Jump to content

KK Partizan 19/20


Cooper

Recommended Posts

U prvoj polovini i pored dobrih rezultata igra je bila slaba a nekad bas ocajna, prvi put mi se desilo da ne mogu da se radujem posle pobede u derbiju jer sam bio toliko iznerviran i nekako iscedjen od hrkljus kosarke koju smo prikazali... generalno izgledali smo bez glave i repa i ja sam stvarno bio zabrinut, posle smo se vec popravili, videla se neka ideja i uloga kod igraca a i u odbrani smo znali da budemo cvrsti, sve u svemu rezultati su ostali dobri a igra se popravila

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za to da sve ostane kako jeste i da se KKP administrativno proglasi za šampiona ABA lige. Naravno, i ostale stvari ostaju u zatečenom stanju, svako nastavlja da igra evropsko takmičenje koje je igrao u sezoni 2019/20. Pravedno i svi zadovoljni

Edited by stari djed 33
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stari djed 33 said:

Ja sam za to da sve ostane kako jeste i da se KKP administrativno proglasi za šampiona ABA lige. Naravno, i ostale stvari ostaju u zatečenom stanju, svako nastavlja da igra evropsko takmičenje koje je igrao u sezoni 2019/20. Pravedno i svi zadovoljni

 

Kopiraj ovo na svoj zid kao status i posalji na jos 555 adresa svojih prijatelja i u roku od sedam dana desiće ti se nešto lepo. Imaćeš novaca jer će ti ko god te zamoli da mu nešto pomogneš to platiti...

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ima dobra anegdota za Bajica. Rasporedio on igrace na baseline, i nesto im objasnjava, a Atic se zaleti i zakuca preko njega divljacki sa dvije ruke. Dolazi Bajic sebi, ne zna sta ga je snaslo i kaze: "Aticu idi u pm, sto ne stojis na baseline?" 😄

Edited by Princeton21
  • Like 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Laki Six said:

 

Kopiraj ovo na svoj zid kao status i posalji na jos 555 adresa svojih prijatelja i u roku od sedam dana desiće ti se nešto lepo. Imaćeš novaca jer će ti ko god te zamoli da mu nešto pomogneš to platiti...

Dosta kvalitetan humor, ako sam ukapirao 😁

Salu na stranu, realno je da KKP bude šampion ABA što bi rekao Bajić. Mislim da se i Dodik slaže 

Ne zamerite, forumasi, dugo se nismo pisali. Neka bude kako mora biti, pa makar i administrativno 

Edited by stari djed 33
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...