Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

9 hours ago, alcesta said:

Neće on imati problema da dobije WC do kraja karijere.

Zašto ja gledam Kecmanovića? :frusty: Plus ovaj komentator koji me standardno nervira s njegovim Duci, Miša, Stef...

 

Govedarica, svaka druga mu je da je zavrteo fh ili bh :classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, alcesta said:

komentator koji me standardno nervira s njegovim Duci, Miša, Stef...

Meni nije jasno zasto je Misha :classic_tongue: uopste odlucio da igra juznoamericku turneju? Zasto sljaka u ovom momentu?
Ova u Buenos Airesu je posebno spora..tesko da on u takvim uslovima moze do opipljivog rezultata..osim ako je procenio da bi mu koristio rad sa Nalbandianom, koji ocito ne putuje mnogo sa svojim pulenom..

Meni kao logicniji izbor deluje neki evropski indoor turnir,pa Dubai npr.

Link to comment
Share on other sites

Musetti igra, sto bi rekli Nemci, hektisch, iliti na mahove, nestabilno, uzurbano... Sto znaci: nekad prodje njegova filozofija na sve ili nista, a nekad ne. U sustini on je Denis2 . :classic_biggrin: DOk se ne nauci strpljenju i gradjenju poena i rezultati ce mu biti ... promenljivi.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Boxy said:

 

Govedarica, svaka druga mu je da je zavrteo fh ili bh :classic_rolleyes:

Bila sam ubeđena da je onaj drugi, čini mi se da nije glas Govedarice, a onaj ne znam kako se zove.

 

3 hours ago, Drug Crni said:

Zanimljivo da sudija nije prekinuo poen,vec je Endi jednostavno stao. Ja ne znam tacno pravilo,ali nisam siguran da je poen trebao biti ponovljen..

Čini mi se da se poen tu ponavlja, kao kad mu ispadne loptica iz džepa, a ako se to opet desi onda valjda taj igrač gubi sledeći poen a možda ide i kazna pride, to nisam sigurna.

U teoriji bi igrači mogli to da koriste na kvarno na brejk i set lopte, ali samo jednom u meču :classic_biggrin:

 

Link to comment
Share on other sites

To je Ceronja tako komentarisao Osaku u njenom poslednjem finalu na USO, kako ss eto još nije nametnula kao zasluženi broj jedan iako je tada igrala za svoj treći GS, i usput nadrobio koješta o ženskom tenisu što pas s maslom ne bi pojeo. I sve to u finalu slema za žene :ajme:

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, wwww said:

Musetti igra, sto bi rekli Nemci, hektisch, iliti na mahove, nestabilno, uzurbano... Sto znaci: nekad prodje njegova filozofija na sve ili nista, a nekad ne. U sustini on je Denis2 . :classic_biggrin: DOk se ne nauci strpljenju i gradjenju poena i rezultati ce mu biti ... promenljivi.

Bas tako, njih dvojicu kad gledam cini mi se kao da negde zure pa ih nervira sto se mec oduzio. Kao da imaju pametnijeg posla i da su se slucajno  nasli tu na terenu. 

Mladi Lehecka ima opasan forhend. 

Sledeci mec igra protiv pobednika meca Cicipas - De Minor. 

Link to comment
Share on other sites

Dosta sporta danas na programu..treba naci mesta i da se isprati finis Roterdama..ovu cesku senzaciju od igraca sam samo na mahove uspeo da vidim;nedovoljno da donesem ikakav zakljucak. Pisala je Boxy da igra agresivno..rekao bih da mu je polufinale ipak puna kapa..

Felixa sam dosta gledao. Forma od pocetka sezone je jos tu,nivo igre prilicno dobar..servis mu je izuzetno efikasan,mnogo jeftinih poena dobija od njega, sto direktno sto indirektno..ima tu doduse vidljivih oscilacija u igri,trebalo bi da malo smanji broj gresaka,iako je kod njega makar jasno cega su one posledica..Rubljova nikako nisam stigao da pogledam. On bese brani titulu ovde,zar ne? Uslovi mu ocito odgovaraju,ali nisam siguran koliko je opravdano sto je ovoliki favorit u mecu..po meni je to mnogo blize 50/50 mecu..

Edit:slova :ranting:

Edited by Drug Crni
Link to comment
Share on other sites

Rubljov se izgleda polako vraca u formu, lako je dobio sve protivnike, ali nije ni imao nesto tezak zreb.

Bas me zanima mec izmedju njega i Feliksa, a po svemu vidjenom, mislim da je ipak FAA favorit.

A najveci problem koji Feliks i dalje ima, to ima od pocetka karijere je da pravi duple u najgorem trenutku. Mislim da je to malo smanjio, ali i dalje tako poklanja brejkove.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To je bilo sve za danas od Lečka, kako ga zove italijanski komentator. 

Noge vise ne slusaju... 

Ceski plavusan je pokazao zavidan repertoar udaraca. Ispaljivao vinere iz bekenda od 150km/h. Inteligentan, strpljiv i mastovit momak. Igra na mrezi i smecevi bolji od Novakovih. 

On i Macak su divno osvezenje koje nam stize iz Ceske. 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...