Jump to content

NBA plejof mod


Kurc Emuchelo

El finale  

131 members have voted

  1. 1. U ciji vagon uskacete za ovo finale?

    • Golden Stejt Voriorsi (mi smo ceta kapetana Kera)
    • Toronto Raptorsi (mi smo sever i volimo zimu)


Recommended Posts

2 minutes ago, Drakaris said:

Meni je ubedljivo najjaca bomba Rasel u GS-u. To je nesto sto nikako nisam ocekivao. Sada opet imaju dobru ekipu koja bi mogla izboriti PO. 

Da ubedljivo najjaca panik bomba, cak i ovo od NYK nije toliko lose, iako je na kraju ispalo lose.
Rasel sigurno nije taj sto ce da ih gurne do kraja kada se bude Klej vratio..
Ali jbg treba jako  ime za novu halu umesto KD-a

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Da ubedljivo najjaca panik bomba, cak i ovo od NYK nije toliko lose, iako je na kraju ispalo lose.
Rasel sigurno nije taj sto ce da ih gurne do kraja kada se bude Klej vratio..
Ali jbg treba jako  ime za novu halu umesto KD-a

U svakom slucaju su prebacili cap, i bez ovog s&t. Ne verujem da je bilo kakva panika u pitanju, bolje da uzmu Rasela nego apsolutno nista. Uvek moze da se iskoristi kao trejd asset, ako ne bude radilo kako treba.

 

Nisam njegov fan, ali u svakom slucaju bolje i on nego nista.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

U svakom slucaju su prebacili cap, i bez ovog s&t. Ne verujem da je bilo kakva panika u pitanju, bolje da uzmu Rasela nego apsolutno nista. Uvek moze da se iskoristi kao trejd asset, ako ne bude radilo kako treba.

 

Nisam njegov fan, ali u svakom slucaju bolje i on nego nista.

Tu je samo da sjebe Fantazi Value Stepha i da ga izbaci iz mog top 10 ......
Ali dobro taman ce do Feb da se vidi ta Steph odbrana sa sve analitikom kada nema Kleja da stopuje glavnog beka.
 Stoji to sto kazes barem ima trejd value ako zatreba neko krilo/centar

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Tu je samo da sjebe Fantazi Value Stepha i da ga izbaci iz mog top 10 ......
Ali dobro taman ce do Feb da se vidi ta Steph odbrana sa sve analitikom kada nema Kleja da stopuje glavnog beka.
 Stoji to sto kazes barem ima trejd value ako zatreba neko krilo/centar

Odbrana na perimetru ce im biti krs definitivno, ni jedan ni drugi nisu dobri man defanzivci, morace Ker da skrpi opasno timski to da bi radilo.

 

U svakom slucaju, i da nisu odradili ovaj S&T, bili bi preko capa, tako da ovo ne menja mnogo, samo sto imaju Rasela.

 

Taman moze da se nastavi prica kako imaju bar 4 olstara u ekipi.

Edited by Malkolm Brogdon
Link to comment
Share on other sites

Mogli su trejduju Dzamala, Herisa sve komplet za Dejvisa, zatim dovesti Rasela za dosta manji novac koji je makar ol star igrac i bolji kreator. 

 

Mislio sam da Koneli zna sta radi i da nije dzaba medju najboljima u svom poslu. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Milos 3.14 said:

Dedmon je meni jedna od boljih kradja ovogodisnjeg FA, bas sam razmisljao ko li ce da ga pokupi. Odlican posao Divca, ne treba im Horford.

Nisam rekao da im treba Horford, nego bi pre slične pare spuco na Ala nego na Barnesa.

 

 

Dedmon nije za startnog centra ekipe koja puca na PO. Stoji da su Kings prošli jeftino sa njim. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Pa neka nastave pojedinci (da, da, i u tebe gledam, uinij) da nas ubedjuju kako big market nije bitan danas. Ovo se znalo vec mesecima, samo se cekao formalno ovaj dan.

 

u slučaju kevina darkera duranta što utorkom ide na akademiju a sredom u kst, samo su big market timovi bili u opticaju: la, nyc, san francisko, tako da ne kontam baš šta hoćeš da kažeš. irving isto nyc i la.

 

9 hours ago, LayupFromTheMidget said:


@uini Hocu snimak paljenja diplome o Psihologiji Kevina snake Duranta.

 

definitivno nemam šta sa tražim sa razumevanjem duranta, biće zvanična ceremonija, javljam. da ode u grad gde će i sa nakupljenim bandvagonerosima da ga mrzi 70% bball fanova, stvarno nisam očekivao. kao što rekoh, svaka čast za darkerstvo ranga dart vejdera.

 

6 hours ago, Drakaris said:

IMG_20190701_011418.thumb.jpg.a2b4d79fac722207f2c896280e907e64.jpg

 

đubre malo.

 

2 hours ago, LayupFromTheMidget said:

3 visoka, slicnih karakteristika, pre svega Boby i Randle.. Jel to hoce da ubiju Mitch Roba.
Ali dobra stvar sto je sve na 2 godine.

 

kontam da je taj gibson backup za mitch loba. randle i portis, ne znam šta da mislim, nisam fan ni jednog ni drugog ali kapiram zašto su dovedeni. nadao sam se 1+1 za randlea ali to je nerealno. dve godine je ajde ok. najgore je što su obojica defanzivno rupetine. kada dodaš knoxa i dsja u jednačinu, jasno je da samo frankie i mitch tu cepaju difens. tako da je u suštini sve to sranje jedno. od šutera imaju dotsona i portisa, likove koji su backups i ajde knoxa.

 

 

18 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Bulok 2/21 Niksi

 

ovo je već boles'. bukvalno ne znaju kako da potroše cap space. mislim, neka mu daju i 40 miliona ali zašto mora na dve godine. na SG imamo igrača, nije da fali nešto. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...