Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Btw, Rodic zna fudbal, ali je upao u kolotecinu, istu onu u kojoj je npr bio i Krsticic pre odlaska, i u kojoj nam je pola tima. Meni se vise cini da je to do trenera i nase igre, nego do njegovih realnih kvaliteta. Ima i do toga sto delujemo mnogo nespremnije nego prosle godine. 

 

Ako Milojevic planira da ide sledece leto, onda bolje da je otisao ovo. Sad cemo prodati ovih par igraca koji bi kod nekog drugog trenera mozda i procvetali (Ebi, Jevtovic, pa eto mozda bi i rehabilitovali nekog od ovih standardnih koje sad teramo, a bili su dobri prosle godine poput Stojkovica i Savica).

 

Ovako smo kao izduvani balon, bez neke ozbiljnije perspektive. Ja zaista sumnjam da cemo mi uci u Evropu. A ne bih se iznenadio da u tom slucaju, Milojevic ode sam, pa da onda novi trener dobije taj njegov izduvani balon da naduvava.  

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Markoss said:

Meni se vise cini da je to do trenera i nase igre, nego do njegovih realnih kvaliteta.

 

Нема шта да ти се чини. На страну што је сам тренер осакатио квалитет избацивањем неких играча а убацивањем пискли, довољно је само видјети на шта су играчи личили у финалу купа гдје нису направили једну једину шансу. То није до играча, разорен је тим.

Link to comment
Share on other sites

Faraon je bolji igrac od Rodica (ovo nije opravdanje za lopovluk u vidu prodaje Terzica).

 

Rodicu hvala sto je spakovao Salaha na Rajku, ali se kurcobolja najvise kod njega primecuje.

Kad krene onu zvaku da mljacka, niti trci, niti ume da centrira, bas bez ucinka. Hvala na svemu, dosta je dao.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

Btw, Rodic zna fudbal, ali je upao u kolotecinu, istu onu u kojoj je npr bio i Krsticic pre odlaska, i u kojoj nam je pola tima. Meni se vise cini da je to do trenera i nase igre, nego do njegovih realnih kvaliteta. Ima i do toga sto delujemo mnogo nespremnije nego prosle godine. 

 

Ako Milojevic planira da ide sledece leto, onda bolje da je otisao ovo. Sad cemo prodati ovih par igraca koji bi kod nekog drugog trenera mozda i procvetali (Ebi, Jevtovic, pa eto mozda bi i rehabilitovali nekog od ovih standardnih koje sad teramo, a bili su dobri prosle godine poput Stojkovica i Savica).

 

Ovako smo kao izduvani balon, bez neke ozbiljnije perspektive. Ja zaista sumnjam da cemo mi uci u Evropu. A ne bih se iznenadio da u tom slucaju, Milojevic ode sam, pa da onda novi trener dobije taj njegov izduvani balon da naduvava.  

 

To pumpanje balona ce biti klasicno pisanje uz vetar  , posto cemo se vratiti u  Lukicevu eru ako se ovog leta ne uguramo u evropu, ili ako vam je lakse necemo videti evropu narednih 10 godina minimum. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, red_white said:

Igrao je Hafiz proljetos standardno za Kasimpasu. Opstali su u ligi, ne mora da znaci da je los igrac. Igrao je ta Lans, Omoniju, 7 nastupa za Egipat. Uz to ima 23 godine nije matorac. S obzirom da Rodic nista specijalno ne igra duze vrijeme mogao bi ovaj da bude pojacanje. Rodic je dosao iz druge kige Rusije nije iz ne znam kakve ekipe pa je odradio posao... 

U Egiptu. U Evropi je to 28 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zasto prodati Joveljica sledece leto za 15 miliona kad mozes sad za 3, 4.... Bravo! Sjajna logika Zvezdana Terzica..... Trazimo napadaca, a imamo idealno resenje pred nosom. Sad se izjasnjava oko Jovica i trazi kakav aplauz, a Zvezdasi zaboravljaju da je taj isti Jovic bio rezerva jebenom Sikimicu.... 

 

Ova katastrofalna politika prema mladim igracima se izrazito negativno odrazava i to na vise nivoa. Prvo sami igraci su uskraceni da budu legende kluba (da ne govorim o dozivljaju navijaca) sa 100 odigranih utakmica (koliko realno moze da se skupi u 2-3 sezone) jer niko ne moze da mi kaze da je Jovic ostao u srcima navijaca sa cetrdesetak tekmi po 20 minuta... 

 

Drugo klub je uskracen za desetine miliona evra. I trece reprezentacija gubi potencijalne odlicne igrace.... 

 

Na primer Luka Adzic je bio nevidjeni potencijal, izuzetan kvalitet, otisao za 800k i naravno da ne igra, ali da je ostao sezonu-dve i otisao za 8-10 miliona itekako bi igrao preko ... Pa i taj Aleksa Terzic, prodat posle dve utakmice, a cim ga hoce Fiorentina mora da ima neki kvalitet. 

