Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

6 hours ago, berti said:

Dakle, Robi je onaj Hrvat, a Ultra cop je esencija patriotizma.

 

Pa, u neku ruku i jesu esencia patriotizma. Grade puteve po Srbiji, onako patriotski, uz Acin amin i odgovarajuću nadoknadu.

 

I onda istaknu transparent...Produžena ruka Srbije NIKAD SLUŽBE I VLASTI :lol_2: :Hail:

 

Služba ih osnovala. Služba im podarila Arkana. Služba ih kontroliše sve vreme i pušta ili zateže lanac u zavisnosti od političkih prilika i ekipe na vlasti...ali veruju da nikad služba :lol_2::lol_2::lol_2::lol_2::lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, NMX said:

Delije ne dolaze na utakmice košarkaškog kluba.

Nema ih ni na jednoj utakmici od januara prošle godine i Olimpijakosa (i napada na Alena Omića).

I danas se pojavi par organizovanih maloumnika koji iskoriste priliku da KK igra sa Grobarima G3 finala

 

i okače:

 

image

 

Bukvalno mi para na uši ide od besa. Mamu vam jebem maloumnu.

 

Evo pantelia24 ima brutalnu poruku za vas: jebem* vam mater odvratnu, dabogda svi pocrkali od droge koju dilujete ili se medjusobno poubijali po splavovima.

 

Jos brutalnija poruka za kurir: crknite stoko u anusu vladara Srbije, govna* huskacka.

Edited by pantelia24
  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Dejo je bio i ostaće legenda Crvene Zvezde, i to neće promeniti ništa, posebno ne oni koji u suštini i ne znaju šta je Zvezda i koji od te ljubavi uglavnom profitiraju.

Ja sam jednom napisao, ali ponoviću. Neopisiva čast mi je što sam imao priliku i zadovoljstvo da gledam Deju u crveno-belom dresu. To oni nikada neće razumeti i iskreno mnogo mi je žao zbog toga.

Nadam se da će jednog dana razumeti šta su uradili. Ali,  na žalost, sumnjam.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, DonJuan said:

Dejo je bio i ostaće legenda Crvene Zvezde, i to neće promeniti ništa, posebno ne oni koji u suštini i ne znaju šta je Zvezda i koji od te ljubavi uglavnom profitiraju.

Ja sam jednom napisao, ali ponoviću. Neopisiva čast mi je što sam imao priliku i zadovoljstvo da gledam Deju u crveno-belom dresu. To oni nikada neće razumeti i iskreno mnogo mi je žao zbog toga.

Nadam se da će jednog dana razumeti šta su uradili. Ali,  na žalost, sumnjam.

Dejo se jedini od naših relativno mlađih legendi vratio u CZ pred kraj karijere (ne računam Milijaša u tu grupu jer nije ta igračka klasa ). Tada sam bio mali pa ne mogu da pričam o razlozima i kako je protekao taj povratak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Dejo se jedini od naših relativno mlađih legendi vratio u CZ pred kraj karijere (ne računam Milijaša u tu grupu jer nije ta igračka klasa ). Tada sam bio mali pa ne mogu da pričam o razlozima i kako je protekao taj povratak.

Ne baš sjajno, ali ne zbog Deje, nego zbog celokupne situacije u državi pred rat. Interesantno je da je zadnji meč igrao protiv Partizana (0-0), ali i taj meč je bio jako tužan odigran bukvalno par dana pred bombardovanje. Kasnije je pričao da je želeo da ostane i za sledeću sezonu, ali Muslin je imao druge planove što se tiče igračkog kadra.

Dejo je nosio naš dres pre desetak dana u onom meču za Bunju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, pavijan2 said:

dejo je genijalni fudbaler velike crvene zvezde.

ali i sluzbenik rezima mila djukanovica. 

kao su mi odvratni nesa ilic, dragan dzajic i slicni saradnici rezima a. vucica, tako mi se gadi i dejo savicevic milov sluzbenik.

 

Zreb je pre godinu dana spojio CG i Kosovo. Stojkovic i Ivanic su rekli da nece da igraju na dan utakmice, a ne nijedan od 365 dana pre toga.

 

Ja sam licno ubedjen da je tu psinu odradila sprega Terza - govna sa severa - neko iz vrha vlasti (trenutak za takvu budalastinu nije mogao biti pogodniji, zbog "trenutnog statusa Srba u CG koji je gori nego u NDH pod ustasama" (by antilopije radovic)).

 

Dejo je postao legenda Zvezde u vremena kada je to nesto zaista i znacilo, kada bi Milijas u najboljem slucaju odigrao 50-ak utakmica u osrednjem drugoligaskom timu. Ovime naravno ne zelim da vredjam Milijasa, to je prosto tako. Takodje, Dejo, za razliku od svih gore nabrojanih, nije imao finansijsku niti bilo kakvu drugu korist da politicki podrzi opciju koja je na vlasti. Ja se nikad necu ljutiti na onu trojicu ili cetvoricu ljudi koji iz ubedjenja podrzavaju Vucica, vec na ostalih 1.999.997 koji to rade sto ce zbog toga dobiti novac/posao/brisanje krivicnih dela ili sta vec.

