Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

26 minutes ago, McLeod said:

Pade mi nesto na pamet, wild guess, nemojte me ubiti vi sto jurite rekord na slemovima - da nije mozda potrebno zbog OI da odigra negde dubl? xD

mislim da to nisu pravila za OI, valjda moze da se ima i dobar renking u singlu da bi se uslo u zreb, sto ce reci Novak vuce mesto u dublu.

E sad, ko bi mu bio partner je drugo pitanje. Cacic je izjavio da nece da ide iako u dublu ima dobar renking. Ovo ostali singl igraci se kao nisu previse entuzijasticno izjasnili po pitanju odlaska. A i sto bi. Ne dobijaju se nikakve pare, nemaju sanse za medalju, corona restrikcije (znaci nista ni od druzenja po olimpijskom selu ili obilazaka) i generalno neentuzijasticni domacini. Za to vreme igaju se neki turniri gde mogu da se zarade nekakve parice i bodovi.

 

Pre negde sam citala neki clanak o nemackim teniserima, Zverev je rekao da hoce da ide, valjda i Struff, ne znam da li ce jos neko da upadne. A onda imaju dva dublasa i ocekuju da naprave dva dubla (Zverev je vec igrao neke meceve u dublu s jednim od njih). Cini mi se da je cak bila i prica da Zverev igra mix s Kerber, ali nisam sad bas sigurna da li se dobro secam.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, wwww said:

E sad, ko bi mu bio partner je drugo pitanje

Može da igra s Ninom u miksu :classic_smile:

A zar neće sportisti ni unutar olimpijskog sela moći da se druže? Mislim ne vidim zašto ne, ako bi svi bili testirani i izolovani od ostatka sveta, kao što će biti.

 

Đere dobio prvi set:classic_ohmy:

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, alcesta said:

Može da igra s Ninom u miksu :classic_smile:

A zar neće sportisti ni unutar olimpijskog sela moći da se druže? Mislim ne vidim zašto ne, ako bi svi bili testirani i izolovani od ostatka sveta, kao što će biti.

Koliko ja znam sadasnji protokoli na ATP/WTA turu ne dozvoljavaju ova druzenja (setimo se situacije oko Pera na USO kada su poizbacivali tolike igrace/ice jer su igrali karte s Perom). I zamisli potegnes toliki put u Japan, odrede da si imao bliski kontakt s nekim i onda te strpaju u karantin na 15 dana koji jos sam placas!

Zanima me da li Japanci planiraju neki karantin kao Australijanci ili sta je ideja?

 

 

 

Edited by wwww
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Za to vreme veterani koji znaju da igraju na travi - pobedjuju: Kohlschreiber pobedio Rodjonova.

 

(inace, juce u Wish&Go se Viskovic pitao koji bese teniser se ozenio i isti dan igrao neki turnir. :lol_2:  To je bio Kohlschreiber, ozenio se ujutro, a popodne izgubio mec u Kicbilu)

https://www.sport1.de/tennis/atp/2018/08/philipp-kohlschreiber-hochzeit-und-erstrunden-aus-bei-atp-turnier-in-kitzbuehel

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

jadni Djere, ima li neki igrac iz top 100 kojeg bi on eventualno mogao da pobedi na travi .............. momak maltene ni ne postoji van sljake ....................

Marej ga bas kilavi protiv Pera, ali doci ce valjda do neke igre koja ce mu doneti prolazak u sledecu rundu. Ako nista ne uradi u sezoni trave, mislim da mu je najpametnije da se penzionise .....................

Link to comment
Share on other sites

On 6/14/2021 at 1:51 PM, McLeod said:

Ajmo opet - Cicipas je trazio WC neposredno pre polufinala sa Zverevim. Znaci, potpuno sulud potez, i da izgubi to polufinale, sta ce iscedjen i fizicki i mentalno u Haleu? Isto vazi i za slucaj koji se desio, i da je osvojio titulu, znaci postoji 0.01% sanse da ce on taj turnir igrati, i da se nije dogodila smrt u porodici.

 

Dalje, imao je sasvim dovoljno vremena da otkaze ucesce pre zreba (i tako opet baci taj WC koji je neko drugi mogao da dobije), ali bi i to bila bolja opcija od ove.

 

I naravno, to je sve apsolutno nebitno, samo je zabavno gledati opravdanja za ovaj potez, dok se za gradacijski mnogo blazi potez Federera u svakom smislu pisalo nasiroko i kako je to strasno, i sta ce da bude ako svi tako nesto budu radili, raspad sistema.

 

A onda kad ni nedelju dana posle jos jedan top igrac uradi nesto slicno onda jbg, sta da se radi.

 

 

 

Kako je odustajanje iz hira usred turnira, jer mu tako u rasporedu, moze biti gradacijski blaze od odustajanja pre nego sto je covek i stigao na turnir!? Ovo su dve totalno dijametralne situacije, to je jedino tacno, ali sve ostalo je na Cicipasovoj strani.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Romantik said:

 

Kako je odustajanje iz hira usred turnira, jer mu tako u rasporedu, moze biti gradacijski blaze od odustajanja pre nego sto je covek i stigao na turnir!? Ovo su dve totalno dijametralne situacije, to je jedino tacno, ali sve ostalo je na Cicipasovoj strani.

 

 

 

:ajme::ajme::ajme:x100000000000000000

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...