Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

5 minutes ago, berti said:

Jbg, sa tim skotom tzv demokratski svet pravi dilove, kombinacije... Podrzavaju ga i ne zanima ih sta kreten ovde radi.

Mislim da on ne treba da se sastaje sa predsednikom, ma ko bio na tom mestu. Politicarska gamad samo gleda da iskoristi nesto, ovaj idiot narocito.

 

Boris-Tadic_1936886c.jpg

 

Vučić makar još nije dolazio na slemove, valjda je i to nešto... :default_sofa:

 

1 minute ago, stray_cat said:

Ako ništa drugo, bar ćemo da čujemo neku izjavu.

Nadam se da nije mislio na ovo oglašavanje posle AO, ali sad je ionako svejedno :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, alcesta said:

 

Boris-Tadic_1936886c.jpg

 

Vučić makar još nije dolazio na slemove, valjda je i to nešto... :default_sofa:

 

Nadam se da nije mislio na ovo oglašavanje posle AO, ali sad je ionako svejedno :classic_sad:

Mani, Boris bio samo u publici. Od ovog manijaka ne bi iznenadilo da uzme reket u šake i pusti priču da mu je i dalje san da zaigra na travi Vimbldona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Just now, Drug Crni said:

Dobro je..ima i mnogo gorih vimbldonskih fotografija od ove..:default_sofa:

Ne može da se izgugla, nisam ni Jeremića uspela da nađem :classic_biggrin:

Kad smo kod političara, uvek će mi ostati misterija Mali na onom RG sa Hilari Svonk :smiley5:

 

4 minutes ago, berti said:

Mani, Boris bio samo u publici. Od ovog manijaka ne bi iznenadilo da uzme reket u šake i pusti priču da mu je i dalje san da zaigra na travi Vimbldona.

Na to i mislim, zamisli na šta bi ličilo da njemu padne na pamet da ide na slemove... zapravo me i čudi što dosad nije, ali pretpostavljam da je to previše snobovska i blazirana slika za imidž čoveka koji danonoćno radi i žrtvuje se za spas Srbije :classic_ninja:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zasto samo da bude element izborne kampanje u Australiji, kad moze i u Srbiji... Opravdavam jedino ako ga Vucic licno vakcinise, to bi bas bio vrh reality show momenat.

 

Salu i muku na stranu, zaista se nadam i verujem da Nadal #21 je dovoljna motivacija za jos jedan kidacki napor! Samo tenis Nole, samo tenis...

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Drug Crni said:

Sastanak sa Prvim Bolesnikom Srbije.

Brate,nemoj da mu ides na noge mesec i po dana pred izbore..nemoj,mater mu .....! Sta god da je konkretno u pitanju (a ne moze biti nista veliko,ni vazno) samo ce mu podici rejting. :furious:

Čim je on napravio predstavu oko onog telefonskog poziva, znala sam da se neće na tome završiti :classic_sad:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

citam malo o ovom susretu , bas je utisak mucan 

 

Quote

Jelena Lengold

@JelenaLengold

·

3h

Imaš svu slavu, ljubav i bogatstvo ovog sveta - i pristaješ da te Vučić upotrebljava u svojoj kampanji. E moj

@DjokerNole

kako si nisko pao, iskreno mi je žao što nemaš neke razumne savetnike. Đoković se sastaje sa Vučićem u Beogradu

nova.rs

Đoković se sastaje sa Vučićem u Beogradu

Novak Đoković, najbolji teniser sveta, sastaće se u četvrtak sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem u Beogradu.

 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vanjabarsa said:

pa verovatno ljudima koji ga nisu glasali i kolima mnogo sta smeta u srbiji. kako nije jasno ???

Ja mislim da je moralno da se poštuje izabrani predsednik.

 

Kome smeta, na njih je glupo i obazirati se.

 

Kome smeta, neka glasa i neka ljudima otvara oči, ne može da prebacuje taj problem na pleća Novaka.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dracarys said:

Pa ti Zveki, nikad nisi očito čuo za termin diplomatija.

 

Treba da se prosire tereni, treba da se sagradi akademija, a tamo neki i zavoda za zastitu spomenika imaju primedbu...ko im kriv kad ne znaju sta je diplomatija :61:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Boxy said:

 

Treba da se prosire tereni, treba da se sagradi akademija, a tamo neki i zavoda za zastitu spomenika imaju primedbu...ko im kriv kad ne znaju sta je diplomatija :61:

To je skroz druga stvar. Možda Novak ima tu neke ambicije da napravi teniski centar kakav nema na Balkanu, oni će to regulisati između sebe da li je to moguće. Vidim da se narod nije bunio kada je bilo rušenje preko noći u Savamali, zašto bi sada bacao pljuvačinu na Novaka što hoće možda i spomenik da poruši, to će biti moguće ako ista ta vlada dozvoli koju narod uredno bira već 10 godina. Opet svaljivanje krivice na nečija leđa, a nisu se rešavali raniji problemi.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dracarys said:

To je skroz druga stvar. Možda Novak ima tu neke ambicije da napravi teniski centar kakav nema na Balkanu, oni će to regulisati između sebe da li je to moguće. Vidim da se narod nije bunio kada je bilo rušenje preko noći u Savamali, zašto bi sada bacao pljuvačinu na Novaka što hoće možda i spomenik da poruši, to će biti moguće ako ista ta vlada dozvoli koju narod uredno bira već 10 godina. Opet svaljivanje krivice na nečija leđa, a nisu se rešavali raniji problemi.

 

Tako je, jebes spomenike, jebes Kalis, bitno je da se sazida akademija, jos ako je neka napredna, kud ces bolje :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dracarys said:

Pa taj problem onda imaš sa vlastima, ne sa Novakom.

 

Imam i sa njim, jer sa jedne grli drvece, zdrav zivot, priroda, a sa druge strane zeli da gradi tamo gde ne bi nikako smelo da se gradi...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...