Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

4 hours ago, Sector said:

 

Prezivio bih napad na guzonjinog sina. 

 

Zaista, ovo je previše. Ne treba Nebojši da se daju materijali za nove režirane intervjue. A i mimo Nebojše - priželjkivati fizičko nasilje trebalo bi da je nedopustivo na ovom forumu, čak i ako je zezancija u pitanju (a niko nije rekao bazinga).

Četiri sata čekam da autor sam ovo izbriše ili da reaguje moderacija, ali sad više ne znam šta da mislim.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Čovićuslino said:

Satro je blokirn na rsb forumu, ne bi me cudilo da je dosao po zadatku. Posle Zadra kad je bila frka i najzesce prozivke  i kada ga je prozvao ga neko, javio se i  kaze mene Zvezda ne interesuje, imam pametnija posla, cim smo pobedili eto ga ponovo da nam prosipa fore sa Vesninog foruma.

Mene niko ne moze da kupi, ja samo mogu da dam tom klubu kao sto sam u svom zivotu mnogo dao sto para , a mnogo vise zivaca, i nije mi zao , bez ikakve koristi.

Cuj neko meni dao zadatak. 

 

Posto vidim da stvarno nema potrebe da se sa tobom i slicnima macujem , tvoj nick govori vise o tebi , mogao si i svoje ime da dodas na isti nick ,ne bi puno pogresio. 

 

Annotation 2019-12-28 123701.png

Edited by Šarac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Šarac said:

Mene niko ne moze da kupi, ja samo mogu da dam tom klubu kao sto sam u svom zivotu mnogo dao sto para , a mnogo vise zivaca, i nije mi zao , bez ikakve koristi.

Cuj neko meni dao zadatak. 

 

Posto vidim da stvarno nema potrebe da se sa tobom i slicnima macujem , tvoj nick govori vise o tebi , mogao si i svoje ime da dodas na isti nick ,ne bi puno pogresio. 

 

Annotation 2019-12-28 123701.png

 

Baterija na 100% :23:

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Vozdra dobri ljudi.

Ima li zime,spremate li se za neki izlazak ili ne daj boze za neko picharenje? Dobro,iskulirajte ovaj neuspeli pokusaj humora,nego da ja predjem na konkretno.
Lako bi se moglo dogoditi do sada nezamislivo - da moja malenkost zajedno sa dva frenda konacno dovuce svoju zadnjicu u Arenu na Zvezdinu utakmicu. Zelimo da pogledamo mec sa Bajernom..ustvari realno zelimo da dodjemo da pozdravimo Radonju i zvizdimo tatinom sinceku. :classic_biggrin:
S tim u vezi mi treba mala pomoc.

Hteli bismo uzeti karte,ali ne za gornji prsten (ne bismo u "golubarnik") i nikako za tribinu koju zaposeda Ultra Kop d.o.o. Koja je to onda tribina,koji nivo najpogodniji? Nivo 200? Vidim da su karte 1200 kinterosa...ali zaista ne umem da se orjentisem...

Ako neka dobra dusa semenkarska zeli da pomogne,neka mi odgovori ovde ili putem PM.
Muchos gracias!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Crni Bombarder said:

Vozdra dobri ljudi.

Ima li zime,spremate li se za neki izlazak ili ne daj boze za neko picharenje? Dobro,iskulirajte ovaj neuspeli pokusaj humora,nego da ja predjem na konkretno.
Lako bi se moglo dogoditi do sada nezamislivo - da moja malenkost zajedno sa dva frenda konacno dovuce svoju zadnjicu u Arenu na Zvezdinu utakmicu. Zelimo da pogledamo mec sa Bajernom..ustvari realno zelimo da dodjemo da pozdravimo Radonju i zvizdimo tatinom sinceku. :classic_biggrin:
S tim u vezi mi treba mala pomoc.

Hteli bismo uzeti karte,ali ne za gornji prsten (ne bismo u "golubarnik") i nikako za tribinu koju zaposeda Ultra Kop d.o.o. Koja je to onda tribina,koji nivo najpogodniji? Nivo 200? Vidim da su karte 1200 kinterosa...ali zaista ne umem da se orjentisem...

Ako neka dobra dusa semenkarska zeli da pomogne,neka mi odgovori ovde ili putem PM.
Muchos gracias!

Najverniji(hmmm) su ti na nivou 400, zato gadjaj neki nivo 200, sta god

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, quentin said:

Četiri sata čekam da autor sam ovo izbriše ili da reaguje moderacija, ali sad više ne znam šta da mislim.

 

Izvinjavam se guzonjinom sinu, nece se ponoviti.

 

Mada i ako me banuju, svakako je red da moderacija 31-og poskida banove svima zbog praznika. :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Mene niko ne moze da kupi, ja samo mogu da dam tom klubu kao sto sam u svom zivotu mnogo dao sto para , a mnogo vise zivaca, i nije mi zao , bez ikakve koristi.

Cuj neko meni dao zadatak. 

 

Posto vidim da stvarno nema potrebe da se sa tobom i slicnima macujem , tvoj nick govori vise o tebi , mogao si i svoje ime da dodas na isti nick ,ne bi puno pogresio. 

