Jump to content

Serbia against the world - nije bitno kako ali pobedjujemo


NMX

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ovo mi se cini kao jedina odgovarajuca tema :lol_2:

 

Quote

"Iskreno, ako imate grdilo para bolje bit' ka Dijana Janković, nego ka Jelena Đoković", napisao je jedan korisnik dodavši komentar: "Pa vi birajte hoćete li jahtom da ulećete u luku u Majami i snimate sa Šegijem ili da pravite sapun od majčinog mleka i trenirate veverice da otvaraju čakre".

 

 

"Iskreno, bolje Dijana Janković nego Jelena Đoković"; Novakova supruga odmah reagovala

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Barker said:

Majka iz Srbije ISCEPALA poklon od Novaka Đokovića: Objavila SKANDALOZAN snimak, ljudi su u šoku (VIDEO)

hajde za naslov, ali koji idiot od zene! :twak: (morala sam da nadjem tekst da vidim o cemu se radi). to bre treba u zatvor, zakljucati i baciti kljuc!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

BRITANSKI NOVINAR PROVOCIRAO NOVAKA PITANJEM O VAKCINI Đoković uzvratio udarac, napravio ga SMEŠNIM!

 

SRAMNO PONAŠANJE BRITANCA Novinar provocirao Novaka pitanjem o vakcini, a brutalan odgovor Srbina se masovno šeruje na mrežama

 

Tako je srBski sine, on će nama majku mu jebem englesku :furious:

  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barker said:

ĐOKOVIĆ I NESTOR SU MASONI: NOLE ĆE BITI KRALJ NOVE JUGOSLAVIJE! Kolumnista NIN-a ŠOKIRAO javnost 

:twak::krstipd4:

Ludnica je, kanda, otkljucana sirom ostala.

 

(morala sam da nadjem tekst da vidim kako su Daniela Nestora uvukli u celu pricu, kad tamo, a ono nije on nego "najsmesniji virus" Nestorovic; pa sam procitala i ostale nebuloze. Bog te mazo! Koji je to nivo ludila!  :krstipd4:  Ja se cudim da u Srbiji ima jos i jedno normalno ljudsko bice kad procitam sta se sve servira u medijima.)

 

 

 

Quote

On će još malo da igra tenis, možda još nekoliko godina jer je u klimaksu i, jednostavno, ne može više. Njega spremaju (za kralja, prim. aut.)

:roflmao:

Edited by wwww
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...