 

Forsiran je Racic, a svima je bilo jasno da i nije neki potencijal... Ono sa Ilicima ne znam za vas, ali ja dozivljavam kao ponizenje, da razigravas tudje igrace 2 godine.... 

 

Milojevic jeste napravio Radonjica, pokusao je nesto slicno i sa Simicem, ali nije uspelo... I to je sve. Grof Bozovic je uspeo jedino sa Grujicem i cak i to je ispalo slucajno. Znaci u 4 godine klub je proizveo dva igraca. Jovicu je umalo unistena karijera, da nije bilo Kovaca da je spasi danas bi vredeo 60 dinara, a ne 60 miliona. 

 

 

Edited by Cufta
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cufta said:

 

Forsiran je Racic, a svima je bilo jasno da i nije neki potencijal... Ono sa Ilicima ne znam za vas, ali ja dozivljavam kao ponizenje, da razigravas tudje igrace 2 godine.... 

 

 

 

To sa Ilićima je tek skandal, bez obzira što su uzete neke pare. Ali da su razigravani i nisu. Ivan je otišao u Zemun, tako da ga je Zemun razigravao.

 

edit. tek ćemo da se kajemo za njih, i to natenane. Pa mi smo Jovića prodali za kikiriki. Prodali bi i Grujića, da nije bilo njegovog oca da zaustavi transfer.

Edited by DonJuan
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DonJuan said:

To sa Ilićima je tek skandal, bez obzira što su uzete neke pare. Ali da su razigravani i nisu. Ivan je otišao u Zemun, tako da ga je Zemun razigravao.

 

edit. tek ćemo da se kajemo za njih, i to natenane. Pa mi smo Jovića prodali za kikiriki. Prodali bi i Grujića, da nije bilo njegovog oca da zaustavi transfer. 

 

Naravno, kada sam rekao da je sa Grujicem ispalo slucajno na to sam i mislio, da ne pricam sto je decko gulio Kolubaru i onda dodje neko i kaze mi da je Lalat gurnuo klince u vatru hahaah. A to oko Jovica je tek kriminal i to onaj bez pardona. Prodat je na Kipar u Zahavijev klub za 2 miliona, Zvezdi pripalo 30 posto, a pazi sad, odma sutra dan ga Apolon prodaje u Benfiku za 6 miliona! I sad sam ja lud sto mislim da je Terza imo tu svoj tal... A sto je Zvezda ostecena koga briga. 

 

Terzic se igra sa Zvezdom kao malo dete sa igrackom. Sve je pare spisko, do juce smo bili klub pred gasenjem, a on placa obestecenja po 700k, milion i milion i po..... Pa ko koga zaebava ovde? Znam da zvucim pomalo histericno, ali samo volim Zvezdu i nervira me ovo sto se desava... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Za dve nedelje je zreb, stigao samo Radovan, nadam se bar da resimo napadaca do prvog kola.

Napadac nam je najmanje hitan, najpotrebniji stoper barem do pocetka kvalifikacija kako bi se stigao uigrati sa ekipom do eventualnog 3. i 4. kola.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Pero_Cameron said:

Napadac nam je najmanje hitan, najpotrebniji stoper barem do pocetka kvalifikacija kako bi se stigao uigrati sa ekipom do eventualnog 3. i 4. kola.

Imamo pet napadača pod ugovorom, tako da zaista nije hitan 🙂

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Markoss said:

Btw, Rodic zna fudbal, ali je upao u kolotecinu, istu onu u kojoj je npr bio i Krsticic pre odlaska, i u kojoj nam je pola tima. Meni se vise cini da je to do trenera i nase igre, nego do njegovih realnih kvaliteta. Ima i do toga sto delujemo mnogo nespremnije nego prosle godine. 

 

Ako Milojevic planira da ide sledece leto, onda bolje da je otisao ovo. Sad cemo prodati ovih par igraca koji bi kod nekog drugog trenera mozda i procvetali (Ebi, Jevtovic, pa eto mozda bi i rehabilitovali nekog od ovih standardnih koje sad teramo, a bili su dobri prosle godine poput Stojkovica i Savica).

 

Ovako smo kao izduvani balon, bez neke ozbiljnije perspektive. Ja zaista sumnjam da cemo mi uci u Evropu. A ne bih se iznenadio da u tom slucaju, Milojevic ode sam, pa da onda novi trener dobije taj njegov izduvani balon da naduvava.  

 

Sad mi je, iz ovakve perspektive, gotovo neverovatno da su i Krstičić i Degenek igrali u timu. Obojica igrali ili igraju za reprezentacije, za klasu bolji od onih koji su došli na njihova mesta, a nisam siguran da ćemo ima tako lako naći adekvatne zamene. 

