Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Vinslou se vraca, toliko od Dankana Robinsona, barem da sam Tajsaru uzeo, sad nema nista na FA listi. Za sve si kriv ti uini. kad si mi mucki uzeo Brauna :furious:

 

Neverovatno, ali istinito.Uskoro ce sreda , a ja nisam izvrsio ni jednu izmenu, akviziciju :classic_unsure: 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Wook/Zveki mode on:

 

Odlican ubod ovaj Troy, sve radi, pere pegla cisti   ass, skokevi stl :default_coffee:

Nista manje bolji  :heart: ... odlican ubod ... naravno sve radnje radi :whistling:

 

A sta tek reci o Furkanu , koji moze za 2, a bogami i za 3, jako do samog kraja.. kako vreme odmice, nadam se da ce malo ce odmarati ove matorce i on postepeno d0biVati vecu minutazu i ulogu... Suvo zlato ..

 

Uf, moram da pogledam koga jos imam u rosteru :reading:

 

Wook/Zveki mod off 

 

... #tobecontinued#...

Edited by John Dies at the End
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prodase me moji. Ko bi rekao da ce Markanen i Zeler zajedno 4 skoka da skupe. 

Markanenu se i moze 'prostit, igrao je protiv najboljeg visokog igraca lige.. 

 

Lavin i Dzejms me unistili. Da nisam imao taj solidan pogodak sa Fa, Danom, ovo bih smatrao debaklom veceri. Makar sam solidno umakao u stl. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Prodase me moji. Ko bi rekao da ce Markanen i Zeler zajedno 4 skoka da skupe. 

Markanenu se i moze 'prostit, igrao je protiv najboljeg visokog igraca lige.. 

 

Lavin i Dzejms me unistili. Da nisam imao taj solidan pogodak sa Fa, Danom, ovo bih smatrao debaklom veceri. Makar sam solidno umakao u stl. 

Jbg, Borego nije konstantan u rotacijama, moto mu je play the hot hand, pa je ubacio Bizmeka tu.

 

Nema sta da brines, retko kad ce Bizmek odigrati bilo sta produktivno pa ce Zeler imati sigurne minute i sasvim solidnu produkciju, jedini problem mogu da budu povrede.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, maXa88 said:

O kanti ni traga ni glasa hoceli igrati veceras ali zato opsiran info o cetvoromesecnom neigranju uinijevog anonimusa. Slucajnost? Ne bih rekao

 

Cak je i medije okrenuo protiv nas 😞

 

to mi je 6i pik, moj bugi. znaš ko je još 6i pik bio? jordan bell hehe

 

uglavnom, niste uspeli da iskoristite off-veče mojijeh a znate šta je večeras na programu

 

tu-ru-ruu-ru-tu-ru-ru-tuu-tuuu

 

Thefinalcountdown.gif

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

 

Quote

 

Kawhi Leonard (load management, knee) will not play vs. the Bucks on Wednesday.

 

 

 

 
Opet:smiley33: Jel treba reci da Klipersi u 1/8 finala PO imaju B2B mec. Vulfio se bas nakupio igraca sa po 2 meca u 1/8- Tarner, Oladipo, Ejton i verovatno Kavai. Au zamalo da zaboravim i Matis namestaj iz Ivanjice sa 2 meca.
Edited by Zvezdinho
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Zvezdinho said:

 

 
Opet:smiley33: Jel treba reci da Klipersi u 1/8 finala PO imaju B2B mec. Vulfio se bas nakupio igraca sa po 2 meca u 1/8- Tarner, Oladipo, Ejton i verovatno Kavai. Au zamalo da zaboravim i Matis namestaj iz Ivanjice sa 2 meca.

Kiselo groždje Zveki. :classic_biggrin: I sa b2b restrikcijama je oko top 10 i dva puta korisniji od Butlera. Jedan od najboljih izbora 2 runde, osim naravno Trae Younga ho-ho-ho.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...