Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Aufff majko mila, prelazni rok zavrsen 03.08. , kakva nadrealna situacija za prosecnog navijaca KK CZ. I sada smo osudjeni da u nedostatku boljih tema, do oktobra citamo besomucno drvljenje o Filipu, kao da ce ga to oterati iz voljenog nam kluba...ko ce to da podnese, auffff😫

Edited by Gudura
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Gudura said:

Aufff majko mila, prelazni rok zavrsen 03.08. , kakva nadrealna situacija za prosecnog navijaca KK CZ. I sada smo osudjeni da u nedostatku boljih tema, do oktobra citamo besomucno drvljenje o Filipu, kao da ce ga to oterati iz voljenog nam kluba...ko ce to da podnese, auffff😫

 

Plus sto trinaesto prase ima cak i svoju temu, a ova je namenjena prelaznom roku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Gudura said:

Aufff majko mila, prelazni rok zavrsen 03.08. , kakva nadrealna situacija za prosecnog navijaca KK CZ. I sada smo osudjeni da u nedostatku boljih tema, do oktobra citamo besomucno drvljenje o Filipu, kao da ce ga to oterati iz voljenog nam kluba...ko ce to da podnese, auffff😫

 

Ciganska posla.

Kapiram da su zaboravili da je dosao jbt Derik Braun, Gist I brat Djenka se vratio. 

 

Edit, a posebna priča je sto smo produžili MVP-ija Aba lige što niko nije mogao ni da sanja. 

Edited by propolis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Razumeo bih ja da se o tome toliko tupi kada bi imalo ikakvog efekta i odjeka, ali onda dođemo u halu i ne čujemo nijedan jedini zvižduk ili uzvik protivljenja Čoviću - ništa, nula. Sa druge strane se tema beskonačno flood-uje i potpuno je nečitljiva.

Edited by VoodooDerina
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, goldberg said:

Ne smeta toliko Filip Covic u ekipi, koliko smetaju neka nemusta opravdanja koja se posezu da bi se opravdalo njegovo prisustvo u 12. Pocev od "hajde recite mi ko je bolji domaci plej od njega?". Ne mozemo mi da nadjemo ni bolje domace resenje na 4 od Simanica pa nam nije smetalo da tu imamo dva stranca.

 

Prosle sezone se cak nije ni znalo na koliko godina je potpisao nas drugi plej. Pa se onda govorilo da se plej nece dovoditi jer vec imamo 6 stranaca i nemamo para pa dovedemo stranca koji igra 2 i 3 gde je guzva.

 

Nece biti nikakav problem da on odmenjuje igrace, ali u evroligi treba da imamo 7 spolja + 5 unutra, a tih sedmorica mladih su: Brown, Djenka, Baron, Dobric, Laza, Deki i Perper.

Veliko je pitanje da li je to potureno od strane kluba ili su ljudi prosto neupoznati. Nevezano za Filipa u nasem narodu se mnogo i na drugim temama iznose misljenja koja nemaju pokrica u realnosti. Nekako sam ubedjen da Covic senior uopste ne pusta nikakve price vec da je pre u fazonu moze mi se i nemam sta kome da objasnjavam. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kokodakalo said:

 Nekako sam ubedjen da Covic senior uopste ne pusta nikakve price vec da je pre u fazonu moze mi se i nemam sta kome da objasnjavam. 

naravno da se covic senior bavi forumima i javnim mnjenjem generalno

po tom pitanju je slican vrhovnom psihu

cak se i slicne botovske metode primenjuju

tako neko tamo, "u stabu", smisli postapalice i kljucne reci koje ce da se plasiraju....i onda se po forumima pojavljuju novi nickovi sa upravo tim "koji je to bolji domaci plej nama dostupan" i sl

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Princeton said:

Bilo bi puno bolje da se Ogi Jaramaz (ili Ennis), preziva Covic, ali jbga, moramo se krpiti sa ovim sto imamo 😛

 

Ennis - nisam ja došao ovde da pravim faulove u finišu odlučujuće tekme plejofa...retko bezobrazan stvor...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Gudura said:

Aufff majko mila, prelazni rok zavrsen 03.08. , kakva nadrealna situacija za prosecnog navijaca KK CZ. I sada smo osudjeni da u nedostatku boljih tema, do oktobra citamo besomucno drvljenje o Filipu, kao da ce ga to oterati iz voljenog nam kluba...ko ce to da podnese, auffff😫

 

Pa ti si kriv. Rano si otvorio temu. Da si je otvorio mesec dana kasnije sad bi tek dosao Gist i cekali bi Djenku i Kuzmica, a pleja ne bi bilo do septembra.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da smo rekli sve sto ima da se kaze,Stimca izbegli za sad,dobili Browna na playu,ispljuvali juniora...Pa mislim da ovde nema sta da se kaze i vidi do decembra kad bi mogli da dokupimo sta nam bude trebalo.Pozicije 1 i 5 su prilicno deficitarne worldwide,ali nekako smo tu uvek najtanji iz godine u godinu.Sad kad je konacno dosla mitska zver na poziciju 4,moramo da je prebacujemo na poziciju 5.Na kecu imamo coveka koji se trazi sa 28 godina i igraca koji nije prosao u Kao Drami gde mislim da bi ja prosao sa 43 godine.Optimista sam po rodjenju,pa verujem da ce igraci od 2 do 4,dobro pokriti nedostatke na 1 i 5.Verujem da ce biti dosta situacija gde ce DeDa sa 3 na 1,a Gist sa 4 na 5,pa sta nam bog da.Optimizam nije bez razloga jer imamo DeDu,Dobrica,Djenku,Barona i Stratosa,za koje nemam nikakvu sumnju da su na mestu gde treba da budu ove godine.Od Derika Browna ocekujem dosta,jer nam je isponizavao centarsku liniju u dresu Lokomotive sa sve Bobijem koji nije mogao da ga pomeri cm kad se dobro postavi u reketu.E sad ostaje da se vidi sta je ostalo od te snage u ovim godinama.Kapiten ce biti standardno dobar u odbrani,(molim protivnicke ekipe da ga ne ostavljaju samog 

za 3).I na kraju dobri div Ojo,za mene i dalje velika misterija.Ne bi me cudilo da na kraju sezone ode u Olimpijakos kao nagradu za dobru sezonu,ili pak pukne naslov Ojo u Mornaru na 3+1 godinu.Cigani sta da vam kazem,jedva cekam oktobar....;)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Obi-Wan said:

 

Ennis - nisam ja došao ovde da pravim faulove u finišu odlučujuće tekme plejofa...retko bezobrazan stvor...

 

Sva sreca pa je Alimpije drzao ostale igrace pod celicnom disciplinom, pa smo i pored bezobrazluka Enisa Plavog izgledali kao timcina. Mada, ja sam i rekao da se kojim slucajem preziva Covic, sto mu implicira da bi bio fin, dobar momak, voljen od suigraca i strucnog staba.. Jedino bi bio bolji kosarkas, pa bi i mi imali neke koristi :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites



 
Sva sreca pa je Alimpije drzao ostale igrace pod celicnom disciplinom, pa smo i pored bezobrazluka Enisa Plavog izgledali kao timcina. Mada, ja sam i rekao da se kojim slucajem preziva Covic, sto mu implicira da bi bio fin, dobar momak, voljen od suigraca i strucnog staba.. Jedino bi bio bolji kosarkas, pa bi i mi imali neke koristi :)


Ko je bolji trener Džikić ili Alimpijević, i zašto je Alimpijević?
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...