Jump to content

WTA


zoe Bg

Recommended Posts

Ja mislim da ove godine sljake nece biti, tako makar sad izgleda.

A posebno sto ispada da je sledeci turnir Madrid, pa onda Rim, pa valjda u Francuskoj neki manji i onda RG, bukvalno zemlje u kojima je trenutno najgore.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Sabalenka na putu da popije biciklicu od Soribes Tormo kojoj je šljaka omiljena podloga :frusty:

Jednu je grozno gledati, a drugu slušati. I to je sve od tenisa što sam uspela da vidim danas :classic_wacko:

 

Edit: ovo i dalje radi, otkako sam gornje napisala Tormo nijedan gem nije uzela :classic_laugh:

Edited by alcesta
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

evo kako zenski #1 provodi vreme ovih dana:

i mirno skuplja sedmice kao  #1. Trenutno je na 46 sedmica, a zagarantovano joj je dodatnih 10 ako se ne varam.

Sto znaci da trenutno ima vise sedmica kao #1 nego Venus, Ana, Jelena, Kaprijati, Arancha Sanchez, Kim Klajsers, Sharapova, (Osaka, Kerber, Safina, Mauresmo), a preteci ce i Azarenku. Sledeca na redu za restizanje je Halep (64 sedmice), pa Woz (71 sedmicu), a Devenport (98) je malcice sigurnija, ali ko zna koliko.

 

Inace, vidim da se u Australiji (u doba corone) ne postuje distanciranje, ne nose se maske, masa je na tribinama. Pitam se sta li ima Kirios da kaze na ovo, hoce li oplesti po Barti? :smiley33:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma znam, samo je totalno glupo da nije odigrala ni jedan mec od februara, a sakuplja sedmice na #1. Izgubila u Brizbejnu prvi mec, osvojila Adelaid i igrala SF AO (9:2 joj je W:L godine) i to joj je donelo cele godine #1, pri cemu je pretekla mnogo bolje igracice na vecitoj listi brojeva 1.

 

A komentar povodom korone je i zbog toga sto su svi nadali dreku oko Adria tura, a tada su se samo postovala pravila koja su vazila u Srbiji (kao sto se sada postuju u Australiji). No, tada je bio argument: bez obzira sta je na snazi u Srbiji, Adrija tur (i svi koji su ga posetili/ucestvovali) je trebalo da se ponasaju kao da su u sred NY u aprilu-maju mesecu a okolo padaju mrtvi na sve strane!

 

Da ne pricam sto su osvanuli i snimci Barti na nekoj utakmici gde regularno sedi na tribinama s svim ostalima (nema distanciranja), bez maske, i uz pivce proslavlja uspeh tima na terenu. No, za to nije dozivela generalni linch ni od koga. U medjuvremenu svi australijski teniseri (osim Kiriosa) regularno igraju turnire svuda po svetu. Oni se ne plase virusa.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg changed the title to WTA

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...