Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

10 minutes ago, Darth Steva said:

Ajax, Lil, Juve... to su svi bili nosioci, nismo mogli njih da izvucemo.

 

Ali da, svakako bi bilo bolje da smo dobili Portugalce, Viljareal ili Salcburg umesto Intera ali takodje ne mislim da je razlika u kvalitetu velika u korist Intera.

Bold Moja greska 😁

 

Inter je posle PSG-a najnepozeljniji rival i  najkvaliteniji tim iz Serije A, koja vec odavno nije sto je bila.

Link to comment
Share on other sites

Jbg samo glede rezultata, namestilo se Lesteru posle Sitija. Nema spora i zbora oko Sitija ali ne treba odustajati ako se posustaje...mnogo je utakmica jos u opticaju. Bolje poraz sad, nego vezanih 6 od po jedan nula kao januara ove odlazece `21.

Edited by Janne240
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Igra na Alisona kao treceg beka sa ovim povratnim loptama i njegovim staklenim nogama je nesto sto vidjamo u svakom mecu, skoro kao redovnu najavu kiksa. Srecom, nije ih bilo protiv Brentforda.

 

Dobro je sto ima resenja u napadu i bez Manea i Mo Salaha.

Edited by Janne240
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Za zimski prelazni rok racunaju da prodaju Filipsa za 15 miliona funti (mada ne znam da li ima neko dovoljno lud da plati ovo) i sad kad se pojavilo ovo za Dijaza za Minamina ce da traze 20 milona funti. (Inace su odbili Monako i ne znam koga jos pre neki dan, doduse ne znam za koje pare)

Nazalost, i ja cenim da je Bobi bivsi na leto, njegov ugovor se ne pominje uopste. 😞

Link to comment
Share on other sites

Zao bi mi bilo da Bobi ode. Možda mi je i najomiljeniji igrač u klubu, i verovatno najnesebicniji napadač kojeg smo imali. Ipak ima rezona da ode jer je u padu sa formom već drugu sezonu. Da se ja pitam ostavio bih ga dokle god hoće da bude u klubu. 

 

Daj Dibalu na leto. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...