Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

7 hours ago, Wook said:

@Zvezdinho Čestitam na debiju LMA. :classic_biggrin:

 

Morao sam da uzmem ovog Powella, samo zato što si ga ti dropovao. Malo da te prozivam, ako proigra. Prošli meč 19 pts, nadam se da će da prokine :lol_2:

 

Gledam još, jeste FVV starter na SG, ali je u biti PG-kombo bek, Powell je jedini pravi SG na rosteru. Ni ovih dosadašnjih 25.6 mpg nije loše, ali mislim da će minutaža još rasti, ako udje u kakvu-takvu šutersku formu. Neodrživo je da Lowry igra 39, a FVV 37 mpg. Prvi će se Lowry skršiti, ako nastave da ga toliko troše, a ni ovaj FVV nije iron man. Drugog pristojnog bekapa osim Powella nemaju.

 

Mislim da si požurio sa dropom. Ja ću sigurno sačekati par sedmica. Ako ne bude ništa, nije velika šteta, ako prokine, eto teme da te tovarim :classic_biggrin:

 

Povoljna okolnost je i što igra SF, tako da je po potrebi i prvi bekap OG-u, pre RHJ-a.

Od tebe svaki dan par bisera :classic_biggrin:

 

Vukovih par sedmica = nakon sledećeg meča. 😂😂😂

 

Koga ti imaš vremena da čekaš? Vidiš da su ti, d'izvinete muda u procepu, da ti je pola ekipe povređeno.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Noćna_mora_b92_fantazera said:

 

Vukovih par sedmica = nakon sledećeg meča. 😂😂😂

 

Koga ti imaš vremena da čekaš? Vidiš da su ti, d'izvinete muda u procepu, da ti je pola ekipe povređeno.

Navikao sam na ovakve situacije. Prosle god. na pocetku Collins zglob skoro mesec dana, kao sada Turner, Bron 25 meceva, kao Ayton i cekanje Bugija, kao Dipa sada i jos sam imao nekih povreda i na kraju me bukvalno 1 blokada delila od finala. Mrcina Capela odigrao mec sa 0 blk.

Ne panicim.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mada je Vulfio idealan protivnik za 1/8.

 

U toj nedelji -Oladipo i Tarner 2 meca, Ejton 2 meca, onal lik iz File sto ga mnogo hvali 2 meca, i Kavajia da odmore jedan mec, ma milina. Doduse ima IT sa 3 meca. Portis se budi.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdinho said:

Mada je Vulfio idealan protivnik za 1/8.

 

U toj nedelji -Oladipo i Tarner 2 meca, Ejton 2 meca, onal lik iz File sto ga mnogo hvali 2 meca, i Kavajia da odmore jedan mec, ma milina. Doduse ima IT sa 3 meca. Portis se budi.

Brate, pa napravicu i ja neki trejd do marta. Ideja je bila da idem direktno u QF, sto je po kvalitetu tima realno, ali povrede su jace.

 

Za tebe ce tu biti Ayton, Looney, Dipo, Turner, IT u punom gasu + Portis, Matis, BroLo i Bledsoe. Nadam se da ce posluziti Powell i Burks. Imaju otvoren prostor ispred sebe, na njima je da ga iskoriste. Za Burksa sam siguran da hoce, posle Russella, najbolji je bek na GS rosteru, a za Powella je 50-50.

2 minutes ago, delgado said:

Gde igra Matis ?

Fila. Decko je djubretar do koske.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Wook said:

Brate, pa napravicu i ja neki trejd do marta. Ideja je bila da idem direktno u QF, sto je po kvalitetu tima realno, ali povrede su jace.

 

Za tebe ce tu biti Ayton, Looney, Dipo, Turner, IT u punom gasu + Portis, Matis, BroLo i Bledsoe. Nadam se da ce posluziti Powell i Burks. Imaju otvoren prostor ispred sebe, na njima je da ga iskoriste. Za Burksa sam siguran da hoce, posle Russella, najbolji je bek na GS rosteru, a za Powella je 50-50.

Fila. Decko je djubretar do koske.

 

Za tog Bruksa dodjes pivo 🤣

 

Ono, raspravljas se sa Zvekijem koji je uz Grofa, BoraBora-uuu i moju malenkost siguran putnik u cvajtu 😴

 

@uini jbt koje Madjije koristis... Moje naprasno obolevaju od misterioznih bolesti (Brown) , u zalosti su 40ak Dana (DSJ) itd...  tvoji kao da su bili kod dr.Marijane 😴

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

Jesu kao nesto. Sreca pa je lepo vreme.

 

Kad bre razjebase "kosturnicu" i sklonili one zajebancije za decu .... Stoka 😴

 

Htedoh I ja Skala, al' zadremao jbg 😴

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

On 11/1/2019 at 5:59 AM, uini said:

@John Dies at the End

prošla je haloween zajebancija, večeras je sveti luka dončić. reci wbrooku da ostane gajbi 

 

 

i bi tako. lukini domaćini 1 : wbrookovi ekseraši nula

još su oni ekseraši iz los anđelesa isekli luki glavu pa je neizvestan za nedelju, šta nam rade

 

inače, helovinaš garland mi je jebo kevaru, da nije njegovih 0/10 i da helovinaši iz bostana nisu izudarali marcusa morrisa na kraju pa nije uspeo da uzme 10i skok za DD, druga bi se pesma pevala. pesma tradicionalnih domaćina.

 

ali dobro, ne predajemo se.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...