Jump to content

Crna Gora


djole

Recommended Posts

8 hours ago, fancy said:

 

E upravo ovo "ali" jebe Srbe već 33 godine i jebaće ih još vekovima gore nego Turci.

 

ovo `ali sto djevojci slecu kvali` je meni uvek bilo intrigantno i sada sa pomenutim turcima sam se setila

 

mozda je Ali ime a ne rec

 

ima smisla i jedno i drugo samo treba istraziti kako je sve pocelo :wink2:

 

 

 

 

Edited by Mama_mia
dupli
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Genijalci iz CG skupštine opet maratonski raspravljaju o Srebrenici. Nema veze što se država raspada, samo da riješimo ovo pitanje i sve će biti dobro. Nema veze što CG nema ništa zajedničko sa tim zločinom. 

U famoznim auto litijama je 70% auta bilo sa BiH tablama tako da ne čudi, dali su ljudi ruke kad je trebalo, sad ih treba ispoštovati - ipak je juče osuđen/o njihov/o  heroj/govedo.

 

(Veliko)srbstvo ne poznaje geografske ili državne granice.

 

Samo naivni su mislili da ce biti drugacije, a tek je pocelo...

Link to comment
Share on other sites

Nije da CG nema veze sa događajima u Srbrenici 1995 ali za to sigurno nisu zaslužni Krivokapić,Dritan ili Bečić već junačina Milo Đukanović. No njega čak ni porodice žrtava ne optužuju što je stvarno čudo neviđeno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Perkos2 said:

Nije da CG nema veze sa događajima u Srbrenici 1995 ali za to sigurno nisu zaslužni Krivokapić,Dritan ili Bečić već junačina Milo Đukanović. No njega čak ni porodice žrtava ne optužuju što je stvarno čudo neviđeno.

Po tebi je Milo i Isusa razapeo. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Perkos2 said:

po tebi nijje kriv za Srebrenicu?

Milo kriv za Srebrenicu? 

 

Ovo je najperfidniji pokušaj skidanja sramote sa dijela srpskog naroda* koji je ucestvovao ili podrzavao modus operandi koji je i doveo do genocida, među ostalim.

 

*Sudeći po reakcijama na Mladicevu kaznu radi se o dosta velikom broju ljudi.

 

@Pantelija jr Bileca, Gacko, Kalinovik, Nevesinje... kakva je god prosrpska akcija/prosvjed u CG s tih podrucja sudjeluje minimalno 50% ljudi, placeni troskovi goriva, sendvic i piva/sok i kao bonus + kod SCP i Vučića.

 

 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Budha said:

Milo kriv za Srebrenicu? 

 

Ovo je najperfidniji pokušaj skidanja sramote sa dijela srpskog naroda* koji je ucestvovao ili podrzavao modus operandi koji je i doveo do genocida, među ostalim.

 

*Sudeći po reakcijama na Mladicevu kaznu radi se o dosta velikom broju ljudi.

 

@Pantelija jr Bileca, Gacko, Kalinovik, Nevesinje... kakva je god prosrpska akcija/prosvjed u CG s tih podrucja sudjeluje minimalno 50% ljudi, placeni troskovi goriva, sendvic i piva/sok i kao bonus + kod SCP i Vučića.

 

 

Ajde mi navedi barem jednu osobu na ovom forumu koja je bila kritična prema toj odluci suda!

 

Bitku biješ na pogrešnom mestu, imaš brate društvene mreže pa se tamo rokaj sa Srbendama. Takvi ljudi su tvoji sagovornici, lepo tebi, a lepo i njima.

 

Nadam se da ćeš zbog ove relativizacije Milovog učešća u ratnim dešavanjima popiti dugu kaznu. Samo ne znam ko je dovlačio gorivo i cigarete i slao ekipe da vrše pljačku po Hercegovini. Na sve to i u CG je bilo napada na Bošnjake, bilo je i proterivanja.

 

@Lažeš i opet lažeš.

 

Sva sreća pa na yt postoje snimci koji dokazuju da si obična lažovčina i spin majstor. Mora da si išao na predavanja kod Bebarinja.

 

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Liska Manjina said:

Ajde mi navedi barem jednu osobu na ovom forumu koja je bila kritična prema toj odluci suda!

 

Bitku biješ na pogrešnom mestu, imaš brate društvene mreže pa se tamo rokaj sa Srbendama. Takvi ljudi su tvoji sagovornici, lepo tebi, a lepo i njima.

 

Nadam se da ćeš zbog ove relativizacije Milovog učešća u ratnim dešavanjima popiti dugu kaznu. Samo ne znam ko je dovlačio gorivo i cigarete i slao ekipe da vrše pljačku po Hercegovini. Na sve to i u CG je bilo napada na Bošnjake, bilo je i proterivanja.

 

@Lažeš i opet lažeš.

