Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

47 minutes ago, Gojko said:

https://nova.rs/sport/tenis/video-sta-se-desilo-novak-djokovic-sudija-australija-rukovanje-miomir-kecmanovic-vimbldon/

 

 

 

"Zato me je on onako pogledao posle... Ja sam u tom trenutku samo pomislio da li sam mu pružio ruku ili nisam... Nama je preko godinu dana bilo zabranjeno da se rukujemo sa sudijama, pa je, možda, ostalo... Nemam nikakav drugi razlog. Izviniću mu se, nije ništa bilo lično. Možda je ostalo tih tragova i pravila koja smo imali u poslednje vreme", dodao je aktuelni šampion Vimbldona.

U pitanju je sudija John Blom koji je sudio meč izmedju Novaka i Dimirtova sada na AO. Možda se sećaš kad je Novak opomenut za vreme:

Quote

 

Another scary stumble saw Dimitrov earn a break point at 30-40 – on which Djokovic received a time violation – and the Serb then sent a forehand long to give up the break for 5-5. It was the first time Djokovic had been broken all tournament.

Djokovic gave up on the point and then complained about the previous time violation to the chair umpire.

“Good, good, good. Good job. First time in the entire set, break point, you give me a time violation. Right when I was about to throw up the ball. Well done,” Djokovic told John Blom.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sećam se sad te njegove izjave, zaboravila sam da je bio Vimbldon. Ne vidim ništa problematično u tome, nije ga sudija deportovao :classic_smile:

3 minutes ago, Gojko said:

U pitanju je sudija John Blom koji je sudio meč izmedju Novaka i Dimirtova sada na AO. Možda se sećaš kad je Novak opomenut za vreme:

Taj deo sam prespavala, probudila se taman za drugi set i uštedela živce :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

...i u međuvremenu je dobio oko 8k pratilaca više...on je svoje ispunio...:classic_rolleyes:

A u međuvremenu su se pored Vike oglasili i Fric i De Minor...svim je već dosta nazovi novinara, koji su u stvari gossip trash novinaroidi.

Jedini Gros daje prave analize mečeva i to na YT (od ovih za koje ja znam ili pratim).

Čak mnogo zaljubljenika u tenis-amatera to radi dobro ili mnogo bolje od pobrojanih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, double fault said:

jel neko video neku inf. da je neki član od nekog igrača verbalno napao novaka posle poslednje novakove pobede i da su se dobrano isprepucavali ...???

 

 

 

 

Nešto je ipak bilo, ali se ne zna tačno ni šta bi ko.

 

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Helena said:

Nek se javno ogradi i izvini.

Ja sam videla neki snimak kod Rotenberga

 

Ako su tamo nekim zakonskim aktom isticanje tog jebenog slova zabranili, onda neka sankcionisu. Ako nisu, onda mogu da ga prozivaju samo. 

A ovaj se sigurno nece izvinjavati, pogotovo posle onakvog ponasanja prema Novaku prosle godine.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

 

 

Ako nije video zastavu, video mu je majicu. Jos su skandirali.

 

Jos da mu je prvi ispad ovog tipa, pa da neko i poveruje u ovu relativizaciju.

 

Nije trebalo ni da dolazi u "fasisticku drzavu" vec da pusti lepo sina da igra tenis bez sebe na grbaci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...