Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

20 minutes ago, alcesta said:

Pa i da je tema samo za fanove i ni za kog drugog, ne znači ako smo fanovi da treba da hvalimo sve što uradi u bilo kom kontekstu i da nije podložan kritici. Ja kao fan imam transfer blama od ovakvih stvari i trudim se da ne pratim šta objavljuje na društvenim mrežama. Znam da je takav i da je to neodvojivo od njegove ličnosti, niko nije savršen, da ne traži sebe u sličnim stvarima vrlo je moguće da ne bi imao ni ovakvu karijeru počev od 2011. Na kraju krajeva niti pije, niti se drogira, niti pravi skandale kakve sportisti normalno prave, mora valjda neki ventil da ima za toliki pritisak pod kojim je stalno.

Mogu to da prihvatim dok zadržava za sebe to kao privatnu stvar, na kraju krajeva dijete i slične praktične stvari očigledno za njega funkcionišu, ali kad objavljuje celom svetu i svim medijima i još preporučuje drugim sportistima da idu u bosanske tunele da se leče od povreda kod onog prodavca magle, stvarno ne mogu da odobravam to kao da je otišao tamo turistički pa njegova lična stvar. Na kraju krajeva njegov imidž trpi, ako ništa drugo, a već ga u medijima dovoljno napadaju i bez toga da im stalno daje nove povode. Nije da ću sad zbog toga prestati da navijam za njega, ali nemam obavezu da mi se dopada i ta njegova strana.

 

Nije da nisam pokusavao da bosonog forsiram ledenu recicu, ali kod mene nije upalilo, cak stavise, imao sam blagu upalu besike ........................ te stoga ne preporucujem sirem pucanstvu da to isto praktikuje ............................  😬

 

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, ciao said:

........

ozbiljno pitanje za Zoe : da li su fan teme teme za fanove ili nisu?     ......

 

 

Zanimljivo, a izgleda da ni ja nisam razumeo format?

Bio sam ubedjen da je ovo tema o Djokovicu i svemu u vezi s njim, a ne tema samo za fanove.

 

Ako na F1 pdf-u postoji tema o Ferrariju, valjda  neko sme da napise da im masina ne valja i zasto, a ne samo da navija za tim?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zoran59 said:

 

Zanimljivo, a izgleda da ni ja nisam razumeo format?

Bio sam ubedjen da je ovo tema o Djokovicu i svemu u vezi s njim, a ne tema samo za fanove.

 

Ako na F1 pdf-u postoji tema o Ferrariju, valjda  neko sme da napise da im masina ne valja i zasto, a ne samo da navija za tim?

Naravno da moze ali nije mi logicno da hejteri tu pisu, ali ja sam pogresno razumela, moj problem

Link to comment
Share on other sites

Pa u principu samo treba imati mere i ne pisati po fan temama sve i svašta što spada na drugo mesto. 

Mislim, ne bi recimo trebalo ići na Federerovu temu da se tamo piše kako je većinu slemova osvojio u slaboj eri, ili na Rafinu da se piše kako on nije nikakav faktor van šljake, ili na Novakovoj postavljati razne negativne članke o njemu kojih uvek naravno ima.

Ako neko baš hoće takve rasprave, ima drugih tema dovoljno.

 

Mislim da prosto deluje kao neravnoteža zato što su teme ove druge dvojice mnogo manje aktivne, iz razumljivih razloga.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zoran59 said:

 

Zanimljivo, a izgleda da ni ja nisam razumeo format?

Bio sam ubedjen da je ovo tema o Djokovicu i svemu u vezi s njim, a ne tema samo za fanove.

 

Ako na F1 pdf-u postoji tema o Ferrariju, valjda  neko sme da napise da im masina ne valja i zasto, a ne samo da navija za tim?

