Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

To bi značilo da je visio s košarkašima od kraja OI :classic_biggrin: ne mogu stvarno da ga zamislim da pije rakiju, možda ako ga ubede da otvara čakre, obnavlja ćelije, jonizuje unutrašnje organe ili nešto slično.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, alcesta said:

To bi značilo da je visio s košarkašima od kraja OI :classic_biggrin: ne mogu stvarno da ga zamislim da pije rakiju, možda ako ga ubede da otvara čakre, obnavlja ćelije, jonizuje unutrašnje organe ili nešto slično.

 

Pa i otvara čakre, ima da vidi duplo pet dimenzija ako treba 😄 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo mi odmah vrati secanja na njihov duel u 1/4 finalu 2012., fantastican mec, evo i nekih mojih zapisanih utisaka o tom mecu

 

Quote

Mec izmedju Novaka i Del Potra je bio bez dileme mec turnira (preporucujem svima da obavezno pogledaju video sa najboljim momentima). Iako ga je Novak dobio u 3 seta, trajao je cak 3 sata i 6 minuta, odigran je veliki broj sjajnih razmena, a Novak je pokazao vrhunsku defanzivu noseci se sa forhend projektilima koji su dolazili sa druge strane, odlicnu kontru i napad sa obe strane, gde bih posebno istakao nekoliko fantasticnih bekhend paralela. Novak je relativno lako dobio prvi set sa dva brejka, ali je Del Potro uzvratio sa 10 osvejenih poena na startu drugog seta. Novak ga je sve vreme "jurio" i uspeo u poslednji cas da vrati brejk. Kod 6-5, na servis Del Potra, su odigrali gem od 17 minuta, Novak je propustio 3 set lopte, pa je igran TB. Del Potro je poveo 2-0, ali je do kraja Novak dominirao (poslednja dva poena su bila fenomenalna) i dobio drugi set koji je trajao skoro 90 minuta. Novak je uspeo da napravi brejk u prvom gemu treceg seta i do kraja je odbio sve napade Argentinca. Na kraju meca sjajn odnos direktnih poena i neiznudjenih gresaka kod Novaka 43/28, dok je Del Potro imao 25/33. Novaku je ovo bio 10 uzastopni plasman u polufinale na GS turnirima (izjednacio se sa Lendlom na drugom mestu vecne liste) i cinilo se da ga niko ne moze zaustaviti na putu do titule.

 

 

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Malo se muvam po lijepoj Crnoj Gori i vidim u Budvi poprilicno velikih bilborda sa fotkom Novaka sa medaljom i tekstom : " Novak Djokovic pocasni stanovnik Budve" (ili nesto slicno) :heart:

Znam da on dosta boravi i trenira u CG ali mislila sam da je uglavnom u Boki?

Link to comment
Share on other sites

Videla sam na RG u kada sam bila sada na mecu Novak-Cici, ispred stadiona a pred mec, Jelenu i Stefana i jos neke ljude meni nepoznate, prolaze pored mene, Jelena izuzetno lepo izgleda, u nekom kratkom sorcu kao devojcica izgleda,  Stefan presladak, ja izvadila telefon da ga uslikam i on me pogledao pogledom ono ako pogled moze da ubije ja padam mrtva momentalno, odmah vratih telefon na svoje mesto bez slikanja :s_w: Taru sam videla samo s ledja, Novak naravno nije bio sa njima, bilo je nekih pola sata pre meca

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, alcesta said:

Očigledno i spava s tom medaljom, samo da je ne izgubi negde usput :classic_biggrin:

Ima neki video gde daje medalju nekoj devojcici i utisak mi je da se jedva uzdrzava da ne kaze : "samo iz moje ruke, molim" 🤣🤪

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, McLeod said:

Kasno zlato mu je donelo 10 slemova inace bih se ja sad svadjao po internetima ko je bolji Nolo ili Murej

Ima neke logike, recimo osvoji zlato u Riju pošto je upravo kompletirao karijerni i nekalendarski slem i kaže "evo sad sam sve osvojio, šta mi treba da jurim Fedala, nije to vredno operacije lakta i dalje gnjavaže" i odjaše u suton :classic_biggrin:

Doduše verujem da bi se posle živ pojeo gledajući ih kako dalje osvajaju slemove, ali verovatno bi se i oni povukli ranije da nisu jedan drugog gurali.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...