Jump to content

Početak rada foruma


Vox92.net

Recommended Posts

Ja se taman registrovao tamo kad ga ono ugasiste 😄

Nadam se da necete tako brzo i ovaj hahaha 😄 

 

Velike pohvale za brzu reakciju i koliko vidim forum izgleda odlicno, jos vremenom par detalja da se sredi i to bi bilo to. 😄 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jebem li ga, mozda je malo i glupo sto prvi post ovde krecem psovkom, ali mislim da je za nekog ko je tek pre 10 minuta saznao za gasenje starog foruma ovo sasvim pristojan pocetak.

Razmisljam kako je zapravo od jednog trenutka u kojem ,dok jos nisam bio clan starog foruma, gde je bilo jace od mene da se registrujem i odgovorim na necij upis doslo do toga da od kad sam video vest da se stari forum gasi osecam neku kao prazninu u sebi.. Dosta cudno.. 

Sta je sve proslo kroz stari forum, nadam se da ce se druzenje nastaviti i ovde i da ce biti dobra posecenost forumu, hvala svima koji su omogucili da ostanemo zajedno (gej stop) 😀

Grota je da stari topici sa onog foruma odu u zaborav ipak se tu na neki nacin pisala istorija, koliko su samo ti topici videli Milicica,Munforda,Teodosica,Krasica........ Pa ona legendarna otvaranja topika (pricam o Zvezdinim zato sto sam na njima uglavnom), pa neprikosnoveni Liske i njegova "velika borba" za prvu postavu naseg tima....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...