Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

5 hours ago, Miskooo said:

Imamo 8 fudbalera koji se smatraju homegrown igracima i to je minimum za registraciju od 25 igraca. Sve dok neko od 17 stranaca ne ode, nema nista od veznjaka. Za napad se pominje onaj Vest Hemov Englez (ne secam se imena, da ne guglam). U svakom slucaju, kad se bude igrao ACN, imamo samo 2 meca u PL (protiv nekih slabijih protivnika bese) i to pod uslovom da Mane i Salah stignu do finala.

Robertson uslikan sa cizmom, a Klop izjavio da bi trebalo da se vrati na trening oko reprezentativne pauze, sto ce reci da je dobro prosao kako je moglo da bude.

Nikada ne obracam paznju na broj domacih/stranih igraca i  uvek zaboravim za to pravilo 😤

 

Nadam se najboljem i ranom ispadanju u ACN-u za Salaha i Manea

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eliot dobio sansu, bravo Jurgene!

 

Generalno dobra ofanzivna partija uz clean sheet mada je duvala promaja pozadi s vremena na vreme.

Grk se obrukao u nekoliko situacija a muceni Ox nije zasluzio da dobije ni 0 za danasnju partiju, igrac manje.
 

Matip i Keita se nisu povredili 👏🏼👏🏼

Link to comment
Share on other sites

Sa povratkom Henda i Tijaga i naravno Robertsona, biće to još bolje... Bitno je da trojka, ili bolje četvorka, gore, ima još municije u arsenalu... Eliot je mačka i treba ga što pre uvoditi u ozbiljnu rotaciju... 

Link to comment
Share on other sites

Kad se pogledaju rezultati u prva dva kola, rekao bi covek lagano odradjivanje posla ali bez Alija na golu, oba meca bi bila mnogo zanimljivija rezultatski. Duva pozadi promaja plus sto nicim izazvani prodajemo lopte na sredini i omogucavamo dosta polusansi koje ce ozbiljniji klubovi znati da kazne.

 

Tiago se polako vraca u proslogodisnju formu, iskreirao je 2-3 sanse ispred gola Liverpula... mrtva trka izmedju njega i Keite ko mi vise ide na kurac i koga zelim manje da gledam u 11.

 

Jota majstor... glavni razlog za onaj dvomesecni raspad od prosle sezone je zato sto se on povredio, sa problemima pozadi smo uspevali da se pokripimo. Kad je on tu, i ova trojica napred deluju mnogo bolje.

 

Izgleda da se ozbiljno racuna na malog Eliota ove sezone i bas mi je drago zbog toga.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, The Seventh Seal said:

Uhvatih danas Wolvese na kratko, Neves deluje da bi mogao da bude sve što Thiago (i dalje) nije. Pritom dečko ima samo 24 godine, bio sam ubeđen da ima više.

 

Fabinho Hendo Neves bi bila top trojka na sredini.

Ili Saul ili niko

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, The Seventh Seal said:

Sta znam, Portugalac iz Wolvesa deluje kao uhodana i proverena staza. 😃

Zezam se dobar je Neves. Cenim ga jos od davnina.

 

Ipak Saul mi je wet dream. Tehnicar sa bunar dubokim cojones, a takodje je radilica koja dosta pretrci i defanzivno odgovoran. Zvuci kao perfect fit za ovaj Liverpool i Klopa, barem na papiru. A ako je rumor s tvitera tacan da bi ga Atletiko pustio za 30-40 milki (a izgledalo je kao istina jer su postovali ugledne tviterdzije) zvuci kao apsolutna kradja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...