 

Annotation 2019-12-28 123701.png

I sta si sada pokazo, da se ekipica sa tribine podelila, evo sada ce brat Seltik tebe satro da blokira, a ti idi brani nam tamo predsednika, tamo je bas frka, za mene znaju da sam neprejebiva botina. Ja cu da ti dam neku informaciju da ides tamo da prosipas kako si upucen u desavanja...  Dao si mnogo Zvezdi i sada si ubedjen da dajes tako sto si dosao ovde da branis predsednika od nas limarskih placenika. 

Link to comment
Share on other sites

Ja lijepo kazem da se obrati paznja ns to da se repovi sa drugih mjesta ne prenose ovde. A moderatori kao da su slijepi. Je li Sarac odgovoran za nesto, krsi li pravila foruma? Ako krsi postoji kazna. Ako se samo nekome ne svidja kako on pise postoje nacini da se zaobidje.

 

Ali ove insinuacije o njemu su nedopustive.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Štime je uzeo 8 skoka za 20 minuta protiv Zenita...Zo je jedini pokupio 9.

Ali Štime je uhvatio u napadu 2 skoka nakon svog šuta tako što mu je lopta bukvalno pala na glavu ali opet nije postigao koš.

Podsetio me na Dejana Tomaševića kojeg su i u vreme kada je bio EL MVP pomerali kao stolicu ispod koša ali džaba kada ga izguraju tačno tamo gde pada lopta.

Još jedna sličnost je što je i Deki imao iste ako ne i gore procente sa linije za slobodna...naravno svaka dalja komparacija ovde staje.

 

 

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, laki pepe said:

Moze komentar onog sudijskog kurvanja od sinoc, pls.

 

Ima li negdje na tim sudijskim seminarima prica dokle mogu da se rastegnu pravila kad jedan ili vise sudija "zajasa".

Nema potrebe, mnogo vec toga receno. Ne volim Christodouloua, a ni ona druga dvojica se nisu proslavili. Ne neke velike greske, ali nekonstantno ocenjivanje sta je faul, a sta ne. Najociglednije se to videlo na primeru Simanica. Pa onda orgije faulova u napadu i tako to. Ubile su sudije utakmicu u 3. cetvrtini samo tako i mislim da je to vise islo nama u korist, iako to nije bila namera...:)

 

Ne znam sta pricaju na tim seminarima EL na pocetku sezone pa ne mogu da kazem nista o tome. Ali, svake sezone se obicno stavlja akcent na neku drugu foru, pa se to gura uveliko prvi deo sezone dok se ekipe ne priviknu, a posle stara pesma. Ove sezone izgleda da su prestupi kod slobodnih bacanja od strane izvodjaca ili posmatraca iza linije za 3 poena u Top 5 zezalica... Nesportski faulovi su na najboljem putu da se stalnim interpretacijama pretvore u nesto sto je igranje rukom u fudbalu. Maltene je svaki 3.-4. faul nesportska greska. Pogotovo kad je odgledas u slow motion 5 puta, jer je na usporenom snimku sve dvostruko gore. Takodje dele tehnicke trenerima dosta brze nego inace. Pesicu je ovo 2. ili 3. iskljucenje ove sezone, Sakota mi takodje ne izgleda kao kriminalac, pa su ga izbacili. Dele sudije to malo inflatorno za moj ukus, a najcesce kad to sami useru i izazovu reakciju.

Edited by drakon1
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Prica li se ikada na sudijskim seminarima kako sudije da poprave utisak kada se ocigledno krene sa losim sudjenjem. 

Sta rade sudije? Sta je pametnije, drzati kriterijum do kraja ili promijeniti?

 

Recimo, sinoc su od samog pocetka zauzeli mek kriterijum, pri tome za moj pojam dobrano na stetu Zvezde. Vidjelo se od samo pocetka da je Zenit u napadackom kontraritmu i oni im drze glavu iznad vode. Ne sviraju nista na trojku iz auta za pocetak, pa onda Stimcu neki faul na bacanjima, Borisu odsjecaju faulovima, posebno dajuci dva bacanja Tomasu koji je maltene izgubio ravnotezu i pronalaze kontakt koji nije imao nikakvog uticaja na sut. Sa druge strane, Lazic prepoznaje da je kriterijum mek, dva puta pada u bloku, jedan je sigurno bio faul u napadu nakon cega primamo trojku. Znaci sigurno smo jedno 10 poena bili osteceni, a pri tome nismo izveli nijedno bacanje u prvom poluvremenu. Da nije Beron bio vruc vrlo lose bi se proveli.

Treca cetvrtina je vrhunac unistenja same igre i onda u cetvrtoj potpuni zaokret. Dozvoljava se kontakt mnogo jace, rekao bih, sto je nama kao ekipi mnogo vise odgovaralo jer je Zenit ostao bez daha. 

Tako da je ovo mogla biti jedna veoma ruzna sudijska rezija da je Zenit bio kadar da iskoristi usluznost sudija.

 

@drakon1

Edited by laki pepe
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...