Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

23 minutes ago, Drakaris said:

Jang-Bogdan-Galinari-Kolins-Kapela

 

Bench: Rondo, Dan, Uerter, Redis, Hunter, Okongvu,

 

Mocno brt, da istera celu sezonu bez problema.

Veoma mocno taman da budu....7 na Istoku.
Ovo sto NBK kaze Toronto je ispao iz tog Tier 1 ekipa, morace da jure nekog Bugija ili Hasana
Bucksi popunili rotaciju 3 and D likovima, da li je to dovoljno videcemo.

Link to comment
Share on other sites

Hartenstein izgleda u Denveru. Jedan potpis od njih koji mi se zapravo i svidja. Dobar je on, ima i telesinu i atleticizam, dobar dodavac, razvija i sut za 3, a opet prilicno mlad i dolazi iz lose sredine za centre kakva je Hjuston gde nije ni mogao da napreduje. Odigrace sto i Plamli za pretpostavljam daleko manje pare i mislim da ce biti  pozitivno iznenađenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Malkolm Brogdon said:

Vec smo pisali ovde dosta puta o Bertansu, uzasno je potcenjen samo zbog toga sto igra za Vizardse.

 

Nijedan igrac u ligi nema cekirane sve "kutije" kad je sut u pitanju (ako racunamo samo catch & shoot, a ne iz driblinga), osim njega. Pravi haos protivnicima samom pojavom na terenu i imamo gomilu brojki koje to pokazuju.

 

Bogdan, koliko god da je raznovrsniji, moze samo da sanja o takvom impactu na igru ekipe na toj strani terena.

 

bilo ko osim pokojnog klay thompsona može samo da sanja o uticaju na igru koji bertans ima kada je šut tema. ipak, košarka nije samo šut, iako je važan aspekt. po ovoj logici bi bertans bio važniji ili egal sa khris middletonom, a naravno nije, jer, specijalci, iako neverovatno važni ovih dana, ne mogu da se porede sa igračima koji imaju komplet lepinju u igri. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa nije Bogdan nešto drastično bolji igrač od Divincenza koji im ostaje s obzirom da je trejd propao. Holiday, Augustine i Portis su upgrade u odnosu na Bledosoa, Hilla i R. Lopeza, a i Craig, Forbes su solidni dodaci, tako da biće oni jači naredne sezone, prvi favoriti na istoku sigurno.

Link to comment
Share on other sites

Just now, blonded said:

Pa nije Bogdan nešto drastično bolji igrač od Divincenza koji im ostaje s obzirom da je trejd propao. 

 

ma da, bezveze su hteli da trejduju, nisu znali šta će pa kao ajde 

 

statistika je dobar sluga ali loš gospodar. 

 

juče mi jedan internet gospodin kaže kako su jordan clarkson i bogdanović igrači istog kvaliteta. pejstuje statse. 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, đubrivo. said:

 

ma da, bezveze su hteli da trejduju, nisu znali šta će pa kao ajde 

 

statistika je dobar sluga ali loš gospodar. 

 

juče mi jedan internet gospodin kaže kako su jordan clarkson i bogdanović igrači istog kvaliteta. pejstuje statse. 

Mozes li mi reci ko je taj internet gospodin?

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Glupo pitanje: da li bi sada Atalanta i LAL mogli da odrade trejd Bogdan za KCP i Kuzmu npr? 

Ili alternativno, to mogu da urade Kingsi tako što će da mečuju platu i potpišu Bogdana?

 

Na stranu što nisam ni siguran da to Lejkersi žele, ali eto razmišljam o alternativama 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gggggggg said:

kingsi ako matchuju ne mogu ga trejdovati godinu dana. a atlanta valjda nema pravo da ga trejduje 100 dana ili tako nesto. 

Mogu da ga trejduju, ne mogu u Atl godinu dana a u ostale timove mogu ali mora da prodje neki rok jer je potpisao novi ugovor, rok je obicno 3 mjeseca ali ima i neki odredjeni datum a sad ne znam kad je ove sezone

1 minute ago, đubrivo. said:

au @Miki28 al si brz, vec sam imao vest u pejstu, desni klik spreman ali kasno

 

let's. ako imate neke pikove iz 2023. godine, možemo i tri javalea da ugostimo

Hahaha jedino prava na @delgado da vam posaljemo😀

Ma poslacemo neki pik, samo da vidimo dal je ostalo sta iz '20tih

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ekipa koja matchuje ugovor nema pravo na trade tog igraca godinu dana, bez obzira kojoj ekipi. 

 

fuck mozda si u pravu. pogubio sam se vec totalno ovde. citao i slusao vise razlicitih stvari vec ne znam sta je tacno

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...