Jump to content

WTA


zoe Bg

Recommended Posts

22 hours ago, alcesta said:

https://gamesetperfectmatch.tennis.com/

Meni ispade Pliškova :classic_mellow:

 

21 hours ago, wwww said:

sad sam se malo igrala s odgovorima. Dobila sam samo 3 opcije: Muguruzu (kad loptice pomeris na levo), Pliskovu (ako su negde oko sredine) ili Sakkari (ako su loptice pomerene u desno).  Ne znam da li ima jos nekih kombinacija.

 

Ja nista igrao se nisam, samo odgovarao realno,  a to podrazumeva neka pitanja skroz levo ili desno, neka oko sredine, a neka dominantno u jednu stranu, ali ne skroz i ispadoh Sabalenka (snaga, radna etika i intenzitet) 🙂

Edited by Romantik
Dodao u zagradi
Link to comment
Share on other sites

Zamislite da vam je neko na pocetku godine rekao da ce ove 4 igracice biti u zavrsnici WTA Finala (ja bih se za 3 zapitao otkud one uopste na zavrsnom turniru :classic_biggrin: ). Osim Muguruze, koja je GS sampionka, za preostale ce i plasman u finale biti rezultat karijere. Ove godine ce u 5 najvecih finala biti 10 razlicitih igracica.

 

Sad sam pogledao i broj nedelja na broju 1 za Barti, vec je 8. na listi, a verovatno ce prestici i Enan uskoro, dok je po broju uzastopnih nedelja na 5. mestu i verovatno ce prestici Evertovu negde tokom marta.

Link to comment
Share on other sites

Nista od Sakari... Toliko puta je u zadnje 2 godine gubila polufinala ili finala. Igru ima ali glavu izgleda ne.

Dakle finale Muguruca Kontavej. 

Vec su igrale u grupi, mec dobila, ne tako lako Muguruca.

Situacija sa H2H je 3 2 u korist Muguruce, mislim da ce Kontavej da ga poravna.  Ima pametniju igru od Muguruce. 

 

Link to comment
Share on other sites

https://www.espn.com/tennis/story/_/id/32656323/what-know-tennis-player-peng-shuai-sexual-assault-allegations-current-whereabouts

 

Ukratko pregled događaja od početka, većinu već znamo ali ovo mi je bilo novo:

Quote

On Thursday, Stephen Kinnock, a member of British parliament and a shadow minister for Asia and the Pacific, called on the Chinese to prove Peng is "alive, well and free." Kinnock said he had reached out to the foreign secretary about the case.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...