Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

36 minutes ago, pavijan2 said:

On je zahtevao raskid ugovora zbog kašnjenja isplate koje je bilo minimalno


Al opet dovoljno da se raskine ugovor... jer je očigledno bilo neke loše krvi izmedju SJ i CZV... e sad zašto je neko dozvolio da se takvom igraču kasni s platom i da se steknu uslovi da se raskine ugovor... to nije pitanje za mene. iskreno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Stondisha said:


Al opet dovoljno da se raskine ugovor... jer je očigledno bilo neke loše krvi izmedju SJ i CZV... e sad zašto je neko dozvolio da se takvom igraču kasni s platom i da se steknu uslovi da se raskine ugovor... to nije pitanje za mene. iskreno.

Ako ovo gledamo kao radni kolektiv,a to on jeste.SJ bi na kraju sezone trebao da kaze jedno veliko izvini svima koji su radili sa njim prethodnu godinu.Ne branim gazdu,kasnimo,lazemo,izmisljamo...Ali on,on nikako nije trebao da se zali ,no kako obicno biva najgori radnicu su najveci zagovornici pravde.A pravda i pravni okviri cesto ne idu zajedno.Svakako ce vreme pokazati,da je ta godina bila najplacenija za taj kvalitetan komad drveta i da ga ceka neka Breša,Ostende,Trir...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

UFC Phillip :Hail:

Koža mu otanjala rebra ne sakriva...uži u struku...sad sliči nekom sportisti...da-ebe oca.

Tako majkumu...kad te psujem da te psujem  ko atletu u tom dresu...a ne ko rekreaturu.

Za mukotrpan proces odricanja i posvećenost korigovanju bar onoga što se u stvarnosti da korigovati...

u kategoriji ''First impression madafakaz'' od mene za bek-ap pleja KKCZ :

 

giphy.gif

 

sad ako i DeDa batali pljuge...

a Boriša se pojavi pretetoviran ko politikin zabavnik...

...tačno ovaj tim počinje da me plaši.

Edited by Wingwalker
  • Like 5
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, placebo said:

Zamisli da mu je neko pre 5 godina rekao da dolazi igrac iz nba sampiona i da ce deliti minutazu.Kad je LB saznao i da li uopste zna da deli minutazu sa sinom vlasnika/predsednika kluba?

Mislim da je tu cinjenicu sa teskom mukom prihvatio bogatiji za 400 k $ na racunu!. Mozes misliti kroz kakav kosmar prolazi LB 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Šarac said:

Mislim da je tu cinjenicu sa teskom mukom prihvatio bogatiji za 400 k $ na racunu!. Mozes misliti kroz kakav kosmar prolazi LB 

 

ne zna LB šta je košmar...za tih 400K ima da piša madrz milk ko slavijanska fontana...ako ne i raskošnije. 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Kazu da i dan danas ima traume od ove utakmice. Jedan od najtezih meceva i protivnika u karijeri. Dugo nije mogao da se oporavi od ove utakmice 

cak su mu predvidjali i kraj karijere, ali znao je veliki Fil Dzekson da je Dzordan karakter i da ce biti brzo zaboraviti mec i okrenuti se narednom.  

 

spacer.png

  • Like 10
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pepe sancez said:

Kazu da je Nenadic dosao spreman i naprzen kao zvijer na pocetak priprema.

 

Da li mislis da je Nenadic imao prostora da dovoljno napreduje da udje u rotaciju? Pod uslovom da je radio kao konj tokom pauze, naravno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...