Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

On 4/21/2022 at 2:11 PM, Boxy said:

A zasto su ovi nasi slepci napravili raspored, 2 QF danas 2 QF sutra? :ajme:

 

 

Mislim da su se "uplasili" vremenske prognoze za petak, pa da im ne ostane neke mec 1/4 finala za subotu. Ja cak nisam ni znao da Novak i Kecmanovic igraju, sasvim slucajno uhvatio zavrsnicu meca.

 

Novak danas bas dobar u drugom i trecem setu, videcemo sutra moze li tako od pocetka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Milutinov Tata said:

 

Mislim da su se "uplasili" vremenske prognoze za petak, pa da im ne ostane neke mec 1/4 finala za subotu. Ja cak nisam ni znao da Novak i Kecmanovic igraju, sasvim slucajno uhvatio zavrsnicu meca.

 

Novak danas bas dobar u drugom i trecem setu, videcemo sutra moze li tako od pocetka.

 

Samo je pitanje kakav je originalni raspored, jer je sigurno dosta ljudi kupilo karte da bi gledalo 4 qf, a medju njima i Djokovica, a ne samo 2 qf.

A ne bi bili ni prvi ni poslednji turnir koji imaju zaostale meceve, Barselona ove nedelje muku muci sa rasporedom.

Link to comment
Share on other sites

Koliko su samo Novaku pomogli maratoni protiv Djerea i Kecmanovica...u smislu brzeg podizanja forme.. Pre svega je u pitanju nacin na koji je dolazio do pobeda - oba rivala su dobijali prvi set,potom pravili brejk u drugom,ali iz svega je Novak pravio preokrete.
A upravo iz takvih preokreta se najbrze podize i igra i fizicka sprema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Drug Crni said:

Koliko su samo Novaku pomogli maratoni protiv Djerea i Kecmanovica...u smislu brzeg podizanja forme.. Pre svega je u pitanju nacin na koji je dolazio do pobeda - oba rivala su dobijali prvi set,potom pravili brejk u drugom,ali iz svega je Novak pravio preokrete.
A upravo iz takvih preokreta se najbrze podize i igra i fizicka sprema.

Protiv Djerea je bio na konopcima u jednom momentu,ali se kako samo on zna spasio i na kraju dobio mec. Ukoliko se nastavi uzlazna putanja forme i na narednim turnirima, taj mec ce se pokazati kao kljucan.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Krompiric za Novaka u trecem... 

Ne znam zasto je na kraju drugog onoliko zapinjao da ga dobije kad se videlo da nema snage za jos jedan set. 

1 hour ago, Dracarys said:

Hoće li ostati Alkarazu šta snage za finale?

Tesko... Imao je i neki MTO skocni zglob izgleda. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Hoće li ostati Alkarazu šta snage za finale?

 

Busta nije lagan protivnik.

 

Novak kao i obično, prvi set brljavi.

A kakav smo meč videli, De Minaur imao dve ML da dobije u dva seta , dva puta servirao gde nije mogao da pogodi servis. Ali prva spasena ML, improvizacijom FH iz okreta:Hail:

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...