Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

27 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

 

@Malkolm Brogdon evo vam ga spas sezone Matis na waiveru ako vas on ne spasi od ispadanja nece niko, razbijete boru zbog njega i slavlje moze da pocne(dobro pomazem i ja surovim razbijanjem debelog, moze ovo i 13/0 da bude) 
edit: kakav trejd burksa videli ljudi kako je prosao u Kingsima prosle godine samo bacili pik... 3p ima 90% g ligasa u rosteru tako da ce da mu znaci ovaj kao zlato... ovi iz nyk definitivno imaju najvece sanse za trejd

Ma krenuli su da igraju nasi, ove nedelje smo vrh, samo sto i Borovi igraju odlicno, cak i bez Kolinsa.

 

Kad vidim kakvih sve timova ima, ne brinem se mnogo za opstanak ako ostanemo zdravi xd

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zajebavas Grofa 6 meseci da ce ispadne, on ladno kaze bice u top 4, jos prevario Weabua i uzeo manje sranje u trejdu 2 sranja, doduse daleko je Markanen od nekog top 20 igraca i Fleet od 50 ali opet nisu BEN.. ps nema vise Grofovog dnevnog plajer rejtinga mora da su pali njegovi.....
Onda grof pocne da zajebava Brogdona i sada ni MB nece da ispada.... Nista ostaje 3p kao jedina nada i guranje crne aure zvane McL u franzisu pa propast jedne duge i uspesne franzise... 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala Procketu sto je odbio trejd Ajzak za Ejtona i sto se sprdao sa Ajzakom. Procke pliz aj se sprdaj sa jos nekim mojim igracem.

 

 

Quote

 

Jonathan Isaac just missed a monster 5x5 line during a 107-106 loss to the Mavs on Wednesday, scoring 13 points with 10 rebounds, five assists, four steals, six blocks and one 3-pointer in 32 minutes.


 

 
Trenutno 18.igrac na player rateru.
  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Zatvarajte ligu dok nisam ispao. Po prirodi sam optimista, ali treba realno sagledati stvari.

 

Ako Zion ne odigra goat ruki partiju eto me u segundi. Conley se raspada. Isto vazi za Harrisa, ko da od povrede nije isti igrac. Snitch povredjen i ne briljira. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mr clutch said:

Zatvarajte ligu dok nisam ispao. Po prirodi sam optimista, ali treba realno sagledati stvari.

 

Ako Zion ne odigra goat ruki partiju eto me u segundi. Conley se raspada. Isto vazi za Harrisa, ko da od povrede nije isti igrac. Snitch povredjen i ne briljira. 

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdinho said:

 

 

Tuzno, ali istinito. Tim mi je bez karaktera.

Just now, uini said:

evo gledam šta bih dao za vučevića al ne da mi se jerbo ga ne gotivim. trejduj vučevića za dva dobra igrača, imho. 

Das mi dva dobra igraca, a ja ti dam Vucha + 3 boda sledece sezone. U slucaju da ispadnem dacu ti kada se vratim u elitu. Je l ok?

 

Salu na stranu. Cekam sve vreme da me krene, ali dzaba. Produzujem rok za jedno kolo, ali dzaba

5 minutes ago, Zvezdinho said:

Bolje mu je da vidi sta moze da dobije za Zajona pa i Rasela. A i zasto ja pomazem konkurenciji za ispadanje:smiley33:

Zato sto sam gotivniji od Borise.

 

Link to comment
Share on other sites

trejduj najbolje što imaš ali ne za govna. ja sam doduše tako ispao jer nisam hteo da dam steph curryja za govna 😕

9 minutes ago, Zvezdinho said:

Bolje mu je da vidi sta moze da dobije za Zajona pa i Rasela. A i zasto ja pomazem konkurenciji za ispadanje:smiley33:

 

ma naravno, mislim na top igrače generalno 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mr clutch said:

Tuzno, ali istinito. Tim mi je bez karaktera.

Das mi dva dobra igraca, a ja ti dam Vucha + 3 boda sledece sezone. U slucaju da ispadnem dacu ti kada se vratim u elitu. Je l ok?

 

Salu na stranu. Cekam sve vreme da me krene, ali dzaba. Produzujem rok za jedno kolo, ali dzaba

Zato sto sam gotivniji od Borise.

