Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Ja navijam za turnir bez publike, to mi izgleda jedini način da se izbegne ponovljeni fijasko.

57 minutes ago, Boxy said:

Evo je lista, dolazi veliki Aslan da osvoji titulu :classic_biggrin:

 

 

Kakav je on na šljaci?

Bogami respektabilna lista ako svi oni dođu. 

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Sponzori i prijatelji turnira, oko 300 je sigurica cak i da ne bude dozvoljeno, to je neki standard za atraktivne dogadjaje u ovo nedoba. 

Ja se nadam da ce situacija biti dobra da uopste moze da se razmislja o publici. Pogledah brojke pred mec CZ-Milan kad je bilo pritisaka da se puste ljudi na stadion, oko 2500 dnevno.

Link to comment
Share on other sites

Ako puste manji broj, onda ce biti nemoguce doci do karata jer ce svi hteti da budu vidjeni, a ako budu pustili pun kapacitet, onda mi ne pada napamet da idem.

 

 

I da, veliki propust sto Dudi nije dobio WC :thumbdown:

 

Link to comment
Share on other sites

Line up za 250:classic_ohmy: 

 

Za Thiema, Monflisa je bilo očekivano , a Wawrinkin dolazak ipak jeste iznenadjenje.Jer ima i Marbellu, MC..to bi bile 3  nedelje  igranja za redom.

A tu je i Karatsev.

On je izgubio tesan meč baš  od Wawrinke F CH u Pragu prošle godine u avgustu na restartu tura. Sledeće nedeljie mu ovaj predao QF i on osvojio  Prag 2.  Na šljaci je i krenuo uspon, tako da definitivno "ume "da igra .

 

 

 

 

Edited by Keira
Link to comment
Share on other sites

 

 

Quote

 

Wild cards expected for Feliciano López and Carlos Alcaraz.

Ferrer still hopes to get more top players with wild cards

With four top 20 playing Belgrade, only 5 'free': Medvedev, Federer, Zverev, Rublev (very surprised he isn't in Barcelona) and Raonic.

 

 

ne verujem da ce i jedan od ovih traziti WC:

Medvedev igra sad Majami, gde je favorit, pa onda igra MC. Nije bas toliki ljubitelj sljake. Plus mu ostaje 1/2 od 300 bodova iz 2019.

Federer ima pametnija posla nego da se srece s Rafom na sljaci (bese izabrao vec Minhen?)

Zverev ce da igra Minhen i MC, ima maltene popunjene slotove za 500+250 turnire kod bodovanja.

Rubljov je vec popunio sve slotove za 500+250 turnire kod bodovanja i to s maksimumom, zasto bi igrao ovo?

Raonic i onako preskace sljaku.

 

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam može li se ikakav turnir održati iole dugo bez dovoljno publike, morali bi da privuku barem ove arapske investitore Beograda na vodi da sponzorišu :classic_biggrin:

A kakva će tek posećenost biti za WTA turnir mogu da mislim, kad je i Serbia Open onako prošao. U početku naravno mogu da računaju na rodbinu i prijatelje naših teniserki i naravno par ljudi s foruma :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Nije samo stvar publike ili para, potrebno je da se neki turnir odrekne svog statusa da bi Beograd postao serija 500, a ja to ne vidim da ce se desiti.

Dakle, njima treba cilj da bude da zadrze ovaj turnir i da bude sto je moguci jaci turnir iz serije 250, a ne da se cilja nesto sto je trenutno bas nerealno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...