 

Sva sreća pa na yt postoje snimci koji dokazuju da si obična lažovčina i spin majstor. Mora da si išao na predavanja kod Bebarinja.

 

Relativizacija, i to sustavna je ovo sto radite ti, Perkos, Berti & co.

 

Ja nigdje nisam relativizirao genocid u Srebrenici. 

 

To što je Milo švercer, profiter i kriminalac ne znači da je krvnik poput Mladića i sličnih.

 

Također, nisam ni napisao da se radi o ljudima sa foruma koji su razočarani doživotnom koju je govedo dobilo - podmećeš.

 

Btw, nisam znao da ti i Perkos moderirate teme, svako malo bi dijelili pravdu za one koji dirnu u srpski osinjak.

 

Ovo vrijeđanje na kraju otprilike pokazuje koliko ti vrijede "argumenti" kao i nivo kućnog odgoja.

 

Lijep pozdrav

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Budha said:

Milo kriv za Srebrenicu? 

 

Ovo je najperfidniji pokušaj skidanja sramote sa dijela srpskog naroda* koji je ucestvovao ili podrzavao modus operandi koji je i doveo do genocida, među ostalim.

 

*Sudeći po reakcijama na Mladicevu kaznu radi se o dosta velikom broju ljudi.

 

@Pantelija jr Bileca, Gacko, Kalinovik, Nevesinje... kakva je god prosrpska akcija/prosvjed u CG s tih podrucja sudjeluje minimalno 50% ljudi, placeni troskovi goriva, sendvic i piva/sok i kao bonus + kod SCP i Vučića.

 

 

Ma treba Zdravka, Dritana i Aleksu u Hag da ih osudr na barem dve dozivotne za zločine koje su počinili. Naravno pravi zločinac Milo Đukanović da se ustoliči u dozivotnog vladara! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Budha said:

Također, nisam ni napisao da se radi o ljudima sa foruma koji su razočarani doživotnom koju je govedo dobilo - podmećeš.

 

Btw, nisam znao da ti i Perkos moderirate teme, svako malo bi dijelili pravdu za one koji dirnu u srpski osinjak.

 

Ovo vrijeđanje na kraju otprilike pokazuje koliko ti vrijede "argumenti" kao i nivo kućnog odgoja.

 

Lijep pozdrav

 

Sa kim se ti onda ovde mačuješ? Kao da ima tona likova sa bradurinama i tetovažom Draže Mihajlovića.

 

Meni kućni odgoj nalaže da u lice kažem lažovu da je lažov. Eto, ti nađi jedan vide (imah gomila na yt) u kom se vidi da su auto litijama učestvovali 70% automobili sa bosanskim registracijama , pa ću ti uputiti izvinjenje, još ću ti i cveće poslati na kućnu adresu.

Link to comment
Share on other sites

Milova odgovornost što se tiče rata je samo ona operacija oko bombardovanja Dubrovnika. Kasnije se CG nije mnogo pitala oko vođenja rata u BiH. Jedino što ima moralnu odgovornost što je bio deo Slobine vlasti u to vreme i nije se ogradio od ni jednog zločina.

Link to comment
Share on other sites

Milova odgovornost je največa za deportaciju muslimana iz HN i okoline 1992. godine. Tada je crnogorski MUP pohapsio 66 nesrećnika koji su iz ratom zahvaćene Bosne pobjegli u Crnu Goru. Njihov jedini grijeh je bio to što su bili druge vjere.

https://www.vijesti.me/vijesti/drustvo/436674/deportacija-muslimanskih-izbjeglica-jedna-od-najsramnijih-stranica-u-istoriji-cg-ni-kazne-ni-spomenika

MUP ih je isporučio snagama bosanskih Srba i rijetki su preživjeli, a većini se ni groba ne zna.

Milo je bio premijer, nikog nije sklonio niti otpustio zbog te "operacije".

Milo se svojevremeno i hvalio kako je njegova vlada pomagala bosanskim Srbima.




Najgore na ovim prostorima je što je većina plebsa zadojena mržnjom i razmišlja na način "ako mi zapalimo njihovo selo i protjeramo sve, to je odlično i herojski čin, ali ako oni zapale naše selo i protjersju nas to ne zločin"

P.S.

Evo ga onaj ulickani fašista Malagurski sa nekakvim filmom o Crnoj Gori.

Odgledah njegov intervju o filmu za Sputnjik. Pa jel realno da neko pledira da snimi film na temu "Crna Gora podijeljena zemlja" a da intervjuiše samo one koji odgovaraju jednom narativu i nikog sa "druge strane".

Na žalost, mlađe generacije će na ovakvim formama zasnivati mišljenje.




Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Liska Manjina said:

Sa kim se ti onda ovde mačuješ? Kao da ima tona likova sa bradurinama i tetovažom Draže Mihajlovića.

