u preseasonu, trebalo bi da ima solidne statse uzimajuci u obzir s koje pozicije je biran, a i skace mu minutaza po broju tekmi posle zvanicne objave koliko ce Zajon odsustvovati.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mr clutch said:

Ziona sam stave na IR slot, pa imam jedno slobodno mesto u rosteru. Meli je fino izgledao u preseasonu, trebalo bi da ima solidne statse uzimajuci u obzir s koje pozicije je biran, a i skace mu minutaza po broju tekmi posle zvanicne objave koliko ce Zajon odsustvovati.

Tezak promasaj Zion. Da budes srecan ako odigra 30-ak meceva ove godine.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Manu said:

Grofe je l si pokupio Rossa?

Imao sam priliku da ga draftujem u sedmoj rundi, ali tu je bio i Gordon koji je ce imati vise pogodjenih trojki i 6th godine. 

2 hours ago, Itachi Uchiha said:

Da se manes ti Fejvorsa, znas. 😄

Samo konstatujem. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...