Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

direktor turnira u Akapulku pozitivan na coronu (asimptomatican).

 

Sad gledam malo publiku. Uglavnom nose maske, mada ima nekih koji ih nose na bradi ili samo preko usta. Ali ima i grupacija gledalaca koji bas ne drze distancu, tj. sede jedni pored drugih, a tesko da su isto domacinstvo. Npr. 3 gospodina u nekim "najboljim godinama". Ili dva momka: jedan plavusan a drugi crnokos, uopste ne lice jedan na drugog  - tesko da su braca. A ima i jos slicnih grupacija koje sede svi jedni pored drugih. Zanima me hoce li turnir i svi oni dobiti negativni publicitet kao AT (za koji se stice utisak da je bio gori superspreader event nego ona fudbalska utakmica u Milanu na pocetku pandemije i da je pobio pola Balkana, a i sire)?

Link to comment
Share on other sites

Vole Meksikanci Musettija (a i ova dva plavusana, Zvereva i Tsitsipasa).

Musetti stoji previse pozadi, Tsitsipas to koristi da ga DS-uje.

 

Spoiler

Tsitsipasov otac ne nosi masku (da li ce to uvazeni internacionalni kriticari nenosenja maski komentarisati :classic_biggrin: ), otac Sasche Zvereva je nosio masku na bradi. :classic_rolleyes:

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Milica said:

Ja ne znam kako je Novak uspeo onako lako da dobije Karaceva na AO :classic_blink: covek igra kao da je jedan od big 3.

Kakvi servisi, riterni, preciznost i  jacina udaraca, kretanje lavovsko, bukvalno nema rupe u igri :23: 

Licili li  on jos nekom na Vajdu? 

 

Ja sam baš pričao o tome koliko je potcenjena Novakova partija protiv njega, samo zato što je preko puta bio Karacev.

 

17 hours ago, MilošVB said:

Meni liči na Žila Simona.

 

Meni na Misirca, fizička sličnost nije baš prevelika, ali ima taj vajb :classic_biggrin:

Edited by Arsenije Pesic
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jan De Witt komentarišući  njegov AO proboj do SF opisao Karatseva kako ima monster FH, BH, fantastičan return , kretanje a  izmedju ostalog  i da je gradjen kao "Russian Bear".

 

Najveci utisak mi je neverovatnna lakoća kojom menja strane iz FH i BH i obratno. Kao Novak, a za to je potrebno izvoditi  mnogo rotacija iz kukova i trupa. Ledja tu sigurno trpe , a čitam da je povreda ledja i glavni razlog što do sada nije napredovao do ovog nivoa. 

Zaista deluje nerealno sve ovo vezano za nekoga ko je krenuo godinu iz kvalifikacija AO.

:Hail:

Harris sa stvoje strane potšuno inferioran u ovom finalu, umoran, polupovredjen , Iako sam priželjkivala Šapovalova sa druge strane , nisam sigurna da bi se bolje proveo.

Ja sam s obzirom na situaciju sa pandemijom očekivala da če se neko (mladji) probiti  na sličan način. Ipak Karatsev je premašio sva očekivanja naročito što sa 27 godina ne spada u pomenutu kategoriju.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...