Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

@Drug CrniNe znam, velika glupost ako mene pitas. Aj sto su ovi doceci odavno postali teska patetika, aj sto mu nije ni prvi, niti verujem poslednji osvojeni Slam, bice jos prilika verujem, aj sto svima je jasno da iz ovoga moze proizaci samo dodatni materijal hejterima za pljuvanje... Ne znam kazem, deluje kao dogadjaj koji Srki organizuje samo kako bi nabio jos jednom mrskom zapadu za ovogodisnja dogadjanja iz Australije. Nadam se da gresim, ali mislim da Novak pravi veliku gresku, sta ce mu to...

Edited by Elias
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je bespredmetno pominjati koronu kad je Exit upravo završen a ko zna koliko je sličnih okupljanja u toku po Srbiji. Kod nas isto raste broj ali niko ne reaguje, izgleda se svi uzdaju u to da je ovo blaži oblik pa šta nam bude.

U Grčkoj doneli odluku da zaraženi turisti ne moraju u karantin :ajme:

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Slazem se @Elias..

5 minutes ago, Elias said:

aj sto svima je jasno da iz ovoga moze proizaci samo dodatni materijal hejterima za pljuvanje...

Jel mislis na godisnjicu Srebrenice? Ja mislim da ce tu biti problema..ne kod nas,ali hoce u komsiluku. Koliko sam razumeo - on odmah iz Beograda ide u posetu laznim piramidama u Visokom..ne bih se iznenadio da ga tamo docekaju neprijatna pitanja..

 

Link to comment
Share on other sites

a exit bese onaj muzicki dogadjaj ?

 

ma totalno nebitna corona kad je bzinis u pitanju ali kad je novak i dogadjaji oko njega to je vec neka druga dimenzija kod "teniskih novinara ".

eto ti sad jos  srebrenica, piramide .....:classic_sad:

Edited by double fault
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Drug Crni said:

Jel mislis na godisnjicu Srebrenice? Ja mislim da ce tu biti problema..ne kod nas,ali hoce u komsiluku.

Kakve veze Novak ima sa Srebrenicom? :classic_blink:

22 minutes ago, alcesta said:

Džaba mu sve titule kad ne ume ni trambulinu da sastavi :classic_tongue:

I kad mu sin ima preca posla od navijanja za oca u finalu W :lol_2:

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Titule na Vimbldonu:

 

2011 - Nadal 3-1 - velki pritisak na RG oko niza i poraz u polufinalu i nemogucnost da se bori za titulu i za broj 1. Ipak na Vimbldonu sunce je ponovo zasijalo, zaokruzena je prica o mozda 6 najboljih meseci u istoriji tenisa, po prvi put je postao broj 1, u finalu odigrao savrsen drugi set, servis/volej za ML, jos jednom pobedjen najveci rival i prvi put probana vimbldonska trava.

 

2014 - Federer 3-2 - niz od 1-5 u GS finalima (3 uzastopna poraza), opet poraz u finalu RG iako se cinilo da je trenutak dosao da se uzme i ta titula. Nekako prezivljeno polufinale protiv Dimitrova, s druge strane Federer mocan protiv Raonica. Izgubljen prvi set u TB, ali onda 2 i po savrsena seta, bez brejka svog servisa do same zvrsnice 4 seta kada je trebalo mec privesti kraju. Gubi cak 3 servisa u tom periodu i mec ulazi u 5. set. Prvi razgovor sa samim sobom, razmenjuju se BL, ali ipak Novak uspeva da dobije 5. set, olaksanje i prvi pehar sa Bekerom.

 

2015 - Federer 3-1 - dolazak na Vimbldon nakon jos jednog teskog poraza u finalu RG, Federer briljantan protiv Marija u polufinalu. Krenulo brejkom za Svajcaraca, ali Novak se nekako vraca, dobija ubedljivo prvi TB, ali u drugom u dugoj borbi gubi. Ipak jos jednom nakon razgovora sa samim sobom vraca se odlucniji i resen da zavrsi mec, bez problema do kraja.

 

2018 - Anderson 3-0 - dve godine bez GS titule, problemi sa povredom, pauza, pa operacija, ispadanja u prvom kolu americkih Mastersa, poraz od Cekinata na RG, daleko od vrha. Dva dana polufinala sa Nadalom i pobeda u produzetku petog seta, spasavsi nekoliko vezanih BL za Spanaca. Finale rezultatski najlakse, prva dva seta je tako i bilo, ali u trecem spasavane SL kod 5-6, TB rutinski odradjen. Veliki povratak.

 

2019 - Federer 3-2 - na RG propustena prilka da se opet bori za 4 u nizu, tema Vimblodna je polufinale Federera i Nadala i repriza meca iz 2008, Novak iz senke stize do zavrsnog meca. Igrao je u odredjenim periodima dovoljno dobro da se odrzi u mecu, dobijao TB bez ijedne neiznudjene greske, ali prvi brejk napravio tek u finisu 4. seta. U petom prvi dolazi do brejka, medjutim ne uspeva i da ga potvrdi, a onda sledi cuveni rasplet u kome Federer dolazi do 2 vezane ML na svoj servis, Novak ih spasava i odvodi mec u TB kod 12-12 i sugirno ga dobija.

 

2021 - Beretini 3-1 - dosao kao osvajac prva 2 GS u sezoni, turnir odigran taman koliko treba. Finale krenulo dobro sa brejkom, pa opet kod servisa za set popustio, izgubio TB, ali do kraja kontrola meca i sigurna pobeda.

