Jump to content

WTA


zoe Bg

Recommended Posts

Olga igra baš onakav tenis kakav ne volim, a sve se više pitam ima li uopšte kapaciteta za neko smisleno građenje poena u kontinuitetu ili će prosto nastaviti u nedogled da igra u maniru Kamile Đorđi.

Nina i Danka izgubile od retko antipatičnih protivnica :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

Dankina bas antipaticna:smiley5:

Za Olgu se potpuno slazem, ima snazne udarce i veruje da je to dovoljno, kao Kamila i jos puno njih. 

Siner je u jednom iv rekao da posto u pocetku nije imao snazne udarce morao je da razmislja o taktici i da je u toku meca sam menja kad vidi da nesto ne ide. Izgleda da onom kome priroda podari snagu zamre osecaj za taktiku i smisleno gradjenje poena. 

 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Nina i Danka izgubile od retko antipatičnih protivnica 

 

stooo ?:lol_2:

 

EtAikzDW4AAFwKr?format=jpg&name=small

 

 

 

Quote

Olga igra baš onakav tenis kakav ne volim, a sve se više pitam ima li uopšte kapaciteta za neko smisleno građenje poena u kontinuitetu ili će prosto nastaviti u nedogled da igra u maniru Kamile Đorđi.

 

ako je bandoglava na tatu, tesko da ce to ijedan trener da "ispravi" .

opet ja, ko joj je trener ?:lol_2:

Edited by vanjabarsa
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nekako ispod radar prodje vest da se na terenu konacno pojavilo mitsko bice, za koje su mnogi verovali da je samo ostatak nekih setnih prica iz starih davnina i vremena pre maski, zargonski receno urbana legenda, igracica koja je broj 1 na WTA listi, a koju niko nije video na terenu u periodu u kome se lista racuna (o njenom podvigu ce se jednog dana sigurno snimiti i film, a ocekuje se i upliv u knjizevne vode :classic_biggrin:). Pala je Rumunka Bogdan u 2 seta.

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Antipaticna Svitolina pobedila jos antipaticniju Ostapenkovu.

Ako se neko brine za Kamilicu koja je predala Keninovoj posto je izgubila prvi set sa 7 5, samo da kazem da ima problem sa levom butinom i da treba da uradi magnetnu pa ce videti sta kazu lekari da li moze da igra AO ili da nastavi sa slikanjem na plazi :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, vanjabarsa said:

petra izgubila od podorske  u 3 seta , trazila mto posle prvog , imala prednost u tb  treceg 52  .... i koji li moj dolazi u ovu australiju kad joj nikako ne prija.

 

Ja poludeo kad je SK prekinuo prenos kod 6:5 u trecem setu :smiley7:

 

Imala je tretman na zglobu leve noge, ali se posle toga, narednih bar pola sata, konstantno pipkala, udarala, masirala po desnoj butini, kao da je i tu problem. Steta sto je prosula veliko vodstvo u TB-u.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Romantik said:

 

Ja poludeo kad je SK prekinuo prenos kod 6:5 u trecem setu :smiley7:

 

Imala je tretman na zglobu leve noge, ali se posle toga, narednih bar pola sata, konstantno pipkala, udarala, masirala po desnoj butini, kao da je i tu problem. Steta sto je prosula veliko vodstvo u TB-u.

 

Nije SK prekinuo, bio je izgleda neki globalni problem, posto sam i ja gledala i iznervirala se, a onda vidim i da ljudi komentarisu po tviteru.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...