 

Prvi post na novom topiku, hajde, nek nam je sa srećom, trebaće nam...  Standardi su podignuti, očekivanja najmanje takva da nam je igranje Evrope obaveza, titula takođe. Bio bih zadovoljan da se odigra LE ako izvisimo za grupe LŠ i da se osvoji prvenstvo. Ako dočekamo proleće, sezonu bih smatrao uspešnom. :wink2:

Edited by Barracuda
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Barracuda said:

 

Sad mi je, iz ovakve perspektive, gotovo neverovatno da su i Krstičić i Degenek igrali u timu. Obojica igrali ili igraju za reprezentacije, za klasu bolji od onih koji su došli na njihova mesta, a nisam siguran da ćemo ima tako lako naći adekvatne zamene. 

 

Prvi post na novom topiku, hajde, nek nam je sa srećom, trebaće nam...  Standardi su podignuti, očekivanja najmanje takva da nam je igranje Evrope obaveza, titula takođe. Bio bih zadovoljan da se odigra LE ako izvisimo za grupe LŠ i da se osvoji prvenstvo. Ako dočekamo proleće, sezonu bih smatrao uspešnom. :wink2:

Optimisticki si nastrojen, nema sta. 😀

Prvi deo posta govori poprilicno o realnom stanju i zaista srecnim okolnostima da npr takvi igraci budu deo ekipe koja napada grupu Ls. Uspeli su, naravski i ocekivano, lopovi vrlo brzo da postave stvati na "svoje mesto" iako je Zvezda posle toliko vremena isplivala i uhvatila kakav-takav vazduh na povrsini.

Jbg, moja ocekivanja nisu optimisticna, pisao sam onomad o carobnom stapicu u Milojevim rukama koji nam je potreban za nove uspehe, a to je zajebana rabota.

Link to comment
Share on other sites

Nema nikakvog plana za pojacanja, mada je to tako vec duze vreme. Prvo smo hteli Meksera iz Rena, glupo da pisem koliko je te realno, onda nas otkaci Gavez, da bi menadzeri ponudili jos boljeg Eceitu, epilog poznat.Onda ovo panicno jurenje za Degenekom... Znaci nema ni plana a,b,c,d nego sta ispadne. Sad ljudi iz kluba kazu da nece ni dovoditi dok ne vide zreb za prva dva kola pa ce tad dovesti nekoga. Da ne govorim da ekipe vec u aprilu, maju imaju dogovorene igrace.

 

Opcija za veznog? Pa naravno Krsticic, kao da je jedini igrac na svetu, koliko je realno pokazace vreme.

Hafez, Milojevic igrac iz Omonije, znaci ni s od skautinga.

Evo jedan bek, ubica, slobodan https://www.transfermarkt.de/natanael/profil/spieler/322588

Randjelovic??? Dovodis ga na pozajmicu iz Olimpijakosa, bio ti pred nosom proslog leta. Jel ne postoji neko krilo iz Brazila, Argentine, Afrike?

 

Veliki amaterizam, ogroman, jedino nas sreca i Milojevica motivisanost mogu uvesti u LE.

Edited by Milijaš #10
Link to comment
Share on other sites

Ljudi neka je sa srećom naredna sezona, da se ponovi makar djelimično prošla kada je Evropa u pitanju i da se konačno u klubu dozovu pameti i shvate da je moguće prevazići blato u kojem se koprcamo samo sa par godina normalnog i transparentnog poslovanja. I da bude vuk sit i ovce na broju. Nisam preveliki optimista ali eto ostaje nam da se nadamo...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manoly said:

Optimisticki si nastrojen, nema sta. 😀

Prvi deo posta govori poprilicno o realnom stanju i zaista srecnim okolnostima da npr takvi igraci budu deo ekipe koja napada grupu Ls. Uspeli su, naravski i ocekivano, lopovi vrlo brzo da postave stvati na "svoje mesto" iako je Zvezda posle toliko vremena isplivala i uhvatila kakav-takav vazduh na povrsini.

Jbg, moja ocekivanja nisu optimisticna, pisao sam onomad o carobnom stapicu u Milojevim rukama koji nam je potreban za nove uspehe, a to je zajebana rabota.

 

U riziku smo da se u jednoj sezoni vratimo u kameno doba, što je valjda svima jasno. Ono su bila moja razmišljanja o rezultatima preko očekivanja, ali bih ostao pri standardu da uđemo u LE i popravimo bodovni status. Za to nam ne trebaju veliki plasmani, dovoljno je odigrati neku dobru tekmu i ostvariti pobede. Plasman je, slažem se, daleko za razmišljanja. Da se prvo umuvamo u takmičenje pa da vidimo... Samo ne s nulom.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...