Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Jedan mali apel za druga @nlavrnja

Ako može naš deadline da se pomeri za ponedeljak veče, ili barem nedelju u ponoć? 

Razlog je to što velika većina igrača trejdovanih ovih dana još uvek nije ni debitovala, a dobar deo neće ni večeras. Tako da je veliki problem proceniti ih, bukvalno lov u mutnom. 

A drugo, treba i vremena da se jave ljudi, od 4 poruke koje sam juče poslao, jedino mi se weeb javio. I to su ljudi sa kojima sam redovno kontaktirao tokom sezone u pitanju. 

 

Inače, to pomeranje za dan ništa ne bi promenilo što se regularnosti tiče, jer opet ostaju pune 3 takmičarske sedmice i skoro čitav mesec dana do početka našeg playoff-a, zbog AS vikenda. 

 

Neka ovo bude i moja današnja rođendanska željica.:59:

 

:kece:

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Miskooo said:

 

Hocemo dzentlmenski dogovor, vadimo sve igrace koje imamo danas i sutra? Evo ruka. 😁

Realno si zasluzio da nas dobijes, ali ovaj tim ima neku cudnu auru da u nedelju cesto reseva a tada imamo vise igraca :D.
Jokic-mladic Tyes i Ridjavi sveto trojstvo tvoje 😄 Steta sto te izjebao zlocinac imao bi pucikato ekipu

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, delgado said:

Nerealno te kenja Zveki. Evo Bartona vec najavili za sutra da ne igra, Hasan takodje out sad kad je trebalo da pokusa da stigne skokove. 

 

Eto iskukao si da sudije iskljuce Arizu nakon protesta zbog nedosudjenog faula na pocetku 2/4. Ma ne, super bi bilo da vi sa punim sastavom me pregazite bez Dzimi Batlera 2 utakmice, MPJ cele nedelje i to ima OUT  al nema mesta na IR listi, Tome Brajanta. Eto iskukao si trojkasku rapsodiju Dankana i CJ. Ne brini se, imate vise igraca do kraja nedelje, preokrecete ovo zadnji dan.

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

Za ove 4 godine otkako igram - 0.

A mislim da nisi ni onu pre, koju sam samo pratio sa strane. 

 

poslednje tri sezone nisam pravio trejd, to je tacno. u principu dobro draftujem, možda i najbolje na svetu i onda ne mogu da se jebavam sa baticama koje misle da su mnogo pametne kao danny ainge

 

popizdeo sam kada sam na pola sezone pre 4 godine shvatio da moram d'uradim nešto ako želim da ne ispadnem iz lige: nudio steph curryja svima i javno. kakve sam ponude dobijao, dobro je da nisam zadavio nekoga. to sve hoće da profitira na ljudskoj nesreći.

 

edit 

nudio i khris middletonea koga sam pokupio sa FA, pa su bili ljudi u fazonu, čekaj da vidimo kad će zaigrati. posle odvalio kod mene u ispadnutom rosteru. neznalice i ziheraši.

 

na kraju dadoh zvekiju nurkića za smarta ali tad je već bilo kasno

 

 

Edited by uini
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Realno si zasluzio da nas dobijes, ali ovaj tim ima neku cudnu auru da u nedelju cesto reseva a tada imamo vise igraca :D.
Jokic-mladic Tyes i Ridjavi sveto trojstvo tvoje 😄 Steta sto te izjebao zlocinac imao bi pucikato ekipu

 

Vodim samo zbog boljeg rasporeda do sada, znam da imate vise sutra, zato i predlazem. 😁

 

Ko je zlocinac? Grifin? On me jeste sjebao, i sad dok je O, a i kad je "igrao".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, uini said:

popizdeo sam kada sam na pola sezone pre 4 godine shvatio da moram d'uradim nešto ako želim da ne ispadnem iz lige: nudio steph curryja svima i javno. kakve sam ponude dobijao, dobro je da nisam zadavio nekoga. to sve hoće da profitira na ljudskoj nesreći.

 

To bilo one sezone u B, kad je mene draft zeznuo i autopick mi uzeo Aaron Gordon-a sa 4. pozicije? 

Ne sećam se toga, a sigurno ti ništa nisam slao do sada. 

 

Inače se ne sećam tadašnje Curry situacije, ali mogu za ovu sezonu da ti kažem kako bih ja postupio da sam draftovao njega (a iskreno sam razmišljao, da sam dobio neko od 5-8. mesta na draftu) . 

U trenutku kad se povredio i kad su javili koliko će da ga drže van (što je jasno signaliziralo da ne žele da ga vraćaju sem ako ih liga ne primora i da se opraštaju od ambicija ove sezone), dao bih ga za nekog igrača više srednje klase, tipa neki Hayward, J-Rich ili pak tvoj Morris, za koga je takođe jasno kao dan bilo da će biti trejdovan i da će mu vrednost pasti. Izuzev ako se neko ne bi prevario i ponudio više od toga za Steph-a u ovakvoj situaciji. To bih prihvatio u treptaj oka. :kece:

Jedina situacija gde bih ga zadržao, je ako imam mesto na IR i ako sam siguran da mi je ekipa dovoljno jaka da obezbedi playoff, pa da mogu da priuštim da ga štekam za tada, jer bi tu mogao da bude game changer, ako dobije slučajno priliku da igra nekoliko mečeva. 

 

Logika je prosta - džaba ti bio on Chef, Brada ili čak i Freak, ako neće igrati 90% ili više utakmica u sezoni i više je nego neizvestan za najbitniji deo iste. :wink2:

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

To bilo one sezone u B, kad je mene draft zeznuo i autopick mi uzeo Aaron Gordon-a sa 4. pozicije? 

Ne sećam se toga, a sigurno ti ništa nisam slao do sada. 

 

 

boro, nismo mi igrali tada zajedno. ja sam te opisane sezone ispadao iz A lige. mi smo igrali sledeće u B prvi put zajedno

 

edit bio je steph curry zdrav cele te sezone, nudio sam ga u trejdu zato što mi je to bio najbolji igrač

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Miskooo said:

 

Vodim samo zbog boljeg rasporeda do sada, znam da imate vise sutra, zato i predlazem. 😁

 

Ko je zlocinac? Grifin? On me jeste sjebao, i sad dok je O, a i kad je "igrao".

Jep taj lopov...
Ti imas danas vise ja sutra dosta kategorija je na noz, moze ovaj duel da ode na sve strane.
Ja sam se zajebavao sa TD i tu spickao 2/3 izmena za dz i sinoc stavio DSJ rekoh 6a/2s ima 2 meca u 2 dana, ali nisam siguran da imamo kapacitet da uzmemo 9 ast vise danas i sutra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala, Maticu. Najgore od svega je sto sam i ja u afektu i besu sto je trejdovan prvo u Denver gde ne bi mogao nista rekao u fazonu Pa ajde dropuj ako mozes da nadjes nesto bolje. I nasao je Hartenstajna 😄    koji u tinyball Houstonu sluzi kao da dohvata visoke stvari iz ormana u svlacionicama igracima. Ja ga sigurno ne bih dropovao, makar iz postovanja sto nam je doneo jedini TD ove godine i za igre koje je pruzio kod nas. Da je iskocilo nesto dobro, pa i da kazes, ovako nije sacekan rasplet do kraja i napravljena je nenadoknadiva steta.

   

    I'm devastated. 

 

   

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...