Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

3 minutes ago, Wook said:

Jesi ti glup decko? Prvo, nije ovako od pocetka, zaboravljao se, sad ne menja nikako.

 

Drugo, ekipa neka ostane, njega vlasnika ekipe neka izbace.

 

Trece, komesari ne stoje najbolje na w listi : )

 

Ja napisah danas da je čovek već u drugoj i trećoj sedmici ostavljao po 3 dana igrače na klupi. Tako da itekako jeste od početka. 

To mogu svi da provere, da ne bude da pričam napamet. 

Meni je ovde sasvim svejedno, ni iz džepa ni u džep, ali ako ćemo da igramo po pravilima, onda ona moraju za sve da budu ista. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Ja napisah danas da je čovek već u drugoj i trećoj sedmici ostavljao po 3 dana igrače na klupi. Tako da itekako jeste od početka. 

To mogu svi da provere, da ne bude da pričam napamet. 

Meni je ovde sasvim svejedno, ni iz džepa ni u džep, ali ako ćemo da igramo po pravilima, onda ona moraju za sve da budu ista. 

Ti si stvarno glup.

 

Ostaje sve kako jeste. Samo se vlasnik ekipe izbacuje. Tj. sam je sebe iskljucio, samo to da se registruje.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Noćna mora B92 fantazera said:

Nemam volje da se raspravljam. 

Sad vidim da je ostavio jednu dobru i jednu solidnu partiju na klupi ove sedmice, a ostale bolje i što je ostavljao. 

 

@Nicklord ajde rasporedi do kraja sedmice igrače, da Wook više ne plače, leba ti. 

 

Ukljuci mozak. Znam da igras protiv njega, pa gledas da lakse prodjes...

 

Ne pricam o namestanju ekipe, kazem da vlasnik ekipe ako ne igra treba da se izbaci, a tim ostaje ovakav kakav jeste.

 

Ne znam zasto ti je tesko da shvatis?

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Wook said:

Ukljuci mozak. Znam da igras protiv njega, pa gledas da lakse prodjes...

 

Ne pricam o namestanju ekipe, kazem da vlasnik ekipe ako ne igra treba da se izbaci, a tim ostaje ovakav kakav jeste.

 

Ne znam zasto ti je tesko da shvatis?

 

Što se mene tiče, može samo za sedmicu protiv mene da se rasporede svi njegovi igrači, ja nemam nikakav problem sa tim. 

Ako ne razvalim neaktivnu ekipu, onda i ne zaslužujem ni da ostanem, a ne playoff. 

 

Što se ostalog tiče, kao što prvobitno rekoh, kasno ste se setili. 

Neka se oglasi prvo, da čujemo njegovu stranu priče i želi li da nastavi da igra. 

Ako ga zabole, onda izbacivanje iz svih liga + zabrana minimum sezonu, pa neka se smisli za to vreme, ako želi da bude deo ekipe koja se takmiči. 

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Što se mene tiče, može samo za sedmicu protiv mene da se rasporede svi njegovi igrači, ja nemam nikakav problem sa tim. 

Ako ne razvali neaktivnu ekipu, onda i ne zaslužujem ni da ostanem, a ne playoff. 

Nismo uopste pricali o tome danas. Saberi se. Vidi prvo o cemu se razgovara, pa onda diskutuj.

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drakaris said:

Protiv Boroa moraju da se nameste svi igraci. Protiv mene je Nicklord sve ubacivao, dok ce protiv mog konkurenta za PO da zabusava. 

 

Predlazem ovo sto kaze i Wook. Izbacivanje i zabrana ili da dodje i namesti igrace. 

 

Koja si ti konkurencija, ne zamlaćuj se. :lol_2:

Nego daj i mene da častiš nekim trejdom, ionako si govorio da imam ubedljivo najjaču ekipu, a jedino mene nisi kontaktirao za trejd. :smiley13:

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zvezdinho said:

Sledece sezone da budu minimum 3 IR ovo nije normalno koliko povreda imam.

 

Cak i muceni Milsap ce sutra da se vrati, samo MPJ cuvaju kao princezu na zrnu graska, bili snimci kako sutira al opet out za sutra.

 

Haha hoćeš da brojimo izostanke, tj. da ga merimo:s_d:

 

Inače, apropo današnje priče, zaspao sam k'o zaklan oko 11 dok sam čekao neka vest da iskoči, da pokupim kakvog dobrog FA, tako da sam verovatno protraćio jednu izmenu za ovo kolo. A prošlo mi ostao Bullock na klupi jedne večeri. Upravo se probudih Dešava se, jbg. :smiley13:

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...