Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

moje apsolventsko u lepencu...sutradan ujutru tri autobusa na polasku zastoj par sati...mene nigde...u trenutku kada su rešili da prijave nestanak organima reda...čistačice me nalaze u ostavi za metle kako spavam u rokerskoj jakni, speedo kupačicama i čarapama...od tada ne trošim votke. Kažu da je bilo ludo.

 

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

 

 

 

 

  • Like 4
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Konobarice u borosanama, iskrzani bokali sa vodom i bogati meni za veceru od cak dva jela, riba ili meso. 

P.s. riba je bila oslic. Lepenacki cuveni. Autohtona sorta.

 

 

Ali bukvalno ovako. :lol_2:

 

Posto ne jedem svinjetinu, secam se da je bilo 2 dana piletina i jednom riba.Secam se onih velikih ukrasa (ako mogu tako da se nazovu) sto su visili sa plafona.

Blejali smo oko onog mamuta ispred hotela. :kece:

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Knipex 4 Laki said:

Koje godine je postavljen taj mamut? Ja se toga ne sećam.

 

Uh, nemam pojma, samo znam da je bio pored ulaza u hotel, sa leve strane.😄

Znam samo da sam vidjao mamuta i na nasim filmovima koji su snimani u ovom hotelu, tkd je dugo tu...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ne sam Safete said:

like, ali bold je krajnje diskutabilan

 

OK.  Priznajem da ja ne volim njegov glas uopšte (jbg. Genesis su nešto najdosadnije što je ikad sviralo, a manje od njega mi se dopada samo Phil Collins :wicked:) ali su mi prvi i pogotovo treći (Biko, I Don't Remember, Games Without Frontiers, No Self Control...) album legli neviđeno Na prvom Solsbury Hill i fenomenalna Here Comes The Flood ... drugi kako-tako, nije me nešto dojmio ali ajde, bio je još uvek inovativan... ali sve posle trećeg mi je bilo previše, nekako, 80¨s like producirano i samim tim ostavljalo me hladnim. Ni na radiju nisam voleo da čujem osim, jelda, prvog i trećeg - ajde i Shock The Monkey tu i tamo :lol_2:

 

Potpuno sam svestan da on ovde (u SRB) ima nešto kao kult status i stare i nove i najnovije garde, ali... meni on više manje dosadan.  Sećam se, svi su svršavali na duet njega i Kate Bush, ja sam zevao.

Edited by fancy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...