Jump to content

WTA


zoe Bg

Recommended Posts

Barti 46 sedmica na prvom mestu 😮 a Kvitova ni jednu! Nepravda nevidjema! Halep odigrala onoliko meceva ne bi li je prestigla, a ona ladno igra bejzbol i cirka pivo sa drugarima 💪

🍺

Kirios ne prati likuse kao sto je Barty zato nije opleo po njoj, a Novak i Zverev su mu trn u oku. Smatra da je talentovaniji od njih, a oni su napravili bolje rezultate. Zasto? Treniraju, a njemu mrsko dupe pomeriti! Svi Australijski teniseri igraju sem njega. 

Link to comment
Share on other sites

Naravno da nije ona kriva. Ali ženska lista je sada stvarno mnogo nerealnija od muške, na kojoj možda Beretini i Rubljov upadaju u oči baš onako kao ekstremni slučajevi. WTA verzija s druge strane niđe veze :smiley5: ko zna koliko će trebati Azarenki ili Švjontekovoj da se probiju u top 10 u ovim uslovima.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da i na onoj Race listi na ATP sajtu piše da Federer neće igrati u Londonu.

1 hour ago, Boxy said:

I kod muskaraca imas Federera, koji sad da odluci moze da igra WTF, a odigrao 5 meceva ove sezone.

Jeste, ali s druge strane da je mogao da igra, sigurno bi i sa par turnira osvojio više poena u toku sezone od mučenog Beretinija koji je kao igrao redovno.

 

Doduše stvarno nije u redu da o tome raspravljamo na WTA temi :classic_blush:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sabalenka osvojila Linc, zahvaljujuci tim bodovima godinu zavrsava na 10. mestu preskocivsi Serenu💪

Ne znam koja mi je milija od njih dve:classic_rolleyes: i dal se vise radujem sto je ova usla ili ona izasla iz prvih 10 :lol_2:

A trofej:classic_blink: ova korona izgleda napada centar za kreativnost:lol_2:

yGaure7.png

Edited by Milica
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

S obzirom kako uprava WTA (ne) radi svoj posao, spajanje bi moglo biti još i dobro za ženski tenis.  To bi verovatno omogućilo i izjednačavanje nagrada na zajedničkim turnirima. Ali čisto sumnjam da se tako nešto može dogovoriti u dogledno vreme.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg changed the title to WTA

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...