Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Mislim da se Novak i Marko druže sa Gomez Hererom i da mu je on često sparing partner u Marbelji. Pominjao je to neko od komentatora Mijaljević / Krivokapić u nekom od prenosa na RTS-u. Gomez Herera je dobio i WC za kvalifikacije za Belgrade open ako se dobro secam.

 

Sada sam pogledao, već su i igrali jedan dubl zajedno, Dubai 2014. 😁

Edited by NikolaSRB93
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Milica said:

Vise ne moze ni polufinale da prodje zbog straha od gubitka u finalu :classic_mellow:

Ugo je ok skroz, ali nije ni Felix bio los.. 

Ko zna, možda i bolje da se ne traumira dodatno. Morao bi da nađe nekog psihologa i da putuje s njim stalno, kao Iga što ima, to se očigledno ne može brzo prevazići, niti tu Toni može da nešto pomogne.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, alcesta said:

Ko zna, možda i bolje da se ne traumira dodatno.

Imas pravo, vec se istraumirao doboljno, bez psihologa nema napretka za njega. 

Sto se Beretinija tice osim serve i forhenda kojim bije kao iz haubice ja ne vidim neke kvalitete. Bekend mu je ocajan, a glava ko da je Carev mladji brat. 

Link to comment
Share on other sites

Nema sta, bice vrlo nezgodno finale Vimbldona izmedju Novaka i Beretinija, momak je maznuo vec drugu titulu na travi u karijeri i igra u zivotnoj formi ................. kada se setim kako smo se samo sprdali sa njim do pre par meseci .................... njegov slabiji bekhend, to nece biti toliko problematicno na travi ...........................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao Beretinija uopste na ovom turniru, ali sam i na nekoliko meceva na RG video da ce biti dosta uspesan na travi ove sezone i zaista se nadam da taj decko nece biti na Novakovoj polovini ili jos gore, cetvrtini. Mogao je cak i u osmini da se Rodja nije raspao na ovom turniru i Nadal najavio propustanje Vimbldona.

 

Sve oci ce biti uprte gde ce se nalaziti taj decko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wwww said:

Lajovic :twak:

sta se s njim desava!?!?!?

ja mislim da on nikada nije prosao drugo kolo na Vimbldonu, doduse imao je dva puta za protivnika i Federera, jednom u prvom, a jednom i u drugom kolu ............ taj prvi set sto je odigrao protiv Feda i izgubio u tajbrejku je verovatno nesto najbolje sto je ikada odigrao na travi .................... ali generalno ne moze da se sastavi na toj podlozi .....................

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...