Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Jeste da može tu da osvoji još poena i učvrsti prvo mesto, ali nije to baš 500 odmah u džepu, treba cele nedelje igrati, a valjda neće da tankuje posle Pariz. 

Ja bih radije da se što bolje spremi za London, ali očigledno neće ništa da rizikuje, a valjda zna koliko je umoran :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Keira said:

, pretvorila u pravu moru za Novaka.

Preterujes.

Novak je po nastavku sezone osvojio dva Masters 1000 turnira,igrao jedno GS finale (u kojem nije ni bio favorit) i doziveo tu veliku kontroverzu na US Openu za koju je u najvecoj meri sam kriv. To jeste kiks jer se na tu titulu sigurno racunalo. Igra mu je bila sa oscilacijama,ali valjda smo do sada ipak prihvatili da su najbolje partije njegove karijere ipak iza njega..
Ima pred sobom Bec,Masters u Bersiju i ATP Finale u O2 Areni. Evo,nek osvoji samo ovo poslednje i ja cu biti zadovoljan.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni Bombarder said:

Preterujes.

Novak je po nastavku sezone osvojio dva Masters 1000 turnira,igrao jedno GS finale (u kojem nije ni bio favorit) i doziveo tu veliku kontroverzu na US Openu za koju je u najvecoj meri sam kriv. To jeste kiks jer se na tu titulu sigurno racunalo. Igra mu je bila sa oscilacijama,ali valjda smo do sada ipak prihvatili da su najbolje partije njegove karijere ipak iza njega..
Ima pred sobom Bec,Masters u Bersiju i ATP Finale u O2 Areni. Evo,nek osvoji samo ovo poslednje i ja cu biti zadovoljan.

 

Ma sve to stoji, što je osvojio ali verujem da je osnovini plan bio USO a na RG šta uradi. Famozni USO je preokrenuo sve

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alcesta said:

Jeste da može tu da osvoji još poena i učvrsti prvo mesto, ali nije to baš 500 odmah u džepu, treba cele nedelje igrati, a valjda neće da tankuje posle Pariz. 

Ja bih radije da se što bolje spremi za London, ali očigledno neće ništa da rizikuje, a valjda zna koliko je umoran :smiley33:

 

A zašto je Paris bitan, ionako je rekao da su mu GS prioritet. Čini mi se da mu je potrebna 1 pobjeda u Beču za 45 bodova i da se samo pojavi u Parizu sa 10 bodova, ako Nadal ne bude igrao Beč.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Keira said:

Ma sve to stoji, što je osvojio ali verujem da je osnovini plan bio USO a na RG šta uradi. Famozni USO je preokrenuo sve

U redu,slazem se.
Ipak je preterano reci "nocna mora".

Da on u dobrom raspolozenju i zdravlju privede sezonu kraju,pa da nastavi misiju u 2021.

Link to comment
Share on other sites

Novaku su u ovom trenutku birni samo GS-ovi, prvo mesto i ako se provuce koji zavrsni masters.

 

Pariz ni ne mora da igra. Neka nabije sad sto veci broj bodova i ceka mirno sezonu sljake u aprilu.

 

Jos ako bude da se ne moraju braniti bodovi do marta, to ce biti fenomenalno. ATP kup, AO i Dubai...

 

 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Iluzorno je pricati o mastersima ili nekom wtf sad.

Ode jos jedan slem, odnosno minus 2 s obzirom ko je osvojio.

Danasnji mec je nekako i resio rekordera po broju slemova.

Mislim da ljudi toga nisu ni svesni.

Da bi bio apsolutni rekorder, Novaku ce najverovatnije trebati jos 6 slemova.

Nemoguca misija imo.

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Crni Bombarder said:

U redu,slazem se.
Ipak je preterano reci "nocna mora".

Da on u dobrom raspolozenju i zdravlju privede sezonu kraju,pa da nastavi misiju u 2021.

Dobro , to je samo moje mišljenje ništa značajno. Ali ne mogu ignorisati šta se sve desilo.

Šbkb ali  Thiem je uzeo USO  , crkao uz put , sklonio se Nadalu iz SF .Da se razumemo nije kriv Dominik  već Novakova nepažnja, to je onaj ms kada pažnja nije bila prisutna. Black out. To je od marta neverovatan niz dogadjaja

 

Edited by Keira
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drakaris said:

A sta ako Nadal kiksne recimo na RG-u sledece godine, a Novak osvoji AO i Vimbldon, kakva ce onda prica ici?

Da da bas ce da kiksne.

Nadalu ce osnovni cilj biti da uzme jos 2 Rg. A ostalo ako nesto iscacka, tipa uso.

Novak da uzme 6, teska prica. Krstenica radi.

Link to comment
Share on other sites

Ovo mu je praktično prvi poraz ove godine, tako da ne može se nikako pričati da je ovo tragična godina za njega. 

 

Uzeo je jedan gs, prestigao Rafu po broju mastersa, sa Sinsinatijem ima sve masterse x2, a sa još 50 osvojenih bodova će završiti kao prvi rekordni šesti put, a onda će i oboriti rekord po broju nedelja kao no. 1.

Ostaju naravno ta tri slema zaostatka, ali to što je izgubio od Rafe na šljaci se ne može smatrati kao veliki fail, uprkoz ubedljivom porazu. US open je splet nesrećnih okolnosti. 

Naravno da je ovaj meč dosta toga nosio, ali daleko od toga da je zbog ovoga sezona propala. Mislim da i dalje može biti zadovoljan. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pa šta ćemo sad, neće se gristi do kraja karijere zbog ove gluposti na USO, moglo je daleko bilo da se desi da se ozbiljnije povredi od onog pada krajem tog nesrećnog seta protiv Buste, najvažnije je da nije povređen i da je u fizički solidnom stanju.

A jeste gorak ukus zbog ovako izgubljenog finala, ali šta da je bilo 15:17 u 5. setu, isto bi titula imao kao i sad. 

Uostalom evo Federer mu može biti inspiracija, uspeo je da uzme još slemova posle onog čišćenja 2008, pa šta mu fali :classic_cool:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Drakaris said:

A otkud mi znamo da recimo Novak nece doci sa 36-7 godina i osvojiti dve titule sezoni kao FED onomad.

 

 

Takodje, ove godine se nije igrao Vimbldon, koji je postao Novakov turnir. Sem Feda mu tu niko ne moze zapretiti.

 

Prije ili kasnije i na wimbledonu će proigrati neki server ili udarač kao šta su Medvedev, Zverev ili Titipas.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vamos Laki said:

I pred ovo finale je masa vas pricala da je Novak favorit 😂

No bumo videli, brzo ce proci 2, 3 godine.

Evo ja sam pisao da je Nadal favorit i ne 51-49, nego poprilicno ozbiljan favorit.

 

Videcemo sta donosi buducnost, ali Novak ima da kaze jos dosta toga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...