Trebalo bi da je tako ali ako pogledas RF fan temu videces da osim Boxy tamo skor niko vise ne pise.. Sta mislis zasto? Ako napises komentar koji nije pozitivan za RF, sledi ti banovanje i brisanje posta. Razlog? Fan tema! Ili obrazlozenje da se tu ne mogu pisati stvari koje nisu (naucno) dokazane.. Ali zato kod Novaka moze da se razglaba o svemu i svacemu, sektama, porezu, tastama i njenim vodenicama i to sve od strane hejtera. Znaci ne pricamo o njegovoj igri, kvalitetu udaraca, planu igre nego o glupostima. Evo recimo meni je skroz glupo sto Rodzer reklamira Barilla testeninu, to je jedna od jeftinijih testenina u Italiji, a da ne kazem na sta mi on lici onako zajapuren i sa crvenim usnama u toj reklami :smiley22: da li smem to da kazem na njegovoj fan temi tamo gde je postavljena reklama Barille? Naravno da ne!

A zasto ne bih mogla reci svoje misljenje? Jel snimio reklamu? Jeste. Novak snimljen na piramidama? Jeste. Vi komentarisete piramide, ja reklamu i gde je problem? 

Edited by Milica
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Noksa osvojio 17 slemova. Nije to loše za prebacivača loptice, kako ga neki ponekad i ovde na forumu zovu (sa sve isticanjem svojih akademskih titula).

E sad, što voli da se šeta bosonog tunelima bosanskih piramida, koliko god da je to meni iracionalno, ko sam ja da mu se mešam u privatni život i ko me uopšte tera da gledam njegov Instagram profil.

A ovo za Federera, i ja bih ponekad nešto da otkucam tamo, uglavnom da pitam (recimo kakve je to operacije imao, je l' na istom kolenu, itd), al' sve se snebivam...

Edited by stray_cat
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

ЕКСКЛУЗИВНО - Ђоковић: Рекорд ћу посветити мами и супрузи
 

Ако се не догоди неко чудо, Новак Ђоковић ће тачно осмог марта бити крунисан за владара са најдужим стажом на врху тениске листе у историји. А да се то чудо ипак не догоди, најбољи тенисер света се већ стара. Тренутно је у Београду, где је јуче у својој Академији тренирао са Хамадом Међедовићем, нашим најбољим јуниорем.

Колико је спаринг интензиван, најбоље се видело по његовој мајици натопљеној знојем. Ноле не жели ништа да препусти случају и да му један од највећих рекорда у тенису евентуално измакне на Дан жена.

- Тако је, рекорд могу да оборим за Осми март. Ако тако буде, посветићу га мами и супрузи – додаје уз осмех.

Али тај осмех никога не заварава. Ђоковић не би био то што јесте, неприкосновени владар не само тениса него и целог спорта у последњих десетак година (највише проглашења за спортисту године), када би ствари узимао здраво за готово. Свестан је да је веома близу али и да на том путу има још замки.

- Нисам још сигуран да ћу оборити рекорд јер зависи и од Надала и од Тима како ће проћи до краја године, као и на следећем Аустралијском опену, али сам у јако доброј позицији – објашњава.

На руку му иде и одлука АТП тура да се поени у прва два месеца 2021. замрзавају, да се не бране. То значи да Ноле неће морати да брани 3.150 поена, освојених за титуле на АТП купу, Аустралијском опену и Дубаију.

- Иде ми то у корист. Имам сада скоро 2.000 поена више од Надала а то је позамашна предност и трудићу се да искиристим ове прилике.

Ђоковић је преломио све одлуке до краја године.

- Нећу играти мастерс у Паризу, јер тамо не могу да освојим нове поене. Зато ћу да идем у Беч и у Лондон. У Бечу прошле године нисам играо и могу да освојим до 500 поена, а и у Лондону је много бодова у игри

http://www.zurnal.rs/tenis/atp/103991/ekskluzivno-djokovic-rekord-cu-posvetiti-mami-i-supruzi

Link to comment
Share on other sites

Ah mislis da je zbog toga - meni je nekako logicno bilo da stave na pano kao reklamu tenisere koji ucestvuju na turniru pa sve mislim kako su napravili pano i postavili pre nego sto je otkazao, ali mozda je stvarno kao osvajac sto da ne

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...