Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

🎯

 

“Idem na sve moguće rekorde, na sve što mogu da oborim. Nikada nisam imao problem da to kažem – I zato me možda ljudi i ne vole; nisam se pretvarao kao neki – da kažem da mi nije cilj, pa onda da se ponašam drugačije… Uvek sam se trudio da budem u skladu sa onim šta verujem!", poručio je Đoković.

  • Like 6
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čvarkov said:

🎯

 

“Idem na sve moguće rekorde, na sve što mogu da oborim. Nikada nisam imao problem da to kažem – I zato me možda ljudi i ne vole; nisam se pretvarao kao neki – da kažem da mi nije cilj, pa onda da se ponašam drugačije… Uvek sam se trudio da budem u skladu sa onim šta verujem!", poručio je Đoković.

Nadal na aparatima 🤣, svaka dodatna titula Novaka ubije jednu celiju motivacije za povratak. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Čvarkov said:

🎯

 

“Idem na sve moguće rekorde, na sve što mogu da oborim. Nikada nisam imao problem da to kažem – I zato me možda ljudi i ne vole; nisam se pretvarao kao neki – da kažem da mi nije cilj, pa onda da se ponašam drugačije… Uvek sam se trudio da budem u skladu sa onim šta verujem!", poručio je Đoković.

Opa 😇 

Može izvor?

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Čvarkov said:

 

B92: Đoković: Idem na sve moguće rekorde, pa i na Konorsov http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2023&mm=11&dd=05&nav_id=2428120

Uf, taj Konorsov rekord je brutalan i teško dostižan. Morao bi Novak da ubaci više ATP250 u svoj raspored narednih godina, niko mu ni ne može zameriti, jer ima 70 velikih titula.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čvarkov said:

 

B92: Đoković: Idem na sve moguće rekorde, pa i na Konorsov http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2023&mm=11&dd=05&nav_id=2428120

E vidiš, takvi portali i izvori te nateraju da više veruješ Tviteru, nego našim "novinama".

B92 je naveo izvor B92 

 

A Novakovi fanovi tj jedan od najvatrenijih koga je i sam ATP blokirao, navodi kao izvor Kurir i Vuka Brajovića kao novinara, što ispada tačno.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Dracarys said:

Uf, taj Konorsov rekord je brutalan i teško dostižan. Morao bi Novak da ubaci više ATP250 u svoj raspored narednih godina, niko mu ni ne može zameriti, jer ima 70 velikih titula.

 

Mislim da je dostižan i samo sa velikim titulama, ali može i neki Bazel da se ubaci.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Novak sada ima 18 titula na dvoranskom hardu iz 50 učešća. Možete pretpostaviti da je i tu po % uspešnosti osvajanja turnira u odnosu na učešče pretekao bivšeg rivala.

50 učešća deluje kao prilično velki broj , ali kada se pogleda detaljnije- 16 učešća su Paris  15 ATP finals, znači 19 na svim ostalim (ATP500/250). Još jedna ilustracija koliko ima fantastičan career management 

 

Titule :

Paris Masters 7

ATP Finals 6

Metz 1

Basel 1

Beč 1

Astana 1

Tel Aviv 1

Link to comment
Share on other sites

Krajem septembra je operisao koleno. Postavljao je slike iz bolnice , na štakama . Kaže oporavak teče dobro

Period rehabilitacije zavisi od težine oboljenja/povrede , same operacije.

 

a ne verujem za sada i ako ne bude putovao u Torino da će tražiti trenera.Deluje da mu Gomes -Herrera /sa asistenicjama Marca Panchi-a dovoljan za sada

24 minutes ago, ciao said:

Jel se zna sta je sa Goranom? Negde je pisalo (mislim da je on rekao) da ide na operaciju kolena? Novak bi trebalo i novog trenera da nadje bar privremeno pretpostavljam?

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...