Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

@Metalhead, odgovorile su kolege, ali bih dodao i da zaista mislim da za bilo koju ozbiljnu i priznatu uspešnu osobu koja može da bira, Srbija, i košarkaška i nekošarkaška, ne spada u opcije za razmatranje što se tiče posla.

Npr. iz istog razloga mislim da Pefi Marković neće doći u Zvezdu (znam da se pominjao nešto pred prošlu sezonu valjda). 

Prosto smo u tolikom raspadu moralnom i životnom kao društvo:) 

 

Postoje igrači koji su izuzeci, ali ništa više od toga. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, odupri se ludilu said:

Gdje baš na Trinkiju da stežemo  kaiš 🍔, trebali smo još koju rupu  probusiti. Nije on samo dobar trener nego i ukupna priča...jbg

A komšije...ima jedan turcizam čini mi se, seire se...ako.

 

Ma nema sta da busimo rupe. Jasno je da je on odlucio odavno. To sto je njemu Ostoja skoro/sad nudio neke uslove, a ovaj se pravio da uzima u razmatranje, to baci u vodu.

 

Ja sad radim na sredjivanju stana u koji cu se useliti u nekom momentu. Vec sam napravio detaljne planove i korake, razradjuem ih nedeljama. Dosla meni majka pre par dana da daje sugestije sta da uradim, ja odslusao sve, klimnuo glavom, zahvalio se na trudu.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Južni said:

@Metalhead, odgovorile su kolege, ali bih dodao i da zaista mislim da za bilo koju ozbiljnu i priznatu uspešnu osobu koja može da bira, Srbija, i košarkaška i nekošarkaška, ne spada u opcije za razmatranje što se tiče posla.

Npr. iz istog razloga mislim da Pefi Marković neće doći u Zvezdu (znam da se pominjao nešto pred prošlu sezonu valjda). 

Prosto smo u tolikom raspadu moralnom i životnom kao društvo:) 

 

Postoje igrači koji su izuzeci, ali ništa više od toga. 

 

Pefi Markovic nikada nije ni igrao za Zvezdu a kamoli sa njom nesto osvojio... jeste da se pominjao i kad je bio mladji i sada kada je priznat kosarkas, ali nikad tu nije bilo emocija. 

 

Ako povlacimo neku paralelu, eto mozemo Sasu Obradovica da poredimo - nije da mu je trebao ovaj dolazak u KKCZ u karijeri, moze da bude rizik, koji se mozda isplati a mozda i ne. Sa Zoc-om bi bila ista neka emocija, a ako ste imali sanse sa Trinkijem da osvojite EC, valjda bi sa Zocom imali jos vise. I onda i on moze da kaze da je eto nesto vratio Partizanu, uzeo dve evropske titule u najpriznatijim takmicenjima... bilo bi nekako bas... bajkovita prica. 

 

E sad na stranu to sto je Zok rekao to za odmor i sto je jos kadar da vodi top timove EL, sa velikim (da ne kazem kao neki "neogranicenim") budzetima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da, ali kapiram sledeće:

- Saša O. i dalje ima prostora za razvoj i napredak u karijeri, CZ mu je izazov, mlad je. 

- ŽOc je čovek legenda, osvoji sve što se osvojiti da, doneo Partizanu jedinu titulu, "kupio" xy igrača u vrednosti od x miliona (u smislu neke vrste pomoći, iako nije jednosmerna ulica), i već je relativno mator da se mlati sa lokalnim individuama i izazovima bilo koje vrste u mulju. 

Godinu dana odmora, laganica, punjenje baterija, Šumadija. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ok @Južni sve ima smisla naravno. I ja bih verovatno tako razmisljao kao sto pises da sam na Zocovom mestu. Jer uvek moze da mu se desi kao ono kad je vodio repku u Novom Sadu, ni do Beograda nije stigao... sa te strane, sta ce mu takve "mrlje" u karijeri?

 

Ali ok je i mastati 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, K.Dot said:

Sreća u nesreći, drugari, je što Dragan Jakovljević mrzi Čovića više nego vi tako da će učiniti sve da ga pobedi i ponizi. A druga dobra stvar je što je čovek čarobnjak za mlade igrače.

Nemoj više, ko boga te molim. 

Link to comment
Share on other sites

sve sve ali neko pominje zoca

sta je vama ljudi

covek otisao iz fenera jer usledilo stezanje kaisa pa ce sad doci ovde gde sem stezanja kaisa imas i vezane ruke

hoce to hoce

 

ne bi ni u mnogo boljoj situaciji

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Covic na ovoj slici olicenje trenutnog stanja. Ne da nema stezanja kaisa, kais je potpuno nepotreban.[emoji56]
Ova Čović verzija 2020 kad uniđe u Vučkov buljson u potpunosti istisne jadnog pošumljenog nam prešjednika.
Otuda i trenutno stanje stvari.
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Jakob Aman said:

Umesto da uživaš u zlatnom dobu, u sklapanju mozaika sa neograničenim budžetom, ti dodjes ovde da sprdas druge. Nije lepo.


Umesto da negujes tradiciju starog forumskog imena, ti se istog stidis i sprovodis svoj upppr. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Green23 said:

Ukoliko Zvezdan dođe, to će biti apgrejd u odnosu na Trinkija.

Ima Zvezdan svojih problema trenutno pa nije bas najoptimalniji tajming za ovako nesto. Dok se ne zavrsi saga sa Asvelom i Parkerom sumnjam da ce biti nekih ozbiljnih kontakata tu.

Link to comment
Share on other sites

Na koga god pomislim to ce biti ozbiljan downgrade na sistem koji je postavio Trinki. 

 

edit: samo da dodam da je Trinkijeri malo razocarao nacinom na koji je otisao. Toliko price sa celom javnoscu o hali koja mirise na kosarku, tradiciji, istoriji, pljeskavicama, osecanjima itd. i da ode tek tako - hvala svima, ajd cao. 

To isto mislim i oko nacina na koji je otisao Milan Tomic, iako je on mnogo manje usao pod kozu zvezdasima nego Trinki partizanovcima zbog svoje nadrk prirode. Prosto se nekako osetis prevarenim, iako svi znamo da oni to najvise rade zbog novca, ali opet... 

Edited by mmajstor
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...