Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

7 minutes ago, Son_of_a_gun said:

U 2020. godini mi još nismo dobacili do excela.

 

Nije ni čudo što je Zvezda milenijum ispred nas u organizacionom smislu, kod njih se excel koristi još od 2011.

Mi volimo da utisnemo brojke cekicem u metal. Sto je sigurno - sigurno je.

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Son_of_a_gun said:

U 2020. godini mi još nismo dobacili do excela.

 

Nije ni čudo što je Zvezda milenijum ispred nas u organizacionom smislu, kod njih se excel koristi još od 2011.

Sto lepo ne kazes slab vam budzet za excel tabele? :D

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alek The Great said:

A xcl tabele?

Mislis Excel, xls? Sada je standard xlsx... 😄

Predlazem ti da upises kurs, ima jedan mnogo fin cikica, sa naocarima, malo podeblji a voli i basket... odlican je za Excel. 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Mislis Excel, xls? Sada je standard xlsx... [emoji1]
Predlazem ti da upises kurs, ima jedan mnogo fin cikica, sa naocarima, malo podeblji a voli i basket... odlican je za Excel. 
Apsolutno si promasio poentu. Nisam hteo da prikazem ekstenziju vec samo neku skracenicu.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Ovaj Williams je u Budućnosti izgledao kao teška prevara, nije znao gde se nalazi, a posle bio jedan od jačih centara Evrokupa. 

 

Kasno dosao, pred kraj regularnog dela sezone. Nije lako uklopiti se. Izgledao je smesno u finalu sa Zvezdom, ali generalno nije bio los. Ozbiljno dobar ofanzivni skakac.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja Williamsa baš pamtim iz one serije sa Zvezdom  gdje se on jedini  nešto kurobecao i na stoka razlike, u stilu može se ovo stići.Nešto sam kontao ovaj je dobar ne jebe živu silu. E prošle godine kad nas je napunio stavljen je na listu želja.   Još uvijek je...

Vladi neka je sa srećom,  nešto mi dobar osjećaj u vezi njega

Edited by odupri se ludilu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...