Jump to content

WTA


zoe Bg

Recommended Posts

Ivana Jorovic nikako da dobije neki mec nakon povratka na teren, sta li ce tek biti kada jos bude istekao zasticeni renking ..................... a Nina, jel ona vida neke rane, nema je ni na vidiku, ispade iz prvih 100, nigde nije igrala u prethodna dva i po meseca (sem na US Openu) ..............................

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, jevrem69 said:

Ivana Jorovic nikako da dobije neki mec nakon povratka na teren, sta li ce tek biti kada jos bude istekao zasticeni renking ..................... a Nina, jel ona vida neke rane, nema je ni na vidiku, ispade iz prvih 100, nigde nije igrala u prethodna dva i po meseca (sem na US Openu) ..............................

Nina igra neki ITF turnir, pobedila je danas. Čini mi se da je to u Španiji, i Olga igra tamo.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, alcesta said:

Nina igra neki ITF turnir, pobedila je danas. Čini mi se da je to u Španiji, i Olga igra tamo.

Ne znam sto maltene nista nije igrala dva meseca, te je izgubila i neke bodove i ispala iz prvih 100. Ako je u pitanju neki zdravstveni problem, u redu, inace mi ostaje nejasno, zasto je dozvolila da ispadne iz prvih sto, i sta se to desilo sa njom od dobrih igara na travi i polufinala Notingema.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...