Jump to content

Liverpool FC


Darth Steva

Recommended Posts

Patnja... i kad posle 2-3 nedelje stvorimo koju sansu, ne mozemo da ga damo pa to ti je... mora samo nesto na gurku, izgleda da ne moze drugacije.

 

Bobby u kurcu skroz... moraju da se vrate navijaci, da zapevaju pesmicu i da se covek preporodi.

Highlight poluvremena Adrian i njegovo pozicioniranje kod autogola Kabaka 😂 steta sto se nije racunalo, bar da se od muke nasmejemo malo

Link to comment
Share on other sites

Pobeda koja uopste ne uliva neku nadu u kvalitet igre i tima u ovoj situaciji, narocito odbrana. Sefildov golman je branio i imao srece, Adrijan-srece.

 

Moglo je i 3-4 ali nista vise od Salahovog promasaja. Bobi je odigrao simultanku sa odbranom i naterao na asistenciju i saigrace i Sefild. Majstor ostaje majstor.

 

Ajmo s Celzijem, valja igrati! YNWA

41 minutes ago, ras kass said:

Pali se masina. 

Toliki kombajn za dva klipa kukuruza. 😄

1 hour ago, Darth Steva said:

Patnja... i kad posle 2-3 nedelje stvorimo koju sansu, ne mozemo da ga damo pa to ti je... mora samo nesto na gurku, izgleda da ne moze drugacije.

 

Bobby u kurcu skroz... moraju da se vrate navijaci, da zapevaju pesmicu i da se covek preporodi.

Highlight poluvremena Adrian i njegovo pozicioniranje kod autogola Kabaka 😂 steta sto se nije racunalo, bar da se od muke nasmejemo malo

Sta si gledo, leba ti?

Link to comment
Share on other sites

Dobri smo bili sinoc.... napred. Pozadi vise srece nego pameti. Ova utakmica podseca na one pre Klopa, kad smo bili prosek, a svi golmani bili hobotnice protiv nas.

 

Zasto Adrijan sinoc? Vidim da Kelerer nije bio ni na klupi, nisam ispratio sta je s njim.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Janne240 said:

Sta si gledo, leba ti?

 

Prvo poluvreme Jane, to sam gledao.

Promasen zicer gde 5 metara oko njega nije bilo nikoga i druga situacija kada mu je dosao odbitak na nekih 6-7 metara i umesto da prikuca to na prvu, on asistira u 3 metra Maneu koji je fazon izmedju dva njihova stopera.

 

6 hours ago, Miskooo said:

Zasto Adrijan sinoc? Vidim da Kelerer nije bio ni na klupi, nisam ispratio sta je s njim.

 

Povredjen je vec neko vreme.

 

Inace, slazem se da je to izgledalo dosta bolje u napadu sinoc ali nisam siguran koliko je to do njih a koliko do nas. 

Lako su i ovde mogli da se prospu bodovi... vise srece nego pameti kod onog autogola a mi dali golove tako sto je njihova odbrana iz nekog razloga stala misleci da je lopta izasla i drugi posle odbitka.

 

Bas ne znam da li Fab-a vracati na stopera protiv Celzija ili ga ubaciti u sredinu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Darth Steva said:

nisam siguran koliko je to do njih a koliko do nas. 

Lako su i ovde mogli da se prospu bodovi... vise srece nego pameti kod onog autogola a mi dali golove tako sto je njihova odbrana iz nekog razloga stala misleci da je lopta izasla i drugi posle odbitka.

 

Mislim da je do nas i da se bude i Firmino (mada sam tu mozda i subjektivan) i bekovi (u Arnolda gledam) ofanzivno.

Jeste da nismo dali ko zna kakve golove, ali imali smo nekoliko odlicnih prilika i uopste akcije na utakmici. Opravljamo se polako.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Darth Steva said:

 

Prvo poluvreme Jane, to sam gledao.

Promasen zicer gde 5 metara oko njega nije bilo nikoga i druga situacija kada mu je dosao odbitak na nekih 6-7 metara i umesto da prikuca to na prvu, on asistira u 3 metra Maneu koji je fazon izmedju dva njihova stopera.

 

 

Povredjen je vec neko vreme.

 

Inace, slazem se da je to izgledalo dosta bolje u napadu sinoc ali nisam siguran koliko je to do njih a koliko do nas. 

Lako su i ovde mogli da se prospu bodovi... vise srece nego pameti kod onog autogola a mi dali golove tako sto je njihova odbrana iz nekog razloga stala misleci da je lopta izasla i drugi posle odbitka.

 

Bas ne znam da li Fab-a vracati na stopera protiv Celzija ili ga ubaciti u sredinu.

Bob je sa carolijom prekinuo celovecersnju smaracinu od pas igre. Toliko od njega dovoljno je svaki put kad naidjemo na retko impotentnog protivnika.

14 hours ago, Miskooo said:

Dobri smo bili sinoc.... napred. Pozadi vise srece nego pameti. Ova utakmica podseca na one pre Klopa, kad smo bili prosek, a svi golmani bili hobotnice protiv nas.

 

Zasto Adrijan sinoc? Vidim da Kelerer nije bio ni na klupi, nisam ispratio sta je s njim.

Ponadao sam se da je Keleher, no bi Adrijan, Klop definitivno ne razmislja o golmanima duze od 5 minuta.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Darth Steva said:

 

 

Bas ne znam da li Fab-a vracati na stopera protiv Celzija ili ga ubaciti u sredinu.

I za mene ista dilema. Da je slabiji protivnik digao bih obe ruke da se uigravaju Kabak i Philips pozadi. Mislim da treba pokusati sa prirodnim stoperima do kraja sezone i videti ko moze da konkurise za sastav sledece sezone, ali opet ne sme se zapostaviti borba za top4 i moras pozadi imati igrace koji ce odraditi dobar defanzivni posao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Fabinjo je lagano nas najbolji igrac na poziciji DM plus fali Dzini na svojoj poziciji, pre svega zbog presinga koji vrsi. Mislim da bi ovo bila mnogo bolja opcija nego da se Fabinjo vraca u zadnju liniju. Sa sredinom Fabinjo, Dzini i Alkantara/Dzons i odbrana bi imala manje posla i manje sanse da kiksne, siguran sam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, The Seventh Seal said:

Da li se ikada desilo da tipa desetoplasirana ekipa u ligi te sezone osvoji LS? To bi bila prava sportska prica.

Pravi SF. Nit jedno nit drugo.

Nego da vidimo ima li ovde cupanja iz mrtvih.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...