Jump to content

ATP turniri 250&500


zoe Bg

Recommended Posts

Ajde da ne sahranjujemo Fedovu karijeru odmah, da pričekamo još neko vreme.

Meni deluje da mu je teško pao ovaj poraz jer je očekivao mnogo bolje svoje izdanje, valjda su treninzi išli dobro. Možda mu samo treba vremena da se presabere.

2 minutes ago, Boxy said:

Djokovic igra dubl, ali sam, koliko god da je dobar mislim da ispada odmah emoji16.png
 

Neka igra s Goranom :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Boxy said:

Djokovic igra dubl, ali sam, koliko god da je dobar mislim da ispada odmah emoji16.png
 

taman da ubedi Cacica da bi mu dubl sa njim bio odlicna priprema za OI koju i dalje vise u vazduhu ............................. 

Link to comment
Share on other sites

Aman, zaman...

Mislim, ne znam kako politički korektno da otkucam, daleko bilo, ali o Rođi je kuckanje u zadnje vreme k'o da je, još jednom daleko bilo, smrtno bolestan, pa kao ozdravio, pa kao ipak nije, nije dobro, pa se spominju sahrane, pa opet - ma dobro je, pa au nije dobro (izgubio, nema ga na konferenciji itd).

 

Mislim, alo! 4 banke, operacije kolena, skoro godinu ipo dana neigranja, kol'ko god da je Rođa - RF, teško je održati korak (eto nađoh PC izraz).

 

I ništa se (ni najmanje) strašno čoveku ne dešava, osim što, verovatno nije više u stanju da bude faktor za osvajanje teniskih turnira.

 

Mislim, ako će da sebi da upropašćava dugoročno zdravlje (u smislu donjeg trapa, noge i to), zbog par teniskih mečeva, njegova stvar i odluka.

 

Ja sam se pomirio s činjenicom da mi ne smeta da Noksa završi ko Serena, jureći još (samo ovaj) jedan slem, ali nikako s nekim povredama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Felixu pametnije da ako ne igra OI ode na neki laganica ATP 250 gde je ubedljivo prvi favorit i da proba da probije tu barijeru uzimanja prve titule. Tipa Umag je tu oko OI ,a posle W. Sumnjam da ce biti neka prejaka konkurencija jer je W na travi OI na hardu pa je pitanje koliko ce igraca hteti da menja toliko podloga u mesec dana ,a on je dobar na sljaci

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, wwww said:

Rafa trenutno vida rane s RG, tesko da bi se oko toga dogovorili.

Zavisi na koje rane misliš :classic_biggrin: ako su psihičke šok-terapija je najbolja, Novak je skoro odmah posle onog RG trenirao s Vavrinkom :classic_smile:

Jeste malo hramao kad je otišao ali to su mogli biti i samo žuljevi.

 

Naravno ostaje da se vidi hoće li Rafa igrati travu, ali mislim da neće propustiti W ako je dovoljno zdrav, morao bi da misli da baš nema nikakve šanse, a to mi ne liči na njega.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...