 

 

Kulji sam od tebe, jbg. 😎😎😎 

 

 

 

 

 

Nego, šalji u poruci šta tražiš, ispade već čoveče.

Ne vredi ni GOAT sezona Zion-a, ako ne igra 5 mečeva sedmično (a ne igra). 😁

Edited by Noćna mora B92 fantazera
Oujea
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Noćna mora B92 fantazera said:

 

Kulji sam od tebe, jbg. 😎😎😎 

 

 

 

 

 

Nego, šalji u poruci šta tražiš, ispade već čoveče.

Ne vredi ni GOAT sezona Zion-a, ako ne igra 5 mečeva sedmično (a ne igra). 😁

More jesi li ti to i dale zainteresovan za Ziona, pa mu spurts cenu?

Link to comment
Share on other sites

@mr clutch Neće te spasti trejd vučevića, samo ćeš se zakopati još više. Ćitam neku izjavu Vučevića, svestan je da mora da podigne igru i da on prvi pokrene tim, biće on OK. 

Gledaj da trejduješ russella, dok je još u GS-u i Ziona. Ko zna kad će Zion nazad i pitanje je kolika će mu biti minutaža, da li će preskakati mečeve...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wook said:

@mr clutch Neće te spasti trejd vučevića, samo ćeš se zakopati još više. Ćitam neku izjavu Vučevića, svestan je da mora da podigne igru i da on prvi pokrene tim, biće on OK. 

Gledaj da trejduješ russella, dok je još u GS-u i Ziona. Ko zna kad će Zion nazad i pitanje je kolika će mu biti minutaža, da li će preskakati mečeve...

 

Imao je ponudu od mene bukvalno pre nego što se prvo kolo završilo, sad sigurno ne bi bio u ovakvoj situaciji da je prihvatio.

Jbg. od početka vuče najmanje 2 igrača bez ikakve produkcije + još 2-3 granična FA.

A liga to ne prašta.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, delgado said:

Vini, plasis li se Enesovog potencijalnog returna vcrs ??

 

 

ne baš. moji su ionako nekonzistentni sa skokovima a DD je lutrija

 

bring it on.

15 minutes ago, Wook said:

@mr clutch Neće te spasti trejd vučevića, samo ćeš se zakopati još više. Ćitam neku izjavu Vučevića, svestan je da mora da podigne igru i da on prvi pokrene tim, biće on OK. 

Gledaj da trejduješ russella, dok je još u GS-u i Ziona. Ko zna kad će Zion nazad i pitanje je kolika će mu biti minutaža, da li će preskakati mečeve...

 

 

@mr clutch ako wook tako kaže, uzeću ja vučevića jeftino, iako ga ne volim

 

ma bilo ko od tria russel, vuč, zion radi posao, čak i 2 za 4 u dva trejda, razume se

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Wook said:

@mr clutch Neće te spasti trejd vučevića, samo ćeš se zakopati još više. Ćitam neku izjavu Vučevića, svestan je da mora da podigne igru i da on prvi pokrene tim, biće on OK. 

Gledaj da trejduješ russella, dok je još u GS-u i Ziona. Ko zna kad će Zion nazad i pitanje je kolika će mu biti minutaža, da li će preskakati mečeve...

Nzm da li ce Vuc ponoviti proslu sezonu, ali ce verovatno popraviti fg, ppm i pts

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mr clutch said:

Nzm da li ce Vuc ponoviti proslu sezonu, ali ce verovatno popraviti fg, ppm i pts

I da ne ponovi skroz prošlu sezonu, zdrav je i igra svaki meč, a ova dvojica ti leže u bolnici.

 

Uzeću ja Vučevića ako hoćeš. Daću ti Myles Turnera kad krene da igra i još jednog igrača, ali pametnije ti je da rešavaš tu bolnicu.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, mr clutch said:

Zatvarajte ligu dok nisam ispao. Po prirodi sam optimista, ali treba realno sagledati stvari.

 

Ako Zion ne odigra goat ruki partiju eto me u segundi. Conley se raspada. Isto vazi za Harrisa, ko da od povrede nije isti igrac. Snitch povredjen i ne briljira. 

Spremaj kofere, jer se prvi putnik zna. 

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...