Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

2 hours ago, LayupFromTheMidget said:

I da se spoje i dupliraju opet corak za KAT i jos si uzeo Dienga bas ne znas za stid.
Ali top 100 igrac Wagner i ja igram 2 nedelje bez top 100 igraca Kenarda evo toliko ne igra da je ispao iz top 100

 

Ma najbolje da ne uzimam nikog da bi bio srecan:lol_2: Meni Toma Brajant mnogo fali, on moze do DD da dodje.

 

I uze mi debeli mog raspada Hartenstajna u duboku noc. 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, uini said:

 

ukratko, jako mu je teško, pošto meni sinoć nisu igrali wiggins i montrezl harrell ali bori se kao lav. 

 

Pa o ovome ti pričam. 😁

Šta da ja kažem, kad je Kyrie trebao da propusti meč-dva, a ostade 2 meseca zbog toga van terena?

Plus i Zion dodatnih mesec, možda i jače.

 

Nego daj neku predikciju za večeras, ko dobija, kako se završava duel?

Ja bih rekao da je sve sem % i DD već rešeno, a što se toga tiče, znam šta je realno, ali to se skoro uvek izjalovi, tako da neću to izreći ovaj put. :s_d:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

@Noćna mora B92 fantazera

boro, čestitam! 

prodala me ona mala gnjida iz sarlota, cody martin, obično ubaci nešto a i luka skajvoker loše šutirao i eto, odoše poeni za dva. da sam ostavio bednog carusa i njegovih 6 pts, imao bih 6 kolona, o, simbolike. ali prioritet mi je bio da vratim frenkija, da ga kaos ne pokupi 😕

 

Fala Vini. 😉

Realnije je bilo 7-6, tj. kad su moji onako prosuli finu prednost u bacanjima u subotu (u tebe gledam Alex-e 😠) nisam uopšte poene očekivao da uzmem, jer da jesam, ne bih držao Sir Langston-a, a ostala mi još jedna izmena neiskorišćena.

Doduše, možda je ovo način sudbine da mi vrati za sve one bzvz prosute kategorije u dosadašnjem delu, a Luka vezao nekih 20-ak bacanja bez promašaja i KCP tipa 9-10 poslednja 2 dana, pa kao "evo ti poeni umesto toga". 😁

Doduše dobro sam i Clemons-a osetio, kad videh da je pod ? Harden. 😊

 

A kad pomenuh ostavljanje igrača, jbt. koliko sam se "zdedio" (pojma nemam kako je izraz) kad sam sinoć planirao da ostanem duže budan i da malo obrnem sat, pošto nisam cele sedmice apsolutno ništa pogledao, i opet zaspim već oko pola 2, nisam čestito ni počeo da gledam OKC.

Jutros se probudio zbog leka, overio Lukine poene za preokret (u duelu) i trojku Danny-ja za pobedu i opet zaspim odmah, i ne postavih waiver-e kao idiot, i malopre kad sam ustao, rekoh daj da stavim na brzinu i vidim već u 9 prošli, puu jbt. :smiley26:

 

Tako da čestitke na malom Simmons-u, može biti baš dobar ubod sa tako niskim waiver-om.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uinija pojeo pritisak. Stvarno je KK Sledeca Sezona kao sto kaze degli. Verovali smo u njega ali polako stize na naplatu lose tempirana forma i zasicenost igraca 😞  

 

Ne brini uini!!! Tu smo mi da te osvetimo!!!  

 

Cika uini gledaces iz raja, kako  tvom dželatu otkidamo jaja!!!   

 

Idemo po jos jednu osvetu ove nedeljeee!  Cuvaj se borinjo

 

Igrajte   za uinija ❤️ 

Edited by maXa88
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, maXa88 said:

😞

 

Igrajte   za uinija ❤️ 

 

pa i igraju, ove 3-4 ozbiljnije ekipe u vrhu se baš trude da mi pomognu rezultatima (:

 

@zorex

jel ti meni možeš da garantujes bezbednost, tipa da ću uzeti 6 kolona i da ne zvizdis frenkiju, inače ne dolazim na utakmicu! šalim se, krenuli smo jutros avionom :i

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Dies at the End said:

Hvala Saricu i ❤️ sto su izgubili 3 CAT...

 

B liga je sve izvesnija 😴

 

Cestitke @Miskooo (ono jes' da si imao vise srece nego ... Znas i sam sta :classic_tongue: )

Hvala.

 

Ne znam kako sam dobio duel, iskreno. Bez Galinarija, Fox propustio mec, Grifin sa uzasnim procentima.... Ppm i bacanja si vodio cele nedelje, ppm jer si bio odlican a bacanja ja uzasan, ali sam na kraju dobio obe kategorije. Odlika velikih timova je da dobijaju i kad su losi. 😛

Link to comment
Share on other sites

Odlicna nedelja i lepa pobeda za #5 protiv @Nicklord   

 

  Lee i A.Holiday su legli kao slag na tortu na ovaj tim + je Enes dobio malo prostora i tim pokazuje ozbiljan potencijal.

 

   Sad moramo da osvetimo Vinija, prosto smo u moralnoj obavezi tako da Boro spremi se da ti se neverovatne stvari desavaju ove nedelje....

 

     Lee je sedmi na rateru u poslednjih 7 dana 😛  

Link to comment
Share on other sites

Dropovao jer na tviteru ljudi koji prate MIN kazu da ucestvuje na treninzima, a bio sam se uplasio da ce da pored stl Japanac uzme i 3p i ofanzivne skokove. Samo je pitanje dana kad ce da se vrati. Neka ga sad kod Bore.

 

Debeli upisali ti TD Lonza, sad sto ti protivnik ima 2 TD jbg sad.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...