 

Ne znam sta bi trebalo da se desi pa da u sukobu Dejo - Terza budem protiv Deja. Dokazani lazov, prevarant, mufljuz i begunac od suda protiv legende Crvene Zvezde. Izbor bi trebalo da je jasan.

 

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

ne stajem ni na ciju stranu u ovom sukobu. samo kazem dejo je milov uposlenik. sluzbenik rezima mila djukanovica. sto je samo po sebi odvratno. i ne moze se biti milov sledbenik iz ubedjenja. tu nema nikakvih ubedjenja.

i nemoj opet terza je lazov, lopov, prevarant. sve je to tacno, ali nema nikakve veze sa dejanom savicevicem i njegovom "politickom karijerom".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vrlo brzo ce nekako Uefa da nam stane na vrat i baci nas u nekim kvalifikacijama na klub sa Kosova. Sada valjda jos uvek to ne moze. Ali, kada se i to omoguci odmah ce to da nam urade  i rese nas se jedno 10 godina. Ova stoka ce jedva docekati da dokazuje svoje stavove i sahrani klub.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Tomane „tera“ Boaćija u inostranstvo – u igri je 4.000.000 evra

Nedelja 16 jun 2019 / Izvor: mozzartsport.com
 
Na Marakani početkom sedmice očekuju ponudu jednog velikog evropskog kluba
 
Tomane „tera“ Boaćija u inostranstvo – u igri je 4.000.000 evra
 

Crvena zvezda bi novu sezonu, ili mečeve prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, mogla da počne sa potpuno novim napadačkim opcija, u kojima će jedino staro lice biti Milan Pavkov. Portugalci su u nedelju veče lansirali vest da se centarfor Tondele Tomane dogovorio sa srpskim prvakom, da će će portugalski klub na ime obeštećenja inkasirati 800.000 evra.

 

Saznanja MOZZART Sporta kažu da bi transfer Tomanea trebalo da se završi početkom naredne sedmice, a da bi u tom slučaju vrlo brzo u inostranstvo mogao da krene Ričmond Boaći. Trener Crvene zvezde Vladan Milojević bio je izričit u stavu da uprava ne dovodi novog centarfora, dok su pod profesionalnim ugovorom na Marakani Ričmond Boaći i Milan Pavkov. Njih dvojica je trebalo da se bore za jedno mesto u špicu, a dolazak novog napadača (Krstović je planiran kao ispomoć) stvorio bi preveliku gužvu i nezdravu konkurenciju.

 

Vest da je Tomane blizu Crvene zvezde jasno pokazuje da bi jedan od napadača mogao put inostranstva. Zvanične ponude na stolu nema, ali prema našim saznanjima taj status trebalo bi da se promeni možda već sutra. Odnosno da jedan veliki evropski klub za Ričmonda Boaćija pošalje ponudu tešku 4.000.000 evra.

Dakle, na Marakani ponovo čekaju papir – kao u slučaju Dejana Joveljića – ali posrednici su im poručili da nemaju razloga za brigu, odnosno da će zvanična ponuda za Boaćija vrlo brzo stići.

 

Potencijali reprezentativac Gane je imao vrlo problematičnu sezonu. Istina, postigao je 13 golova u 18 zvaničnih mečeva. Međutim, kuburio je sa brojnim povredama i ostao bez učinka u velikim mečevima. Njegov izostanak lansirao je u orbitu Milana Pavkova, snažni napadač nametnuo se kao jedan od ključnih igrača. I trebalo bi da sa Tomaneom čini napadački potencijal u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

 

Iako je propustio ozbiljan deo sezone tržišna vrednost Boaćija je i dalje velika. Ne kao kada je prvi put odlazioiz Crvene zvezde, ali snažni Afrikanac će, vrlo verovatno, ponovo crveno-bele dovesti do finansijske pozitive. On je sa srpskim šampionom 31. avgusta prošle godine potpisao dvogodišnji ugovor uz opciju produžetka na još jednu sezonu. Plaćen je Đangsuu 2,5 miliona evra. Prethodno je prodat za 5,5 miliona evra.

 

Tomane je sasvim drugačiji tip napadača od Boaćija i Pavkova. Odlikuje ga brzina, što može da bude adut crveno-belih u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

 

(Foto Star Sport)

 

Mozda bi trebao da ostane do kraja kvalifikacija, ipak je uigraniji od tog Tomanea.

Inace, mislim da je ovo klasicno pumpanje cene. A i da nije, ne mogu da se radujem jer sve ove pare ne odlaze na smanjenje duga nego ko zna gde....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...