Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Posle danasnjeg poraza ne moze Fric, on i Novak su 7. i 8. Grupa nocna mora: Cicipas, Medvedev i Aliasime (kod Nadala bi bili Rud, Rubljiov i Fric). Mislim da mu Rud i Rubljov garantuju polufinale, obojica su u silaznoj putanji, a protiv Nadala bi valjda imao maksimalan fokus. Aliasime i Medvedev su bas losa kombinacija, a Cicpasa je vec naredjao mnogo puta, bio bi Grk ekstra motivisan da ga konacno dobije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ovo trenduje na Redditu u ovom trenutku

 

 

Zanemarite sto pise Vimbldon. Vidi se kako mesaju nesto u tecnost.

 

U jednom trenutku Ivanisevic primeti da ih snimaju, pa onda ostali krenu da se pomeraju da blokiraju kameru.

 

Sta bi moglo to da bude? Ne znam ni da li je uobicajeno da tim posalje nesto igracu na teren.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Novakovi hejteri su uvek u niskom startu, nikad se ne spava, jbg. Novak je puno puta osetio na svojoj kozhi kako neki apsolutni non stori moze da mu ozbiljno zaprzi chorbu, ali nikako da mu dodje iz dupeta u glavu izgleda. Svedi ove trapave greske na minimumu, jbt. Smuckaj to u svlacionici i idi na posao. I ne samo to, nego ono, i najobicnije izjave nakon meca u ovoj fazi karijere treba biti najbezlicnije moguce. Nista ne ostaviti slucajnosti. Ne dati nikakav prostor za manevar raznoraznim Rothenberzima. Zabraniti Jeleni da ga brani po tviteru, sta god da kazhe u odbrani svog muza, opet ce masa koja ga mrzi da izvlaci stvari iz konteksta. Zabraniti Srdjanu da daje bilo kakve izjave. Jeste to neko benigno blebetanje pomalo ludog coveka, ali neki dokon tviteras zeljan lajkova uvek to prevede, pa ispadne jos gore nego sto je u originalu rekao, i masa se lako zapali...

Jbg, dosli smo do te faze da Nole sutra kazhe da je napolje dan opet ce biti neke frke po raznim tviterima. Mnogi su mu se namerachili jbg, kako je tako je nema bezanja od te realnosti, ali ovakve trapave greske kao ovaj video, bar to mora da svede na minimumu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Thx. I racunao sam de je to normalno posto na oci svih to dodaju devojcici koja ceka pa ona nosi Novaku.

 

Al ne kapiram onda cemu ono skrivanje od kamere kada Ivanisevic primeti da ih snimaju. Da su se ponasali normalno ne bi izgledalo ni upola tako sumnjivo 😄

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

ne pratim tenis previse prethodnih godina ali mi se cini da je do sada na wimbledonu bila trava.

Da, ovo je snimak iz Bersija, vidi se koliko je upućen i ovaj što je to postavio :classic_biggrin:

 

Quote

Novakovi hejteri su uvek u niskom startu, nikad se ne spava, jbg. Novak je puno puta osetio na svojoj kozhi kako neki apsolutni non stori moze da mu ozbiljno zaprzi chorbu, ali nikako da mu dodje iz dupeta u glavu izgleda. Svedi ove trapave greske na minimumu, jbt. Smuckaj to u svlacionici i idi na posao. I ne samo to, nego ono, i najobicnije izjave nakon meca u ovoj fazi karijere treba biti najbezlicnije moguce. Nista ne ostaviti slucajnosti. Ne dati nikakav prostor za manevar raznoraznim Rothenberzima. Zabraniti Jeleni da ga brani po tviteru, sta god da kazhe u odbrani svog muza, opet ce masa koja ga mrzi da izvlaci stvari iz konteksta. Zabraniti Srdjanu da daje bilo kakve izjave. Jeste to neko benigno blebetanje pomalo ludog coveka, ali neki dokon tviteras zeljan lajkova uvek to prevede, pa ispadne jos gore nego sto je u originalu rekao, i masa se lako zapali...

Jbg, dosli smo do te faze da Nole sutra kazhe da je napolje dan opet ce biti neke frke po raznim tviterima. Mnogi su mu se namerachili jbg, kako je tako je nema bezanja od te realnosti, ali ovakve trapave greske kao ovaj video, bar to mora da svede na minimumu.

Mislim da se tu ništa ne može, samo da se priča što je manje moguće, a ostalo neka radi sve kao i do sada, ionako je nemoguće svima ugoditi.

Problem je što sve i da on svede izjave na optimalni minimum, očigledno ostatku familije ne može da zapuši usta i s tim i mi moramo da se pomirimo :default_sofa:

Edited by alcesta
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...