 

2022 - Kirgios - 3-1 - tezak period u prvih 6 meseci, desavanja oko AO, sve sto je sledilo i posle toga, i pre svega mentalni krah u 1/4 finalu RG. Veliki teret na ledjima i pritisak koji je nosio kroz prethodne 2 nedelje, jos jedan razgovor sa samim sobom u 1/4 finalu, nepojavljivanje u prvom setu polufinala, ali onda pre svega fantasticna mentalna izvedba u finalu, protiv izuzetno raspolozenog igraca, put do pobede kao i obicno nekako pronadjen, suze i uzdah olaksanja kao znak sta je konacno ostavio iza sebe. Idemo dalje.

  • Like 7
  • Thanks 6
Link to comment
Share on other sites

On nema nikakve,kao ni njegova porodica. Ipak,neko ce mozda postaviti pitanje je li umesno javno proslavljati sportski uspeh na danasnji dan. Kazem:ovde verovatno nece,ali mozda hoce u BiH.
U svakom slucaju,ne zelim dalje da politizujem topik.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Elias said:

Ako neko nadje torrent meca, po mogucnosti ESPN-ov komentar, neka slobodno podeli ovde ili na PM. 👍

http://forum.rojadirecta.es/showthread.php?387469-TENNIS-Wimbledon-2022-Final-Nick-Kyrgios-vs-Novak-Djokovic-10-07-2022

Ovde imaš tri ili četiri torenta

ESPN nije torent nego neki host.Ja sam snimila Eurosportov bez komentatora i BBC-jev od samog uvoda.

Ali dosta je to lošeg kvaliteta, teško se reprodukcije, ali bože moj, za te pare :s_d:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"Ne znam za vas, ali jedan od većih meraka posle ovakvih pobeda mi je da čitam SVE. Ko je šta napisao, ko je kako reagovao i malo da se naslađujem, da budem iskren, naši smo. "- vec smo se odavno slozili da je Ozmo car, a ovakvi detalji ga samo ustolicuju na tronu. Volim kad se medjusebno prepoznajemo po ovakvim detaljcicima 😁

https://sportklub.rs/blog/sasa-ozmo/mnogo-toga-se-skupilo-ali-sad-je-jos-sladje-to-legendo/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Previse volim Novaka i nece mi se ogaditi, a fakat je da cini toliko toga da se ljudima smuci. Da li je to samo njegova zasluga ili mnogo vise masinerije oko njega, sustinski je nebitno. On se najvise eksponira i opravdano je on gromobran . Koji ce mu vrag ovi, ne pateticni, vec odvratni dočeci. Posle odlaska kod onog kretena sve sto se desava u vezi sa nekom organizacijom u Beogradu prakticno ima veze sa tom bagrom

Volim ja njega isto, žderem se za svaki poen, odbolujem njegove poraze i pobede onog vecno povredjenog... Ali, ta mrlja koja se tu vuče baš smeta, grize, iritira...

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, berti said:

Previse volim Novaka i nece mi se ogaditi, a fakat je da cini toliko toga da se ljudima smuci. Da li je to samo njegova zasluga ili mnogo vise masinerije oko njega, sustinski je nebitno. On se najvise eksponira i opravdano je on gromobran . Koji ce mu vrag ovi, ne pateticni, vec odvratni dočeci. Posle odlaska kod onog kretena sve sto se desava u vezi sa nekom organizacijom u Beogradu prakticno ima veze sa tom bagrom

Volim ja njega isto, žderem se za svaki poen, odbolujem njegove poraze i pobede onog vecno povredjenog... Ali, ta mrlja koja se tu vuče baš smeta, grize, iritira...

Ja kontam da ne može da izbegne doček baš svaki put kad je već tu u Beogradu i nije otišao direktno na odmor nekud iz Londona, a nije otišao zato što ide sutra u Visoko da izreklamira onog tamo, što opet nije neka uteha... :frusty: ali ajde, valjda će neke koristi biti od tih terena makar, za razliku od piramida.

Kako god, treba se pomiriti da i on ima svoje mrlje i svoje zablude, kao što smo već videli povodom vakcine. Ili se to prihvati ili se više ne navija za njega, kako ko. Ali to je prosto tako i ne treba očekivati neko poboljšanje dok god živimo u ovakvim društvima. On očigledno želi da ostane vezan za Srbiju umesto da se izoluje u inostranstvu, i onda ćemo imati ovo što imamo jer je to Srbija danas, a ni u okolini nije mnogo bolje.

Ali ajde da ne mračim sada, razumem te, nadam se da nije preveliki transfer blama bio na dočeku :heart:

 

Ukratko titula je tu, da nije titule ne bi bilo razloga za doček, pa je valjda bolje kad ima nekog razloga za slavlje, ionako ko zna kad će ga ponovo biti.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni se čini da je bar jedan smeč bio, ali naravno nije bio dovoljno dobar za viner pa se poen nastavio :classic_biggrin:

3 minutes ago, Milutinov Tata said:

Gledam sad snimak, ko  su ovi sto pevaju Temperatura? Nadam se da nije njegov izbor :classic_unsure:

Muzika na dočecima je progresivno sve gora i gora, pretpostavljam da samo odražava sadašnji muzički ukus :default_sofa: ja sam matora i pojma nemam šta je danas kod nas u trendu, a sudeći po ovom što čujem u prolazu, ni ne želim da imam pojma.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...