Jump to content

[USA] SJEDINJENE AMERIČKE DRŽAVE - unutrašnja politika i uticaj na svetska kretanja


McCarthy

Recommended Posts

Vi ste fosili pa zato i znate o Hindenburgu. Garantujem da vecina mladjih u Srbiji nema pojma o tom dogadjaju, a tek u SAD da ne govorim. Odavno su prosla vremena kada su Ameri bili glupi i neobrazovani, a mi strasno pametni jer znamo da je glavni grad Brazila Brazilija. Ovi klinci danas ima da se muce da na karti pronaju Cacak, a "klinci" oni ispod 40.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, ters said:

 

@Mama_mia: Svaka cast na konzistentnosti - nista ne priznaji Selina, ni Trump nije priznao rezultate izbora...

 

Nevidjeno kvalitetno zapazanje sigurna sam da su se drugovi odusevili i kvalitetom i ostroumnim poredjenjem mene i Trumpa. Mislim da ne pomislis da mi ne godi -  - jedna obicna mala forumasica i jedan veeliki predsednicki kandidat....Cekaj, nadam se nisi mislio da me uvredis tim poredjenjem? Ako nisi, znaci da si se malo zbunio nemustim uproredjivanjem ...mm i doni :heart:

 

svakako bolje da me porede da Trumpicem nego sa Kamalom, naravno mislim sa The Kamalom. Da ne se ne pomisli na neku drugu obicnu kamalu, skupljacicu papira iz Cali,  ili tako nesto...

 

In any event, calling her a prosecutor as opposed to a paper pusher is starting to look like a huge exaggeration.

 

 

 

 

 

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...