Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

16 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Jokic je imao onu 1/4 sa svim krompirima u statistici. Jednostavno mu se nekad ne igra kosarka.

 

Jokic je sjebala porodicna situacija. Njegov brat, baraba, pravi sranja po Americi. Treba da ih sve posalje kuci i da se fokusira na kosarku.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Amigo said:

 

Jokic je sjebala porodicna situacija. Njegov brat, baraba, pravi sranja po Americi. Treba da ih sve posalje kuci i da se fokusira na kosarku.

Ova teza se ponavlja vec par puta na forumu. Ti znas nesto ili samo "zdravorazumski" zakljucujes?

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Jokic je imao onu 1/4 sa svim krompirima u statistici. Jednostavno mu se nekad ne igra kosarka.

U odbranu Jokića da kažem da je delom za njegov učinak zaslužan splet okolnosti. U prve dve četvrtine su plesali, šut je išao kao podmazan, neki igrači su bili vrući, odbrana funkcionisala, lagano su otišli na +17. On je valjda uzeo svega 2-3 šuta za poluvreme ali je bio dobar u odbrani, bacio par asistencija, lično mu ne bih zamerio što ne ispunjava neke zacrtane norme za super stara. Jednostavno, igrao je u službi tima koji je funkcionisao kao sat.

 

Kasnije su se opustili i zablejali, šut je totalno trokirao, SAC odbio d'umre, a ne možeš tek tako da kažeš E, sad ću ja da počnem da igram. Naravno, ima njegove krivice dosta u tome što nije ranije ušao u ritam i predvideo takav razvoj situacija ali za mene je veći problem kada tim na poluvremenu ili u 4/4 naprasno nestane.

 

Inače, SAC je uspeo da dosta dobrih timova zadrži na oko sto poena u poslednjih desetak utakmica - Lejkerse, dvaput Boston, Vizardse, Filu, Denver sinoć (i jednom na početku), Portland. To je dobrim delom razlog dobrih rezultata nakon krš početka.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, sunset rubdown said:

 

uff brate, stice se utisak da preterujes u hejtu. 

 

mislim, ayton je sve samo ne antipatican, decko bas deluje kao ok tip.

 

Dobro, za sad ne bije devojku i ne prodaje drogu maloletnicima, valjda je to dovoljno da ga proglasimo ok tipom.

 

Evo onako na brzinu liste red flagova:

 

#1 Skandal sa uzimanjem kinte na Zoni

 

#2 Perfidna samopromocija i nezapamceno nabacivanje i nametanje organizaciji sa onim potpisivanjem dresova kao krunom citavog procesa

 

#3 Odvaljivanje od batina i oducavanje od kosarke od strane mocnih Wesa Clarka i CJ Massinburga u prvoj rundi NCAA turnira

 

#4 Isticanje potpisivanja drugog ugovora kao ultimativnog cilja i mere uspeha u ligi

 

#5 Izjava u minuloj postsezoni kako je u stvari PF i zeli to da igra, kako bi pobegao od svih odgovornosti i tereta koje pozicija 5 nosi sa sobom u danasnjoj ligi

 

#6 Koriscenje diuretika za maskiranje ko zna koje supstance i vrhunski uspeh da u tome bude jos i uhvacen

 

Meni ovo ne lici na egzemplaran karakter jednog mladog igraca sa potencijalom. Iz svega ovoga se kao krajnje upitni pojavljuju i inteligencija i motivacija i strast prema igri. Ne znam sta je jos ostalo unchecked na toj listi alarma.

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...