 

Meni kućni odgoj nalaže da u lice kažem lažovu da je lažov. Eto, ti nađi jedan vide (imah gomila na yt) u kom se vidi da su auto litijama učestvovali 70% automobili sa bosanskim registracijama , pa ću ti uputiti izvinjenje, još ću ti i cveće poslati na kućnu adresu.

Da kažeš lažovu da je lažov a komentar prije udbaški podmećeš uz ovaj bijedni pokušaj navlačenja na ban preko leđa Đukanovića Mila? 🙈

 

Tih 70% je naravno hiperbola iako je veliki broj Srba iz BiH sudjelovao u auto litijama. Bilo je tu orgijanja i sa one strane granice, nisu mogli svi proći zbog covid-a ali su zato organizirane poput ovih https://www.saransak.com/Trebinje/5f42782819db2615c496f320/auto-litija-od-trebinja-do-klobuka 

 

U ime SCP-a i Vučića bi krojili politiku države sa kojom nikakve veze nemaju... eh, to je garant priča sa happy endom 😕

 

 

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Eddard said:

Vidim, branioci srBskog issue-a u BiH dobili novog krivca za genocid u Srebrenici - Mila Đukanovića - sve samo da se krivica spere. 
 

Da vas nema, trebalo bi vas izmisliti.

Taj sam, tu sam.

 

Milo slao gorivo i cigare, deportovao Muslimane iz CG = glavni za masakr u Srebrenici. Logičan zaključak, jebeš ga. Piši češće.

 

@Budha Ja nisam rekao da oni (Hercegovci) nisu pokušali da se pridruže auto litijama, samo sam rekao da u istim nisu učestvovali.  Čitao sam da su zaustavljeni na granici, što je dobra odluka. Zašto bi se u unutrašnja pitanja CG mešala neka budala iz Trebinja. Priča o 70% ne pije vodu, nije bilo ni 7%.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Taj sam, tu sam.   Milo slao gorivo i cigare, deportovao Muslimane iz CG = glavni za masakr u Srebrenici. Logičan zaključak, jebeš ga. Piši češće.  

[mention=1636]Budha[/mention] Ja nisam rekao da oni (Hercegovci) nisu pokušali da se pridruže auto litijama, samo sam rekao da u istim nisu učestvovali.  Čitao sam da su zaustavljeni na granici, što je dobra odluka. Zašto bi se u unutrašnja pitanja CG mešala neka budala iz Trebinja. Priča o 70% ne pije vodu, nije bilo ni 7%.

 

 

 

Tzv auto-litije su sprdačina organizovana od strane DFa i nikakve veze sa crkvom nisu imale.  Način kupljenja političkih poena i ništa više. 

Ja sam, sticajem okolnosti, u dobrim odnosima sa nekim ljudima koji skoro ni jednu litiju nisu propuštili. Svi do jednog su mi rekli da su litije uspjele jer su DF prvaci poćerani u zadnje klupe od strane crkve. Na prvom okupljanju organizovanom od strane crkve, kod mosta Blaža Jovanovića, je Manda krenuo u prve redove, pa su mu rekli "a što si ti došao ođe, ajde vrati se tamo sa narodom", pa se oborenog nosa vratio okle je i došao.

 

Tek kad je narod vidio da Amfilohije to vodi mirno i da ne dozvoljava nikakve ekscese litije su se omasovile.

 

Da je DFu bilo tu to što je zamislio ništa od toga. Svi se sjećaju DF vođenja protesta protiv zakona sa pucanjem vatrometima na policiju.

Oni su htjeli da preuzmu palicu i radikalizuju prilike, a rezultat bi bio opstanak DPSa na vlasti (svjesno ili nesposobnošću manje je bitno).

 

Amfilohije i Joanikije su ih poslali u ćošak i to im DF prvaci ne mogu ni do danas oprostiti. Čak i ono lomljenje u skupštini su uradili kontra molbi crkve.

 

 

 

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alpaka Bereta Sida said:

A zasto tacno iko iole normalan Amfilohija dozivljava kao pozitivnu licnost u svoj prici u CG zadnjih 30ak godina? 

Zato što je ipak najpozitivnija ličnost koja se pojavila u CG u zadnjih 70 godina. Istina nije ni imao baš neku konkurenciju, Milo, Kilibarda, Medojevic, Peđa Bulatovic, Marovic, Mandic sve ološ do ološa.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Ne vidim doista po cemu je ratni huskac i osoba zaostala jedno 200-300 godina ista pozitivnija od tih sto ih nabroja. 

Kako ne vidiš, pod broj jedan nedvosmisleno niječe genocid u Srebrenici i pod broj dva neda KosoBo, zjenicu i dushu Srbije što će reći da se radi o pozitivnoj ličnosti. 😕

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...