Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

Sta znaci najbolji tim?

 

Najboljih 12 igraca bez obzira da li su svi plejmejkeri ili centri ili najfunkcionalniji moguci tim?

 

Iako su se kratko zadrzali nedostaju Udoh i Tavares koji su bili najzasluzniji (ili medju najzasluznijima) za titule svojih timova.

 

 

Link to comment
Share on other sites

On je bas primjer igraca kojem malo fali da bude jedan od glavnih trpaca kontendera. Napadacki arsenal je tu, samo fali necega, da li defanzive, atletike, konstante ne znam.

 

I dalje mislim da bi u nekoj Pit Majkl ulozi bio izuzetan.

Link to comment
Share on other sites

Meni je on baš precenjen igrač. Mnogo troši lopte a ne daje toliko. On je u NCAA a i u prvom delu karijere bio percipiran kao radilica, međutim očigledno se naložio na ovu scorersku ulogu. Ne mislim da ekipa sa njim kao jednim od glavnih potrošača može daleko da dogura.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

i thomasa sam kao i jimmera gledao samo kod nas i jos par puta. moram priznati da mi je u sva ta cela 4x bio ubedljivo najimpresivniji igrač panatinaikosa u totalu

 

sad gledam i šuterske brojke, vrlo dobri procenti, obzirom da, kao što kažeš, nije neki natural born scorer

https://www.euroleague.net/competition/players/showplayer?pcode=005094&seasoncode=E2019

 

mislim da je sasvim okej kao 2-3-4 po usageu u ekipi, u zavisnosti od snage ekipe naravno

 

opet, glupavo je temeljiti bilo šta na 4 odgledane tekme

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Pise se da i Kalates odlazi iz Panate. Bas me zanima ko ce ga pokupiti. Ove jace su dobro popunjene na toj poziciji, ne znam dje bi mogao da zavrsi.

 

ne bi me previse zacudilo da ima neki nba gig ugovoren

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, propolis said:

Kalates bi se odlično uklopio u Cska. 

 

Kalates, Heket

James, Hiliard, Strelnikes

Klajburn,Kurbanov,

Veoma respektabilna spoljna linija.

 

kalathes i hackett, tu mi fali firepower sa keca, obojica su kamenjari

 

ali su stravinsky igraci, nema spora

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Guru said:

Hackett možda ima reputaciju kamenjara, al' on već nekoliko sezona šutira veoma dobro, baš je drastično popravio šut. 

 

ja ga obozavam, samo kazem da nije neko od koga ocekujes poene. kao kada je babaduka pitao za prigsa

 

gotivim heketa, gotivim prigsa jos vise

Link to comment
Share on other sites

Rudy je po mom misljenju morao biti u timu decenije. Vjerovatno najbolji i najznacajniji igrac Reala u zadnjih 10ak godina. S njegovim dolaskom je i zapoceo povratak Reala u elitu europske kosarke. Nikad nije bio neki statisticar ala De Colo npr al je uvijek radio brutalan posao u oba smjera, pogotovo kad je najbitnije. 

 

Izbor Navarra u tim decenije mi je smijesan. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...