Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

jao, kakva scena iz Kvinsa: jedan sredovecni par rasirio u foliji neku klopicu (lezi na kolenima doticnog gospodina) i zena pokusava da odlomi parce sta god da je to sto su poneli za rucak. :lol_2:

scene kao s prvomajskog izleta (ili iz gastarbajterskog autobusa za Nemacku :lol_2: )

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alcesta said:

Šta se to dsšava s Filipom, zna li se? Je li povređen?

ja sad malo proguglah: Filip s djevojkom (zanosnom, dugonogom, u minicu, kako kazu izvestaji, ne pominju joj profesiju :classic_biggrin::lol_2: ) bio na Cecinom rodjendanu sad pre neki dan. (kakve on veze s Cecom ima? zar nije i prosle godine bio na tom rodjendanu, pa onda isla neka prica da je bio pozitivan na coronu?)

Link to comment
Share on other sites

Sad je vakcinisan, šta ga briga :classic_biggrin: a koliko sam shvatila u Srbiji su već krenule žurke naveliko, sve je dozvoljeno. Videla sam i neki snimak kako su Novaka dočekali u Beogradu pa sam se naježila, ali se nadam da je bar većina tamo bila vakcinisana. 

Link to comment
Share on other sites

Mali Oze bas rutinski odradjuje Federera, koji realno ima snage za najvise 60-70 minuta ozbiljnog tenisa ...................... ok, mozda na Vimbldonu bude nesto bolji uz neke kilave protivnike u prva dva-tri kola, ali realno, vreme je za penziju (sto u njegovom slucaju moze da se rastegne i do Vimbldona 2022) .......................

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, wwww said:

ja sad malo proguglah: Filip s djevojkom (zanosnom, dugonogom, u minicu, kako kazu izvestaji, ne pominju joj profesiju :classic_biggrin::lol_2: ) bio na Cecinom rodjendanu sad pre neki dan. (kakve on veze s Cecom ima? zar nije i prosle godine bio na tom rodjendanu, pa onda isla neka prica da je bio pozitivan na coronu?)

jos jednom je pokazao da je njegov teniski IQ ispod svakog minimuma, (da ne kazem da mu je druzenje sa Cecom ozbiljan moralni minus)  secam se kako mu je Novak pomagao i sa onim stanom koji je dobio na koriscenje i sa trenerima, ali sve to nista ne vredi, kada on sam ne zeli da bude vrhunski igrac ...................... tu u minicu je verovatno i setao onomad kada sam ga sreo na Kalisu, za tenis ni tada nije bas bio previse zainteresovan .................... a trava bi svakako mogla vise da mu lezi od sljake ............................

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Milica said:

Samo Fedu (i Mirki) nije jasno da je vreme za penziju.. Kakav pozdrav na mrezi 👎 decko ima samo 20 godina bez obzira na poraz koji boli zasluzio je neku lepu rec od legende belog sporta. 

bas tako, on je prakticno prestao da igra tenis jos na AO 2020, dakle pre godinu i po dana, sve posle toga nije bilo vredno paznje, prosto biologija je odradila svoje  .................... dakle, mozemo da kazemo da je trajao do 38.godine .............. mislim da ni Novak ni Rafa nece igrati duze od 36-37, do tada ce ionako imati par slemova vise od svog, do juce najveceg takmaca ..............

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Pa i nije bas, titula je titula, ako Feliks dodje u finale i ponovo pukne, sumnjam da ce mu toliko znaciti sto je usput dobio Feda i da ce misliti da je osvojio titulu.

Edited by Boxy
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...