Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

On je jedan od igraca kojima je najvise prijala ova pauza. On se najcesce tokom sezone potrosi dosta da bi mu zatim u PO-u nedostajalo snage i odmora, potpuno razliciti igraci. Sada nema nikakav izgovor. 23 poena za 9 minuta.

 

Dalas i Hjuston, odbrane bez. Prva cetrvtina, 42:42...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zuba said:

Ne verujem da ljudi pokušavaju opravdati ovo? Kakvoj crnoj podlaktici? Kakav crni polukrug , svako ko ima oči vidi da je Smart u posljednjoj milistotinki izašao skroz iz polukruga...

 

Izašao je kada je Janis već krenuo u let, tako da je blocking foul. Da je samo malo ranije, bio bi charge.

 

Ono sa Theis mi je bilo čudnije.

 

4 hours ago, Drakaris said:

Melo, samo smelo

 

Nisam gledao, jel to Melo mleo?

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

Sto se Tatuma tice, odgledao sam nesto malo Celticse i tokom scrimmagea, decko se potpuno raspada, ne znam sa cim bih uporedio taj nivo na koji je on spao. Uspeli su Celticsi uprkos tome da ispariraju i to je dobra stvar za njih, ali ne znam da li mogu da racunaju na Tatuma kakvog su imali tokom veceg dela sezone.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Manu said:

Sto se Tatuma tice, odgledao sam nesto malo Celticse i tokom scrimmagea, decko se potpuno raspada, ne znam sa cim bih uporedio taj nivo na koji je on spao. Uspeli su Celticsi uprkos tome da ispariraju i to je dobra stvar za njih, ali ne znam da li mogu da racunaju na Tatuma kakvog su imali tokom veceg dela sezone.

Da sam navijac Bostona bas bi prso na njega, koji je to lelemud. Njegova selekcija suta je uzasna, zajebao je i Klarksona. Jeste ovo 1 mec u restartu ali cesto on ima ovakva izdanja a kad je u ocajnom ritmu onda ne utice na drugi na nacin, makar odbranom ili razigravanjem saigraca. Jos ae da kazes da se igrala neka odbrana na njemu vec je 80% svojih suteva bio sam, o ulazima i nekim flouterima da ne pricam.

 

@uini slim Melo je problem, nikako ne bih volio sa njima u 1 rundi😉

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uini said:

 

@Manu

kad se prođe omladinska škola knicksa, posle je sve lako 

 

porzingis 39pts / 16rebs
timmy 24pts (5-8 for 3pts)
trey burke 31pts (8-10 for 3pts)

 

Da nam nije vas ne znam sta bismo.

La masia.

 

Dalas sam odgledao ali stvarno nemam snage da komentarisem.

 

Edit: inace slobodno se moze reci odlicna kosarka sinoc uz mnogo neizvesnosti, bas sam uzivao.

Edited by Manu
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 said:

@Manu misljenje za Doncica? Da ne postane stat whore kao Russ ili Harden?

 

O Doncicu mozemo svasta da pisemo ali nema ni govora o tome da je stat whore. Valjda smo ga svi ovde i ispratili dovoljno da znamo da mu je uvek pobeda na prvom mestu, a rekao bih da je zelja koja proizilazi iz toga da donese ekipi pobedu i njegov najveci problem. Cim zamirise na neizvesno gledamo njegov hero ball i step bek trojke koje polako krecu da izludjuju i ja bez problema mogu da kazem da je Luka glavni uzrok Dalasovog tuznog izgleda u clutchu. Neka ga ove sezone, kad dodje plejof i usere jos par puta na slican nacin siguran sam da ce shvatiti gde je problem.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, realno *w said:

Luka ne prestaje da šuta, čak i kad je jasno da vola ne može da ubode. Drugo, deluje mi ponekad da "vodi računa" o brojkama tokom meča, što je jako loše.

 

Ali generalno, mlad je jako, sve to vrlo lako može da dođe na svoje. 

 

Tako i meni djeluje, vidjecemo.

 

1 minute ago, Alex_Serbia said:

 

Sta ako bih ti rekao da nijedan od njih nije stat whore? Vec su samo tebi licno antipaticni? 😶

 

Vidi, Russa bas gotivim. Hardena ne bas ali respect, jedan od najboljih napadaca koje je ova liga vidjela.

Ne moze se reci da nisu stat whore, posebno Russ iz Okc.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

ni ja ne doživljavam hardena kao statističara. wbrook je druga priča ali čini se da je u rocketsima batalio taj pristup tekmi

 

Da li je do Rokitsa, ili je do 30+, ili mu je jednostavno dosadilo, ali da - definitivno nema toga više.

 

Mada, svejedno priznanje za utemeljivača te kategorije 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...